Ankara Aşti - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Ankara Aksaray arası en yakın sefer 24 Ocak 2020 Saat 09:30 Yeni Aksaray aracıdır. 2+ 1 olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Aksaray, Has Turizm A.Ş., Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
230.06 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 37dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
33

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 09:30 2+ 1, 2018MODEL TURLİENER ,2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 10:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Jet Turizm Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 11:30 st41, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 12:30 vip , 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 12:30 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat Ankara > Aksaray > Mersin 24.01.2020 12:30 1+2Z, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 12:30 2+ 1, 2018MODEL TURLİENER ,2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 13:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD 2+1 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Aksarayotogar 24.01.2020 14:00 SUIT, 2+1 42 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Ankara > Aksaray > Adana 24.01.2020 14:00 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 14:30 CITY, Neoplan Cityliner ,2+2 45 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 14:30 2+ 1, 2018MODEL TURLİENER ,2+1 45 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Ankara > Aksaray > Siirt 24.01.2020 14:58 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Villa Seyahat Karabük > Ankara > Aksaray > Erdemli 24.01.2020 15:00 1+2L, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Aksarayotogar 24.01.2020 15:30 SUIT, 2+1 42 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 15:30 CİTİ, NEOPLAN CİTYLİNER ,2+2 45 TL Bilet Al
Star Batman Ankara > Aksaray > Batman 24.01.2020 17:00 TR40, 2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat Bursa > Ankara > Aksaray > Erdemli 24.01.2020 17:30 2+1P, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 17:30 2+ 1, 2018MODEL TURLİENER ,2+1 45 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İstanbul > Ankara > Aksaray > Niğde 24.01.2020 18:00 2++1, Tourismo 40 Kişilik ,2+1 35 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Ankara > Aksaray 24.01.2020 19:30 2+ 1, 2018MODEL TURLİENER ,2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Kastamonu > Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 20:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Aksarayotogar 24.01.2020 20:00 CLASS, 2+2 42 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 21:30 TS54, TOURISMO 54 ,2+2 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 22:00 vip , 2+1 45 TL Bilet Al
Jet Turizm Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 22:30 st41, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm İstanbul > Ankara > Aksaray > Gaziantep 24.01.2020 23:00 mers, mercedes torismo ,2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 23:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Şimşek Turizm Ankara > Aksaray > Silifke 24.01.2020 23:30 2+1., 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Yalova > Ankara > Aksaray > Hatay 24.01.2020 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat Bursa > Ankara > Aksaray > Erdemli 24.01.2020 23:59 46TR, 2+2 40 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Aksaray Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Aksaray Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Aksaray Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Aksaray Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Aksaray Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Metro Turizm 121 TL Bilet Al
Ankara Tunceli Tuncelililer 140 TL Bilet Al
Ankara Aksaray Yeni Aksaray 45 TL Bilet Al
Ankara Kütahya Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Bursa Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Samsun Özgül Bafra Turizm 60 TL Bilet Al
Ankara Osmaniye Lider Siirt Turizm 70 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
İzmir Ankara Anadolu Ulaşım 104 TL Bilet Al
Erzurum Ankara Dadaş Turizm 120 TL Bilet Al
Bartın Ankara Özemniyet 60 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Yeni Sivas Turizm 60 TL Bilet Al
İzmit Ankara Metro Turizm 79 TL Bilet Al
Burdur Ankara Şanal Turizm 88 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Sakarya Aksaray Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Ankara Aksaray Yeni Aksaray 45 TL Bilet Al

ANKARA AKSARAY GÜZERGAHI

ANKARA AKSARAY YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

Ankara Haberler
  • H.Ü Ankara Devlet Konservatuvarı öğrencileri için ...

    Ankara Büyükşehir Belediyesi, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin yararlanması için ring seferleri başlatacak.

  • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, Kent Konseyi ...

    Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu'nun 8. Olağan Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın katılımıyla yapıldı.

  • AFAD'dan kreş çocuklarına çök, kapan, tutun eğitimi

    Çankaya Belediyesi, AFAD Ankara İl Müdürlüğü işbirliğinde kreşlerinde 'Temel Afet Bilinci' eğitimlerine başladı.

  • Elazığ depreminde hayatını kaybedenler için gıyabi ...

    Başkentte, Elazığ merkezli depremde hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı, dua edildi.

  • Ankara kırıkkale karayolunun mıcır yüklü kamyon devrildi

    Ankara Kırıkkale karayolunun mıcır yüklü kamyon devrildi.

Aksaray Haberler
  • Virajı alamayan tır devrildi: 1 yaralı

    Aksaray'da virajı alamayan tır devrildi.

  • Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

    TFF 3. Lig'de 20. hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta 68 Aksaray Belediyespor ilk sıraya yükseldi, 2. Grup'ta Kocaelispor ve 3. Grup'ta ise Karacabey Belediyespor liderliğini devam ettirdi.

  • Aksaray'dan Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere ...

    Aksaray Valiliğince başlatılan kampanya kapsamında toplanan 1 tır gıda malzemesi ile battaniye, Elazığ ve Malatya'daki depremden zarar gören vatandaş için bölgeye gönderildi.

  • Aksaray'dan Elazığ'a bir tır gıda yardımı

    Elazığ'da yaşanan depremin ardından Aksaray Valiliği koordinesinde hayırseverlerin desteği ile deprem bölgesine dualar eliğinde 1 tır muhtelif gıda yardımı gönderildi.

  • Aksaray'dan Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere ...

    Aksaray Valiliğince başlatılan kampanya kapsamında toplanan 1 tır gıda malzemesi ile battaniye, Elazığ ve Malatya'daki depremden zarar gören vatandaş için bölgeye gönderildi.