Amasya Otogarı - Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 159 TL olduğu Amasya Uşak arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 15:45 Niksarkale Turizm aracıdır. 2+1h olan bu araç tahmini olarak 15:45 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Uşak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Uşak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Niksarkale Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
711.40 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 11dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niksarkale Turizm Niksar > AMASYA > UŞAK > İZMİR 23.06.2021 15:45 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 159 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > AMASYA > UŞAK > İZMİR 23.06.2021 17:00 J34, 2+1 200 TL Bilet Al

UŞAK AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niksarkale Turizm İZMİR > UŞAK > AMASYA > Niksar 23.06.2021 19:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 159 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İZMİR > UŞAK > AMASYA > TOKAT 23.06.2021 21:30 J34, 2+1 220 TL Bilet Al

UŞAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Uşak Amasya Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Uşak Amasya Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Uşak Amasya Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Isparta - Uşak Amasya Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Aydın - Uşak Amasya Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Manisa - Uşak Amasya Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Uşak Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Uşak Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Uşak Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Uşak Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Uşak Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Uşak Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al

Amasya Uşak Otobüs Firmaları

AMASYA UŞAK GÜZERGAHI

AMASYA UŞAK YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde güneybatı ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

62,2 km / 43 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde sağa dönün

36,4 km / 28 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D795 üzerine çıkın D795 boyunca ilerleyin

17,5 km / 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 yönünde devam edin D785 boyunca ilerleyin

28,0 km / 17 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 yönünde dümdüz ilerleyin D785 boyunca ilerleyin

43,7 km / 29 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 yönünde devam edin

12,2 km / 9 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 boyunca ilerlemek için düz devam edin D190 boyunca ilerleyin

47,4 km / 31 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

115 km / 1 saat 16 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

98,2 km / 1 saat 9 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Zübeyde Hanım Cd. sağa döner ve Doğan Özkaraman Cd. başlar Aradığınız yeri solda göreceksiniz