Amasya Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Amasya Sakarya arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 05:15 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Gök Mavi Tur, Net Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
535.91 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 00dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
6

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 05:15 TR46, 2+1 80 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur Reşadiye > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur Ovacık (Tnc) > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 200 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:15 GECİ, 1+1 250 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 23:30 TR46, 2+1 80 TL Bilet Al

SAKARYA AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Taşova 14.05.2021 00:00 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > IĞDIR 14.05.2021 14:00 TR46, 2+1 160 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > SAKARYA > AMASYA > Ovacık (Tnc) 14.05.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 330 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > SAKARYA > AMASYA > BAYBURT 14.05.2021 16:30 H1x1, 1+1 250 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > IĞDIR 14.05.2021 18:00 TR46, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Tercan 14.05.2021 20:30 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Reşadiye 14.05.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Taşova 14.05.2021 23:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 199 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > SAKARYA > AMASYA > Sulusaray 14.05.2021 23:00 DIA, Temsa Daimond ,1+1 180 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Erbaa 14.05.2021 23:30 GECİ, 1+1 250 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Sakarya Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Sakarya Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Sakarya Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Sakarya Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Sakarya Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Sakarya Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

AMASYA SAKARYA GÜZERGAHI

AMASYA SAKARYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

48 m / 1 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün Zübeyde Hanım Cd. boyunca ilerleyin

22,5 km / 17 dakika: Alpaslan Türkeş Cd. / Karasu Cd. / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz