Ankara Aşti - Balıkesir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Balıkesir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Ankara Balıkesir arası en yakın sefer 04 Ağustos 2021 Saat 02:30 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 2+1. olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Elazığ Hazar Turizm, Lüks Kahramanmaraş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
573.74 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 31dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
12

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

ANKARA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 02:30 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 03:00 TR38, TR38 ,2+1 150 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 09:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 10:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 12:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 14:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 18:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 21:00 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 22:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BALIKESİR 04.08.2021 23:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > BALIKESİR > Akçay 04.08.2021 23:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > BALIKESİR > Akçay 04.08.2021 23:59 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al

BALIKESİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 00:30 1538, 1538 ,2+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 01:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 09:30 1637, 2+2 99 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BALIKESİR > ANKARA > VAN 04.08.2021 09:30 y2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > BALIKESİR > ANKARA > ŞIRNAK 04.08.2021 10:00 2+1S, 2+1 300 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 10:30 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 10:30 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 11:30 1637, 2+2 99 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 12:30 1637, 2+2 99 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA 04.08.2021 13:30 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > ELAZIĞ 04.08.2021 14:00 2++1, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 14:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > HATAY 04.08.2021 15:15 54AR, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Akçay > BALIKESİR > ANKARA > SİVAS 04.08.2021 15:30 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 16:30 1637, 2+2 99 TL Bilet Al
Süha Turizm Akçay > BALIKESİR > ANKARA > KAYSERİ 04.08.2021 17:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > Ceyhan 04.08.2021 17:30 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 21:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 04.08.2021 22:30 1637, 2+2 130 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Ankara Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Balıkesir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Balıkesir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Balıkesir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Balıkesir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Balıkesir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Balıkesir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

ANKARA BALIKESİR GÜZERGAHI

ANKARA BALIKESİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

275 km / 3 saat 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

25,2 km / 15 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

136 km / 1 saat 30 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün