Ankara – Adana arası 486 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00 ve Büyükşehir Belediyesi Adana Merkez Otogarı telefon numarası 0 (322) 428 20 47’dir. Birçok farklı firma tarafından sefer düzenlenen bu rota için yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Sefer sayının en yoğun olduğu Ankara – Adana hatta için günün her saati otobüs bileti bulmanız mümkündür.  En uygun otobüs biletlerine güvenli ödeme avantajı ile satın almak ve indirimlerden haberdar olmak için Biletler.com sayfasına üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Ankara Adana arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 00:15 Seç Turizm aracıdır. TEMS olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
488.06 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 21dk.
Firma Sayısı
22
Sefer Sayısı
65

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ANKARA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 00:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 00:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 00:58 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Kadirli 19.10.2021 01:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 01:30 mers, mercedes torismo ,2+2 95 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > Ceyhan 19.10.2021 01:30 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 01:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 01:31 41BN, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 02:30 T2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 02:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 03:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 05:00 T2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 19.10.2021 06:58 B2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 08:00 C.I.P SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 09:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 10:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 10:30 vip , 2+1 95 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 10:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA > Kadirli 19.10.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 19.10.2021 11:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 11:29 2+1U, Tourismo ,2+1 75 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 11:30 JE43, 2+1 79 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 12:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 12:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 13:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ADANA > SİİRT 19.10.2021 13:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > SİİRT 19.10.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Midyat Martur Safranbolu > ANKARA > ADANA > Midyat 19.10.2021 16:00 2+2, 2+2 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > BATMAN 19.10.2021 16:00 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ADANA > BATMAN 19.10.2021 16:45 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > ADANA > Silopi 19.10.2021 17:29 2+1,, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > ADANA > Kahta 19.10.2021 18:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > SİİRT 19.10.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ADANA > BATMAN 19.10.2021 19:28 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 19:30 20plaka, 2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Martur İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Midyat 19.10.2021 19:55 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Midyat 19.10.2021 19:55 X, 2+1 75 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 19:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 20:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > ADANA > Kahta 19.10.2021 20:29 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 21:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 21:30 AİLE 41 (B, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Kahta 19.10.2021 22:00 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Silvan 19.10.2021 22:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 75 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA > Kadirli 19.10.2021 22:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 22:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 22:30 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 19.10.2021 22:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 22:45 HK38, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Silopi 19.10.2021 22:59 2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 23:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 23:00 ÖZLEM DİYA, 2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 23:30 44T, 2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 23:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 19.10.2021 23:59 06**, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 19.10.2021 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Adana Otogarı 20.10.2021 01:31 ROYAL CLAS, 2+1 120 TL Bilet Al

ADANA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 00:01 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.10.2021 00:15 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANKARA 19.10.2021 00:29 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 19.10.2021 00:30 2++1, 2+1 95 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > ANKARA > BURSA 19.10.2021 00:30 2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > ANKARA 19.10.2021 00:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA 19.10.2021 00:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > Alaplı 19.10.2021 00:45 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 00:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA 19.10.2021 01:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > ANKARA > BURSA 19.10.2021 01:30 2+1S, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ANKARA 19.10.2021 01:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 19.10.2021 01:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Adana Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 19.10.2021 04:00 TORISIMO1, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANKARA 19.10.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.10.2021 11:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA 19.10.2021 12:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA 19.10.2021 12:30 JE43, 2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA 19.10.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 19.10.2021 13:45 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 16:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > TEKİRDAĞ 19.10.2021 17:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 19.10.2021 17:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA > ÇANAKKALE 19.10.2021 18:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > EDİRNE 19.10.2021 19:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 19:04 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Adana Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 19.10.2021 20:00 AİLE 41 (B, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 19.10.2021 20:30 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > YALOVA 19.10.2021 20:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 19.10.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 19.10.2021 21:30 44T, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 22:29 3347, 2+1 99 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Adana Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 19.10.2021 22:30 ROYAL CLAS, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA > YALOVA 19.10.2021 22:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 22:30 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 19.10.2021 22:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 19.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > BURSA 19.10.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+2 95 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 19.10.2021 23:30 2+1c, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 19.10.2021 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ANKARA > BURSA 19.10.2021 23:59 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 19.10.2021 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Ankara Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Ankara Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Ankara Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Ankara Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Ankara Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Ankara Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Adana Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Adana Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Adana Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Adana Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Adana Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Adana Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

ANKARA ADANA GÜZERGAHI

ANKARA ADANA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin