Ankara Aşti - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Ankara Batman arası en yakın sefer 04 Ağustos 2021 Saat 01:00 Lüks Batman Seyahat aracıdır. T1+2 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Batman Seyahat, Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,099.62 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 56dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
19

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 01:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 13:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BATMAN 04.08.2021 14:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 15:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 16:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > BATMAN 04.08.2021 16:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > BATMAN 04.08.2021 17:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 18:57 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 18:58 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 19:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 19:28 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 20:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 04.08.2021 20:57 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 21:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 21:25 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 23:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 04.08.2021 23:25 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Ankara Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Ankara Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Ankara Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Ankara Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Ankara Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Ankara Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Batman Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Batman Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Batman Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Batman Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Batman Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Batman Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

ANKARA BATMAN GÜZERGAHI

ANKARA BATMAN YOL TARİFİ

40 m / 1 dakika: Merkez Sk. yönünden Kenar Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kenar Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin

0,2 km / 1 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 yönünde sola dönün

7,7 km / 8 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 yönünde hafif sola dönün D200 boyunca ilerleyin

7,9 km / 7 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün