Ankara Aşti - Aydın otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Aydın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Ankara Aydın arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Aydın arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Aydın arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Didim Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
545.93 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 02dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
18

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

ANKARA AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 00:30 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 08:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 10:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 11:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 12:30 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 14:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 16:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 21:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Didim Seyahat ANKARA > AYDIN > Didim 06.06.2020 21:30 K, 1+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 22:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 22:30 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Bafra > ANKARA (Aşti) > AYDIN > Turgutreis 06.06.2020 22:30 3725, 37 KİŞİLİK 2+1 7-6 ,1+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANKARA > AYDIN > Bodrum 06.06.2020 23:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 23:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz Hopa > ANKARA > AYDIN > Kuşadası 06.06.2020 23:00 1/1, yeni1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 23:00 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > AYDIN 06.06.2020 23:59 P262, 2+1 170 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > ANKARA > AYDIN > Kuşadası 06.06.2020 23:59 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

AYDIN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Ankara Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Aydın Ankara Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Uşak - Aydın Ankara Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
İzmir - Aydın Ankara Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Manisa - Aydın Ankara Uzaklık: 2,098.68 km / Süre: 03:10 Bilet Al
Burdur - Aydın Ankara Uzaklık: 2,225.38 km / Süre: 03:23 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Aydın Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Aydın Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Aydın Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Aydın Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Aydın Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Aydın Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Aydın Balıkesir Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Aydın Isparta Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Aydın Antalya Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Aydın Uşak Villa Seyahat 140 TL Bilet Al
Aydın Afyon Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Kütahya Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Bursa Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Afyon Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Isparta Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Aydın Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Aydın Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Bursa Aydın Pamukkale Turizm 140 TL Bilet Al
Aksaray Aydın Lider Elbistan 150 TL Bilet Al
Kütahya Aydın Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Konya Aydın Ben Turizm 165 TL Bilet Al

ANKARA AYDIN GÜZERGAHI

ANKARA AYDIN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

128 km / 1 saat 27 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

49,0 km / 29 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

62,9 km / 45 dakika: Eskişehir Konya Yolu / D675 çıkışına girin D675 boyunca ilerleyin

6,6 km / 5 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 6 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 çıkışına girin

8,6 km / 8 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 2. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

17,2 km / 12 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönündeki rampaya girin D320 boyunca ilerleyin

53,0 km / 40 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / D585 / E87 girmek için hafif sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,5 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 13. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

2,9 km / 13 dakika: Sağdan devam edin

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Aydın Haberler
  • Şüpheli araçtan sikke ve uyuşturucu çıktı

    AYDIN (İHA) – Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, polis ekiplerinin şüpheli bir araçta yaptığı aramada çeşitli dönemlere ait 18 adet sikke ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

  • Futbol sahasında sosyal mesafeli cuma namazı

    Futbol sahasında sosyal mesafeli cuma namazı Mersin'de İl Müftüsü Şaban Kondi tarafından Koray Aydın Stadyumunda ikinci kez cuma namazı sosyal mesafeli bir şekilde kıldırıldı Uzun aradan sonra binlerce kişi, ikinci kez cemaatle namaz kılmanın mutluluğunu yaşadı Korona virüs salgını...

  • Son Dakika | Aydın polisi motosiklet şebekesini çökertti

    Son dakika haberi... Aydın'da çeşitli tarihlerde piyasa değeri 180 bin TL olan 6 adet motosikleti çalan şebeke polisin yaptığı operasyonla çökertildi.

  • Aydın da, seyir halindeyken alev alan kamyonet yandı

    Aydın'ın Çine ilçesinde seyir halindeyken yanmaya başlayan kamyonet kullanılamaz hale geldi.

  • Dünya Çevre Günü

    Malatya Valisi Aydın Baruş, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarını kabul etti.