Ankara Aşti - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Ankara Amasya arası en yakın sefer 17 Ocak 2020 Saat 11:00 Erektaş Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Seyahat, Lüks Erova Turizm, Niksarkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
333.76 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 02dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
17

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ANKARA AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Erektaş Seyahat Ankara > Amasya > Erbaa 17.01.2020 11:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Erova Turizm Ankara > Amasya > Erbaa 17.01.2020 12:00 2+1_, 2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 12:30 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Ankara > Amasya > Niksar 17.01.2020 13:00 SF41, SAFİR 2+1 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 15:00 2+1Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Erova Turizm Bursa > Ankara > Amasya > Niksar 17.01.2020 15:30 2+1_, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş Ankara > Amasya > Ardahan 17.01.2020 16:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Ankara > Amasya > Erbaa 17.01.2020 17:00 TR38, 2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 17:30 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat Orhangazi > Ankara > Amasya > Bayburt 17.01.2020 18:30 TO46, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat Sincan > Ankara > Amasya > Bayburt 17.01.2020 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Bursa > Ankara > Amasya > Niksar 17.01.2020 23:00 t38, 2+1 49 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 23:00 2+1Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Antalya > Ankara > Amasya > Niksar 17.01.2020 23:30 trs1, 2+1 49 TL Bilet Al
Lüks Erova Turizm İzmir > Ankara > Amasya > Niksar 17.01.2020 23:58 2+1_, 2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 23:58 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Yalova > Ankara > Amasya > Tokat 17.01.2020 23:59 TR39, 2+1 50 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Ankara Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Ankara Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Ankara Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Ankara Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Ankara Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Ankara Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Amasya Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Amasya Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Amasya Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Amasya Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Amasya Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Amasya Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Has Turizm A.Ş. 45 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Adıyaman Ünal Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya İstanbul Iğdırlı Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Lüks Erova Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 90 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Elazığ Ankara Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Iğdırlı Turizm 40 TL Bilet Al
Sivas Ankara Öz Doğu Kars 50 TL Bilet Al
Konya Ankara Metro Turizm 50 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 55 TL Bilet Al
Uşak Ankara Anadolu Ulaşım 82 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al

ANKARA AMASYA GÜZERGAHI

ANKARA AMASYA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

55,4 km / 37 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 yönünde devam edin

45,9 km / 28 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D785 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D785 boyunca ilerleyin

35,8 km / 28 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

62,2 km / 42 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde devam edin

12,7 km / 16 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / Tokat Amasya Yolu yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

Ankara Haberler
  • TIR'IN SOKAK KÖPEĞİNİ EZME ANI KAMERADA

    Ankara'da sokak köpeğini ezen TIR sürücüsü, arkasına bile bakmadan yoluna devam etti.

  • Ankara'da Afganistan uyruklu şüpheli 10 kilo 500 gram ...

    Ankara'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda Afganistan uyruklu şüpheli 10 kilo 500 gram eroinle yakalandı.

  • Ankara'da TIR'ın sokak köpeğini ezme anı kamerada

    ANKARA'da sokak köpeğini ezen TIR sürücüsü, arkasına bile bakmadan yoluna devam etti.

  • Burun ameliyatına gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu ...

    ANKARA'da oturan Mehmet Akyar (21), burun ameliyatı olmak için gittiği hastanede, kalbinin delik olduğunu öğrendi.

  • Başkent'te 10.5 kg eroin ele geçirildi

    Ankara'nın Altındağ ilçesinde polis ekiplerince tespit edilen adrese yapılan baskında 10.5 kg eroin maddesi ele geçirildi.

Amasya Haberler
  • Kore gazisi Çevirme, son yolculuğuna uğurlandı

    89 yaşında hayata veda eden Kore gazisi Yusuf Çevirme'nin cenazesi, Amasya'nın Taşova ilçesinde toprağa verildi.

  • Amasya'da uyuşturucu operasyonu: 2 tutuklama

    Amasya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı.

  • Amasya'da uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

    Amasya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı.

  • Harçlıklarıyla her gün yavru köpekleri besliyor

    Amasya'nın Taşova ilçesinde yaşayan üniversiteye hazırlanan Şafak Can Dinç, her gün harçlıklarıyla doğum yapan bir sokak köpeği ve 6 yavrusunun karınlarını doyuruyor.

  • Kore gazisi çevirme son yolculuğuna uğurlandı

    89 yaşında hayata veda eden Kore gazisi Yusuf Çevirme'nin cenazesi, Amasya'nın Taşova ilçesinde toprağa verildi.