Amasya Otogarı - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Amasya Erzurum arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:45 Esadaş aracıdır. İ 50 olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Vangölü Turizm, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
558.91 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 34dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
9

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM > İspir 12.02.2021 00:45 İ 50, 2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 12.02.2021 05:30 İ 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM > VAN 12.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM > IĞDIR 12.02.2021 21:30 TR46, 2+2 75 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > AMASYA > ERZURUM > AĞRI 12.02.2021 21:45 F33, 2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm AMASYA > ERZURUM 12.02.2021 22:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM > Karaçoban 12.02.2021 22:45 İ 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM > VAN 12.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > AMASYA > ERZURUM > ARDAHAN 12.02.2021 23:30 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al

ERZURUM AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat AĞRI > ERZURUM > AMASYA > SAMSUN 27.02.2021 13:30 F33, 2+1 125 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 14:00 TR46, 2+2 79 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 14:30 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 15:00 HJ45, 2+1 190 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 16:00 İ 50, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > ANKARA 27.02.2021 19:00 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 19:30 TR46, 2+2 79 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 27.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 27.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Amasya Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Amasya Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Amasya Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Amasya Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Amasya Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Amasya Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Erzurum Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Erzurum Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Erzurum Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Erzurum Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

Amasya Erzurum Otobüs Firmaları

AMASYA ERZURUM GÜZERGAHI

AMASYA ERZURUM YOL TARİFİ

80 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde güneybatı ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

356 km / 4 saat 6 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 girin Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin