Ankara Aşti - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Ankara Aksaray arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:30 Jet Turizm aracıdır. 1+1Y olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Aksaray, Ben Turizm, Villa Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
230.06 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 37dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
44

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Jet Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 00:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 01:00 1+1., 1+1 80 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 06.06.2020 01:00 1s+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 01:45 1+1t, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 03:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 04:00 1+1t, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 04:40 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Avanos 06.06.2020 05:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 06.06.2020 06:58 S1+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 08:00 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Şimşek Turizm ANKARA > AKSARAY > Anamur 06.06.2020 09:00 T1+1, 2+T 1+1 HİJYEN ,1+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 09:00 TR24, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 10:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 11:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 12:00 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 70 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 06.06.2020 12:00 m1+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 12:30 1+1t, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 12:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Lüks Mersin ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 13:00 H1+1, 1+1 hıjyen ,1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 14:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > SİİRT 06.06.2020 15:00 1+1H, 1+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat KARABÜK > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 15:00 1-27, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 15:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 15:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 06.06.2020 16:00 m1+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 17:00 H1+1, 1+1 hıjyen ,1+1 60 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Avanos 06.06.2020 17:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 17:00 TR24, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 17:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 06.06.2020 18:00 1s+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 06.06.2020 19:30 H1+2, 1+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 20:00 TR46, Travego 15 SHD ,1+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Midyat 06.06.2020 20:00 TR24, 1+1 200 TL Bilet Al
Jet Turizm KASTAMONU > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 20:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 21:00 1+1t, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > SİİRT 06.06.2020 21:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 22:00 1+1>, 1+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 06.06.2020 22:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > AKSARAY > Kadirli 06.06.2020 22:00 1+1e, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 06.06.2020 23:00 1+1t, 1+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.06.2020 23:00 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 70 TL Bilet Al
Şimşek Turizm ANKARA > AKSARAY > Taşucu 06.06.2020 23:30 1+1., 2+1. , 1+1 HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 23:30 1-27, 1+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat ÇANAKKALE > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.06.2020 23:59 dch, TRAVEGO 17 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Aksaray Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Aksaray Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Aksaray Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Aksaray Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Aksaray Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Konya Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Sivas Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Malatya Muş Yolu Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Yozgat Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Kayseri Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Tokat Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Sivas Aksaray Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kırşehir Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Aksaray Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Aksaray Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Tokat Aksaray Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Jet Turizm 135 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Elçi Vanyolu Seyahat 150 TL Bilet Al

ANKARA AKSARAY GÜZERGAHI

ANKARA AKSARAY YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Aksaray Haberler
  • Yarış atlarının yoncası Aksaray dan

    Yarış atlarının yoncası Aksaray'dan Aksaray'da üretilen ve protein değeri yüksek olan yoncalar Türkiye'deki yarış atlarını besliyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.

  • 18 yaş altı çocuklar güzel havanın tadını çıkardı

    Konya, Aksaray, Karaman ve Afyonkarahisar'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde dışarı çıkarak güzel havanın tadını çıkardı.

  • Aksaray da yeni yollar açılıyor

    Aksaray Belediyesi ruhsatlanarak konut yapılaşması tamamlanan mahallelerde yol açıyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.