Ankara Aşti - Balıkesir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Balıkesir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Ankara Balıkesir arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 01:30 Esadaş aracıdır. İ34 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
573.74 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 31dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
18

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

ANKARA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 01:30 İ34, 2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 03:00 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 03:00 VE, 2+1 145 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 03:30 1+2A, VİP ,2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 04:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 05:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 10:00 1241, 1241 ,2+2 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 12:30 1238, 1238 ,2+2 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 14:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 14:30 1241, 1241 ,2+2 95 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 18:30 1241, 1241 ,2+2 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 22:30 1241, 1241 ,2+2 95 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 23:00 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 22.09.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > BALIKESİR > Akçay 22.09.2020 23:15 K1-2, 2+1 90 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Balıkesir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Balıkesir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Balıkesir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Balıkesir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Balıkesir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Balıkesir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Afyon Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Esenler Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Alibeyköy Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Muğla Balıkesir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Balıkesir Pamukkale Turizm 108 TL Bilet Al
Karabük Balıkesir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Balıkesir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Afyon Balıkesir Ak Turizm 120 TL Bilet Al

ANKARA BALIKESİR GÜZERGAHI

ANKARA BALIKESİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

275 km / 3 saat 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

25,2 km / 15 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

136 km / 1 saat 30 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün