Amasya Otogarı - Iğdır Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Iğdır Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Amasya Iğdır arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 21:30 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 21:30 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Iğdır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Iğdır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
846.11 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 08dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA IĞDIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 12.02.2021 21:30 TR46, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm AMASYA > IĞDIR 12.02.2021 22:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al

IĞDIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Iğdır Amasya Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Ağrı - Iğdır Amasya Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ardahan - Iğdır Amasya Uzaklık: 2,121.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bitlis - Iğdır Amasya Uzaklık: 2,886.10 km / Süre: 03:38 Bilet Al
Erzurum - Iğdır Amasya Uzaklık: 2,902.11 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Van - Iğdır Amasya Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Iğdır Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Iğdır Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Iğdır Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Iğdır Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Iğdır Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Iğdır Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Kalkışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Ordu Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Samsun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Sivas Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Iğdır Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Varışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ordu Iğdır Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Iğdır Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al

Amasya Iğdır Otobüs Firmaları

AMASYA IĞDIR GÜZERGAHI

AMASYA IĞDIR YOL TARİFİ

80 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde güneybatı ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

356 km / 4 saat 6 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 girin Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

283 km / 3 saat 17 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100 boyunca ilerleyin

44,8 km / 35 dakika: Erzurum Ağrı Yolu / D080 / E691 yönünde sola dönün D080/E691 boyunca ilerleyin

123 km / 1 saat 38 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 yönünde sağa dönün D080 boyunca ilerleyin

5,2 km / 3 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 yönünde devam edin

31,8 km / 25 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 boyunca ilerlemek için düz devam edin D080 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kars Cd. yönünde sola dönün