Ankara – Antalya arasında seyahat etmeyi düşünüyorsanız gideceğiniz mesafe 480 kilometredir. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası ise 0 242 332 01 05’dir. Ankara ve Antalya arası otobüsle yaklaşık 6 saat 20 dakika sürmektedir. Antalya terminalinde indiğinizde kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Otogar Taksi telefon numarası 0532 572 41 86 ve en yakın otel Alp Paşa Boutique Hotel telefon numarası ise (0242) 247 56 76. En uygun AŞTİ Otogarı – Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 69 TL olduğu Ankara Antalya arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
479.31 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 10dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
12

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANKARA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 00:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 01:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 06:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANKARA > ANTALYA > Kemer 23.10.2021 13:00 M2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 15:00 403, 403 ,2+2 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > ANKARA > ANTALYA > Alanya 23.10.2021 21:00 2+1Z, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANKARA > ANTALYA > Finike 23.10.2021 22:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 22:30 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 69 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ANKARA > ANTALYA > Alanya 23.10.2021 23:00 TR37, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Antalya Otogarı 23.10.2021 23:00 2+1, 2+1 84 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ANTALYA 23.10.2021 23:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANKARA > ANTALYA > Serik 23.10.2021 23:59 M2+1, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Ankara Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Ankara Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Ankara Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Ankara Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Ankara Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Ankara Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Antalya Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Antalya Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Antalya Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Antalya Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Antalya Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Antalya Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA ANTALYA GÜZERGAHI

ANKARA ANTALYA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

68,7 km / 49 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

78,5 km / 54 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sola dönün D695 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kadınhanı Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

28,9 km / 18 dakika: Ankara Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sola dönün

4,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

54,3 km / 36 dakika: D695 yönünde devam edin

3,1 km / 3 dakika: Seyyid Mahmut Hayran Cd. / D300 yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / Sanayi Blv. / D695 yönünde sağa dönün Isparta Akşehir Yolu/D695 boyunca ilerleyin

26,5 km / 21 dakika: D695 yönünde sola dönün

4,3 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,7 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sola dönün

2,3 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde hafif sola yönelin

61,1 km / 47 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde sağa dönün

2,3 km / 2 dakika: 4. Cd. yönünde sola dönün

44,1 km / 46 dakika: Eğirdir Yolu yönünde devam edin

7,4 km / 6 dakika: Isparta - Antalya Yolu / D685 yönünde sola dönün

67,0 km / 52 dakika: Isparta - Antalya Yolu / D685 yönünde devam edin D685 boyunca ilerleyin

2,9 km / 2 dakika: Antalya yönündeki rampadan Mersin - Antalya Yolu / D400 girin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz