Amasya Otogarı - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Amasya İstanbul arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 02:00 Esadaş aracıdır. İ 50 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Seyahat, Tokat Kale Seyahat, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
676.98 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 35dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
39

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş Karaçoban > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 02:00 İ 50, 2+2 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 05:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 05:15 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 05:15 TR46, 2+2 95 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 09:45 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 12.02.2021 09:45 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Niksar > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 09:45 A38, 2+1 129 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm Taşova > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 10:00 1+2+, 2+1 128 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 11:15 F33, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 11:15 F33, 2+1 130 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur Reşadiye > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 1++1, 2+1 160 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Zile > AMASYA > Esenyurt 12.02.2021 19:00 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Zile > AMASYA > Gazi Mh. > Esenyurt 12.02.2021 19:00 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > Okmeydanı > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 128 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 12.02.2021 20:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm Niksar > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:15 HJ2, 2+1 109 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm Niksar > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 20:15 HJ2, 2+1 129 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 A43, 2+1 128 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm Taşova > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 hes, 2+1 128 TL Bilet Al
Metro Turizm AMASYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 12.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 129 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 129 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > Hadımköy > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > İSTANBUL > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 125 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > Ahmediye > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 138 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > Alibeyköy > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 125 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > Esenyurt > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 140 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 20:45 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 20:45 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 22:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 23:15 F33, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 23:15 F33, 2+1 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 TR46, 2+2 95 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 50+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > AMASYA > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 09:01 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 09:16 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 03.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > AMASYA > Ovacık (Tnc) 03.03.2021 10:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 03.03.2021 11:00 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > IĞDIR 03.03.2021 11:20 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Şafak Tur İSTANBUL(Esenler) > AMASYA > Çamoluk 03.03.2021 11:45 HJ46, 2+1 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 03.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > AMASYA > BAYBURT 03.03.2021 12:00 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > Karaçoban 03.03.2021 12:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 03.03.2021 12:00 FORT, Fortuna Man ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 03.03.2021 12:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > AMASYA > Erciş 03.03.2021 12:00 2+1T, 2+1 160 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > Sultangazi (GaziMah) > AMASYA > Ovacık (Tnc) 03.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Şafak Tur İSTANBUL(Esenler) > Levent > AMASYA > Çamoluk 03.03.2021 12:15 HJ46, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Doğubeyazıt 03.03.2021 12:20 FORT, Fortuna Man ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 03.03.2021 12:20 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 03.03.2021 13:00 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 03.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL (Sütlüce) > AMASYA > BAYBURT 03.03.2021 13:30 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İSTANBUL > AMASYA > Çayırlı 03.03.2021 16:00 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 03.03.2021 16:00 50+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 03.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 03.03.2021 16:00 aile, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 03.03.2021 16:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 03.03.2021 16:20 aile, 2+1 99 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > AMASYA > Zile 03.03.2021 17:30 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > Gazi Mh. > AMASYA > Zile 03.03.2021 18:15 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 03.03.2021 19:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 03.03.2021 19:00 1++1, 2+1 99 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > AMASYA > Akkuş 03.03.2021 19:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 03.03.2021 19:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 129 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 19:00 59+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 19:00 J34, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 19:15 J34, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 19:29 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 19:29 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 20:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 119 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 20:00 A38, 2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 03.03.2021 20:00 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 03.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > İSTANBUL > AMASYA > Akkuş 03.03.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İkitelli > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 20:00 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 20:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 119 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 03.03.2021 20:15 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 20:15 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 20:20 A38, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 03.03.2021 20:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 03.03.2021 20:30 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 03.03.2021 20:30 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 21:00 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 03.03.2021 21:15 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 22:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 119 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 22:00 A38, 2+1 99 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 22:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 119 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 03.03.2021 22:20 A38, 2+1 99 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Amasya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum İstanbul Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas İstanbul Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

AMASYA İSTANBUL GÜZERGAHI

AMASYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

48 m / 1 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün Zübeyde Hanım Cd. boyunca ilerleyin

22,5 km / 17 dakika: Alpaslan Türkeş Cd. / Karasu Cd. / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün