Amasya Otogarı - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 55 TL olduğu Amasya Sivas arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 14:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Seyahat, Vangölü Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
219.21 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 50dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
9

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm SAMSUN > AMASYA > SİVAS > VAN 12.02.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. AMASYA > SİVAS > HATAY 12.02.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > AMASYA > SİVAS > ŞANLIURFA 12.02.2021 18:45 J34, 2+1 70 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > AMASYA > SİVAS > SİİRT 12.02.2021 19:45 F33, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > AMASYA > SİVAS > GAZİANTEP 12.02.2021 20:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 55 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm GİRESUN > AMASYA > SİVAS > ŞANLIURFA 12.02.2021 21:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm AMASYA > SİVAS 12.02.2021 21:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır GİRESUN > AMASYA > SİVAS > BATMAN 12.02.2021 21:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm GİRESUN > AMASYA > SİVAS > ELAZIĞ 12.02.2021 23:30 1+2Y, 2+1 60 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Amasya Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Amasya Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Yozgat - Sivas Amasya Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Amasya Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Amasya Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Erzincan - Sivas Amasya Uzaklık: 2,465.06 km / Süre: 03:01 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Sivas Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Sivas Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Sivas Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Sivas Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Sivas Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Çankırı Sivas Uzaklık: 2,484.32 km / Süre: 03:08 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

AMASYA SİVAS GÜZERGAHI

AMASYA SİVAS YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde güneybatı ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

96,7 km / 1 saat 8 dakika: Tokat Amasya Yolu / D180 yönünde devam edin D180 boyunca ilerleyin

8,1 km / 7 dakika: Tokat Çevre Yolu yönünde sağa dönün

54,2 km / 39 dakika: Tokat Sivas Yolu / D850 yönünde sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

41,3 km / 29 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. çıkışına girin

75 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Muhsin Yazıcıoğlu Blv. devam edin

4,2 km / 7 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için çatalın sağından ilerleyin

1,3 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İnönü Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz