Amasya Otogarı - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Amasya İstanbul arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 05:15 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Mavi Canlar Turizm, Net Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
676.98 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 35dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
12

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 13.05.2021 05:15 TR46, 2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 05:15 TR46, 2+1 95 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur Reşadiye > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Zile > AMASYA > Esenyurt 13.05.2021 19:00 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Zile > AMASYA > Gazi Mh. > Esenyurt 13.05.2021 19:00 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 13.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur Ovacık (Tnc) > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 200 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:15 GECİ, 1+1 250 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 13.05.2021 20:15 GECİ, 1+1 250 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 13.05.2021 23:30 TR46, 2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > İSTANBUL 13.05.2021 23:30 TR46, 2+1 95 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tunceli Mavi Tur İkitelli > AMASYA > Ovacık (Tnc) 15.05.2021 10:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 330 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > AMASYA > BAYBURT 15.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 200 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > Sultangazi (GaziMah) > AMASYA > Ovacık (Tnc) 15.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 330 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > Karaçoban 15.05.2021 12:01 46-1, 1+1 170 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 15.05.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 200 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL (Sütlüce) > AMASYA > BAYBURT 15.05.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 200 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 15.05.2021 13:30 TR46, 2+1 160 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > IĞDIR 15.05.2021 13:50 TR46, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Tercan 15.05.2021 16:00 2+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > Tercan 15.05.2021 16:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Zile Can Turizm Firuzköy > AMASYA > Zile 15.05.2021 16:30 T38, 38 KİŞİLİK 2+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Zile Can Turizm Firuzköy > Esenyurt > AMASYA > Zile 15.05.2021 17:30 T38, 38 KİŞİLİK 2+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 15.05.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 15.05.2021 19:00 B1+1, Y2+1, B1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 19:00 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 19:29 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 19:29 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 15.05.2021 20:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 199 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 15.05.2021 20:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 199 TL Bilet Al
Net Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 15.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İkitelli > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 20:00 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 15.05.2021 20:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 199 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 20:15 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 15.05.2021 20:30 DIA, Temsa Daimond ,1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 15.05.2021 21:00 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 15.05.2021 21:00 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 15.05.2021 21:15 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 15.05.2021 22:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 15.05.2021 22:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 15.05.2021 22:30 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Amasya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum İstanbul Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas İstanbul Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

AMASYA İSTANBUL GÜZERGAHI

AMASYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

48 m / 1 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün Zübeyde Hanım Cd. boyunca ilerleyin

22,5 km / 17 dakika: Alpaslan Türkeş Cd. / Karasu Cd. / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün