Ankara Aşti - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara Aksaray arası en yakın sefer 06 Mayıs 2021 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Gökbey Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
230.06 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 37dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 06.05.2021 01:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.05.2021 02:00 1+1T, 1+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.05.2021 02:30 T2*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.05.2021 04:00 1-25, 1+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > Kadirli 06.05.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Mersin ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.05.2021 13:00 2+1, mercedes 40 kişilik ,1+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silopi 06.05.2021 20:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.05.2021 21:30 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 06.05.2021 23:59 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > MERSİN 06.05.2021 23:59 1-25, 1+1 50 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Aksaray Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Aksaray Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Aksaray Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Aksaray Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Aksaray Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA AKSARAY GÜZERGAHI

ANKARA AKSARAY YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün