Amasya Otogarı - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Amasya İstanbul arası en yakın sefer 28 Mayıs 2020 Saat 18:00 Net Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 18:00 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Yıldızı, Tokat Seyahat, Erbaa Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
676.98 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 35dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
15

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Net Turizm AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 28.05.2020 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 175 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Esenler) 28.05.2020 19:45 23, 1+1 170 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > AMASYA > Alibeyköy > İSTANBUL 28.05.2020 20:00 A1+1, T38, A1+1 HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 20:15 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm Niksar > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 20:15 B1+1, Y2+1, B1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Almus > AMASYA > İSTANBUL > Çorlu 28.05.2020 20:15 HİJY, 1+1 225 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm Taşova > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 20:30 T1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 20:45 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm AMASYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 28.05.2020 20:45 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Sulusaray > AMASYA > Alibeyköy > Çorlu 28.05.2020 20:45 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Sulusaray > AMASYA > İSTANBUL > Çerkezköy 28.05.2020 21:00 HİJY, 1+1 225 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > İSTANBUL (Esenler) 28.05.2020 21:15 23, 1+1 170 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı TOKAT > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 21:30 HİJY, 1+1 225 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > Ahmediye > Çorlu 28.05.2020 22:00 1+1+, 1+1 225 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar Çayırlı > AMASYA > İSTANBUL 28.05.2020 22:30 1++1, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 29.05.2020 11:00 1+1+, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 29.05.2020 11:30 1+1+, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 29.05.2020 12:00 1+1+, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 29.05.2020 12:30 H1+3, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 12:30 C1+1, TR20, C1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 12:50 C1+1, TR20, C1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > AMASYA > Çıldır 29.05.2020 13:00 TR23, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 29.05.2020 13:00 1+1+, 2+1 200 TL Bilet Al
Turgut Reis İSTANBUL > AMASYA > KARS 29.05.2020 13:00 T1+1, TR46 T1+1HİJYEN ,1+1 250 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 29.05.2020 13:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > AMASYA > ARDAHAN 29.05.2020 14:00 11, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 14:00 1++1, 2+1 300 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 16:00 A1+1, 2+1, A1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 16:20 A1+1, 2+1, A1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > AMASYA > Akkuş 29.05.2020 17:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 29.05.2020 17:30 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Net Turizm Esenyurt > AMASYA > Almus 29.05.2020 17:30 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 29.05.2020 18:00 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 29.05.2020 18:00 H1+1, HİJYEN 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 29.05.2020 18:00 T1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 29.05.2020 18:00 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 29.05.2020 19:00 H1+1, HİJYEN 1+1 ,1+1 160 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 29.05.2020 19:00 A1+1, T38, A1+1 HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 19:00 1+1+, 1+1 250 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Niksar 29.05.2020 19:20 A1+1, T38, A1+1 HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Net Turizm Esenyurt > İSTANBUL > AMASYA > Almus 29.05.2020 19:30 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 19:30 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Almus 29.05.2020 19:30 HİJY, 1+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 29.05.2020 20:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 20:00 HİJY, 1+1 225 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 20:16 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 20:30 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 29.05.2020 20:31 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 29.05.2020 21:00 1++1, 2+1 300 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Amasya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Amasya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum İstanbul Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas İstanbul Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Sinop Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Amasya Kastamonu Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Karabük Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Amasya Sivas Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Amasya Ankara Tokat Seyahat 130 TL Bilet Al
Amasya Giresun Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
Amasya Ordu Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kütahya Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Sinop Amasya Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Çorum Amasya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Amasya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Zonguldak Amasya Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
Ordu Amasya Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
Kayseri Amasya Tokat Yıldızı 160 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Kanberoğlu Turizm 160 TL Bilet Al
Niğde Amasya Tokat Yıldızı 165 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Yalova İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kastamonu İstanbul Türkay Turizm 140.0 TL Bilet Al
Bolu İstanbul Çorum Kargı Turizm 150 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Metro Turizm 150 TL Bilet Al

AMASYA İSTANBUL GÜZERGAHI

AMASYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

48 m / 1 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün Zübeyde Hanım Cd. boyunca ilerleyin

22,5 km / 17 dakika: Alpaslan Türkeş Cd. / Karasu Cd. / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Amasya Haberler
  • Vefalı koca: 43 yıllık eşine ilk günkü aşkla bakıyor

    Amasya'nın Suluova ilçesinde yaşayan Nuray Demir (60) ve Şükrü Demir(65) çifti sevginin ve sadakatin simgesi oldu.

  • Taşova'da fiziksel mesafeli ilk cuma namazı kılındı

    Amasya'nın Taşova ilçesinde normalleşme süreci kapsamında ilk kez cuma namazı kılındı.

  • Aşkıyla herkese örnek oluyor... Vefalı koca, yatağa ...

    Aşkıyla herkese örnek oluyor.

  • Merzifon'da fiziksel mesafeli ilk cuma namazı

    Amasya'nın Merzifon ilçesinde belirlenen 28 camide fiziksel mesafe kuralına uygun şekilde cuma namazı kılındı.

  • Vefalı koca: 43 yıllık eşine ilk günkü aşkla bakıyor

    Amasya'nın Suluova ilçesinde yaşayan Nuray Demir (60) ve Şükrü Demir(65) çifti sevginin ve sadakatin simgesi oldu.

İstanbul Haberler
  • İstanbul Havalimanı'nda uçuşlar için tüm önlemler ...

    Haziran ayında yolcularına kapılarını açacak olan İstanbul Havalimanı'nda tüm hazırlıklar tamamlandı.

  • Çatalca'da dolu yağışı sürücülere zor anlar yaşattı

    Çatalca'da bugün öğle saatlerinde bir anda etkili olan dolu yağışı yolları beyaza bürürken, sürücüler zor anlar yaşadı.

  • Türkiye Judo Federasyonu, İstanbul'un fethinin 567. ...

    Türkiye Judo Federasyonu İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.

  • İSTANBUL HAVALİMANI'NDA HİJYEN EKİBİ İŞBAŞINDA

    KORONAVİRÜS önlemleri kapsamında seyahat kısıtlanmasının kaldırılmasının ardından Haziran ayında yolculara kapılarını açacak olan İstanbul Havalimanı'nda bütün önlemler alındı.

  • İstanbul'da dev stadyumda günler sonra ilk cuma namazı

    İstanbul'da dev stadyumda günler sonra ilk cuma namazı Stadyumu dolduran cemaat havadan görüntülendi Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta toplu halde namaz kılınmasına kapatılan camiler bugün cuma namazı ile tekrar açıldı.