Ankara – Adana arası 486 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00 ve Büyükşehir Belediyesi Adana Merkez Otogarı telefon numarası 0 (322) 428 20 47’dir. Birçok farklı firma tarafından sefer düzenlenen bu rota için yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Sefer sayının en yoğun olduğu Ankara – Adana hatta için günün her saati otobüs bileti bulmanız mümkündür.  En uygun otobüs biletlerine güvenli ödeme avantajı ile satın almak ve indirimlerden haberdar olmak için Biletler.com sayfasına üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 55 TL olduğu Ankara Adana arası en yakın sefer 22 Ocak 2019 Saat 00:00 Can Diyarbakır Turizm aracıdır. TR47 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Şanlıurfa Astor, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
488.06 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 21dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
59

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ANKARA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Can Diyarbakır Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Diyarbakır 22.01.2019 00:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 66 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 01:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Bursa > Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 66 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İstanbul > Ankara > Adana > Reyhanlı 22.01.2019 01:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 59 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 06:59 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Özkaymak Ankara > Adana 22.01.2019 07:00 NE46, 2+2 ,2+2 75 TL Bilet Al
Seç Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 09:00 2+1, Neoplan 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 10:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Ankara > Adana > Ceyhan 22.01.2019 10:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 10:30 Y2+1, 2+1 59 TL Bilet Al
Jet Turizm Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 11:30 st41, 2+1 65 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Ankara > Adana > Kadirli 22.01.2019 12:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 12:30 vip , 2+1 59 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 12:30 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 12:30 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 13:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Adana 22.01.2019 14:00 SUIT, MOLALI ,2+1 85 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 14:30 2+1U, Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 59 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Ankara > Adana > Siirt 22.01.2019 15:00 ST50, Setra 50 kişilik ,2+2 60 TL Bilet Al
Martur Turizm Ankara > Adana > Silopi 22.01.2019 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Adana 22.01.2019 16:30 C.I.P SUIT, MOLALI ,2+1 85 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 17:00 T46, YENİ TRAVEGO 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Star Batman Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bursa > Ankara > Adana > Silopi 22.01.2019 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Can Diyarbakır Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Diyarbakır 22.01.2019 18:30 TR50, Mercedes Tourismo ,2+2 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 18:30 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm Zonguldak > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 19:00 2+1S, 2+1 65 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Siirt 22.01.2019 19:00 ST50, Setra 50 kişilik ,2+2 55 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat Balıkesir > Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 19:30 T46, YENİ TRAVEGO 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Star Batman Balıkesir > Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 19:30 TU50, 2+2 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Kastamonu > Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 20:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Adana 22.01.2019 20:30 CLASS, MOLALI ,2+2 85 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 66 TL Bilet Al
Çayırağası Turizm Ankara > Adana > Kilis 22.01.2019 21:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+2 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 21:00 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 65 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İstanbul > Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 21:00 T46/, TRAVEGO 46 KIŞILIK ,2+2 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 21:00 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman İstanbul > Ankara > Adana > Batman 22.01.2019 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor Yalova > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 21:30 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 22:00 Y2+1, 2+1 59 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Ankara > Adana > Kadirli 22.01.2019 22:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm Balıkesir > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 22:30 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Adana 22.01.2019 22:30 SUIT, MOLALI ,2+1 85 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 22:45 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 66 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 23:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 23:00 2+1R, 2+1 65 TL Bilet Al
Seç Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 23:00 CITY, Neoplan Cityliner ,2+2 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Adana > Gaziantep 22.01.2019 23:30 neps, starliner40 ,2+1 59 TL Bilet Al
Çayırağası Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Kilis 22.01.2019 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 65 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor Akçay > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Yalova > Ankara > Adana > Hatay 22.01.2019 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Kastamonu > Ankara > Adana > Mersin 22.01.2019 23:45 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İstanbul > Ankara > Adana > Şanlıurfa 22.01.2019 23:58 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Adana 22.01.2019 23:59 SUIT, MOLALI ,2+1 85 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Ankara > Adana > Ceyhan 22.01.2019 23:59 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Ankara Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Ankara Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Ankara Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Ankara Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Ankara Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Ankara Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Adana Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Adana Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Adana Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Adana Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Adana Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Adana Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Can Diyarbakır Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Edirne Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Kütahyalılar 30 TL Bilet Al
Ankara Zonguldak Süha Turizm 45 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 45 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Medine Turizm 50 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Yalova Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kastamonu Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Adana Hatay Has Turizm A.Ş. 30 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Adana Ankara Seç Turizm 60 TL Bilet Al
Adana Antalya Şanlıurfa Astor 70 TL Bilet Al
Adana Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 80 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Malatya Ankara Elazığ Hazar Turizm 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Ankara Öz Erciş Seyahat 150 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Kastamonu Güven Turizm 40 TL Bilet Al
Kırşehir Ankara Şanal Turizm 42 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Lüks Afşınlılar Seyahat 50 TL Bilet Al
Adana Ankara Seç Turizm 60 TL Bilet Al
Osmaniye Ankara Lider Siirt Turizm 60 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Uşak Adana Güney Lüks Adana Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
İzmir Adana Güney Akdeniz Seyahat 160 TL Bilet Al
Kayseri Adana Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Adana Metro Turizm 85 TL Bilet Al

ANKARA ADANA GÜZERGAHI

ANKARA ADANA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

Ankara Haberler
  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    - Ankara.

  • Başkent'te Ekmek Fırınında Yangın

    Ankara'da bir ekmek fırınında çıkan yangın, iki iş yerine daha zarar verdi.

  • Başkent'te Ekmek Fırınında Yangın

    Başkent'te ekmek fırınında yangınANKARA - Ankara'da bir ekmek fırınında çıkan yangın, iki iş yerine daha zarar verdi.

  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    ANKARA'da Suriyeli sığınmacıların işlettiği fırında yangın çıktı.

  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    Ankara'da Suriyeli sığınmacıların işlettiği fırında yangın çıktı.

Adana Haberler
  • Kendisini Canlı Bomba Olarak İhbar Eden Kişi Gözaltına ...

    Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar ettiği ileri sürülen kişi gözaltına alındı.

  • Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına Yönelik Dava

    Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan, aralarında vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da bulunduğu 3'ü tutuklu 45 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.

  • Alparslan Kuytul, Yeniden Hakim Karşısında

    Adana Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan Alparslan Kuytul'la birlikte 43 sanığın yargılanmasına Adana 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.

  • Kendisini Canlı Bomba Olarak İhbar Eden Kişi Gözaltına ...

    Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar ettiği ileri sürülen kişi gözaltına alındı.

  • Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına Yönelik Dava

    Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan, aralarında vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da bulunduğu 3'ü tutuklu 45 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.