Ankara – Adana arası 486 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00 ve Büyükşehir Belediyesi Adana Merkez Otogarı telefon numarası 0 (322) 428 20 47’dir. Birçok farklı firma tarafından sefer düzenlenen bu rota için yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Sefer sayının en yoğun olduğu Ankara – Adana hatta için günün her saati otobüs bileti bulmanız mümkündür.  En uygun otobüs biletlerine güvenli ödeme avantajı ile satın almak ve indirimlerden haberdar olmak için Biletler.com sayfasına üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Ankara Adana arası en yakın sefer 08 Haziran 2020 Saat 00:01 Villa Seyahat aracıdır. TR24 olan bu araç tahmini olarak 00:01 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
488.06 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 21dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
52

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ANKARA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 00:01 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana BURSA > ANKARA > ADANA > Kadirli 08.06.2020 00:30 B1+1, B1+1, 2+2 KOLTUK ,1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 01:00 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 02:00 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 04:01 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 06:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 09:00 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 09:00 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 09:00 1+1n, 1+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 11:00 K1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 11:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 125 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 12:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 140 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA > Kadirli 08.06.2020 12:00 1+1a, 1+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 12:30 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 13:00 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 08.06.2020 14:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 14:30 izmr, 1+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > SİİRT 08.06.2020 15:00 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat KARABÜK > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 15:00 1-27, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ADANA > BATMAN 08.06.2020 17:00 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > BATMAN 08.06.2020 17:00 1+1-, 1+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 17:00 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 08.06.2020 18:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > ADANA > Kahta 08.06.2020 18:30 E1+1, S2+1,E1+1 HİJYEN ,1+1 160 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 18:30 K1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 19:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > SİİRT 08.06.2020 19:00 1+1H, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 08.06.2020 19:00 N1+1, NEOPLAN 1+1 ,1+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ADANA > BATMAN 08.06.2020 19:30 H1*1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ADANA > BATMAN 08.06.2020 19:30 1-41, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 20:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Midyat 08.06.2020 20:00 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 20:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 20:30 K1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 21:00 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 21:00 F1+1, TRV1,F1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 08.06.2020 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 21:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > ADANA > SİİRT 08.06.2020 21:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 22:00 1+1>, 1+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 22:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > ADANA > Kadirli 08.06.2020 22:00 B1+1, B1+1, 2+2 KOLTUK ,1+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Çorlu > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 22:15 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 08.06.2020 22:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 22:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 23:00 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > ADANA > HATAY 08.06.2020 23:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 08.06.2020 23:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 08.06.2020 23:30 M1+1, TEMSA MARATON(1+1) ,1+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > ADANA > Düziçi 08.06.2020 23:30 B1+1, B1+1, 2+2 KOLTUK ,1+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 08.06.2020 23:59 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat ÇANAKKALE > ANKARA > ADANA > MERSİN 08.06.2020 23:59 dch, TRAVEGO 17 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Ankara Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Ankara Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Ankara Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Ankara Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Ankara Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Ankara Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Adana Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Adana Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Adana Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Adana Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Adana Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Adana Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al

ANKARA ADANA GÜZERGAHI

ANKARA ADANA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.