Ankara Aşti - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Ankara Bursa arası en yakın sefer 24 Ocak 2020 Saat 23:15 Süha Turizm aracıdır. tr1+ olan bu araç tahmini olarak 23:15 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Öz Elbistan, Köksallar Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
387.93 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ANKARA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Kayseri > Ankara > Bursa > Akçay 24.01.2020 23:15 tr1+, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan Elbistan > Ankara > Bursa 24.01.2020 23:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Erdemli > Ankara > Bursa > Çanakkale 24.01.2020 23:59 2018, 2+1 59 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar Niğde > Ankara > Bursa 24.01.2020 23:59 SFR2, 2+1 SAFİR 40 Kişilik ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > Bursa 24.01.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 65 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Ankara Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Ankara Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Ankara Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Ankara Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Bursa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Bursa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Bursa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Bursa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Bursa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Bursa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Metro Turizm 121 TL Bilet Al
Ankara Tunceli Tuncelililer 140 TL Bilet Al
Ankara Aksaray Yeni Aksaray 45 TL Bilet Al
Ankara Kütahya Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Bursa Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Samsun Özgül Bafra Turizm 60 TL Bilet Al
Ankara Osmaniye Lider Siirt Turizm 70 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Tokat Tokat Seyahat 150 TL Bilet Al
Bursa İzmit Metro Turizm 27 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al
Bursa Denizli Pamukkale Turizm 82 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
İzmir Ankara Anadolu Ulaşım 104 TL Bilet Al
Erzurum Ankara Dadaş Turizm 120 TL Bilet Al
Bartın Ankara Özemniyet 60 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Yeni Sivas Turizm 60 TL Bilet Al
İzmit Ankara Metro Turizm 79 TL Bilet Al
Burdur Ankara Şanal Turizm 88 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Kütahya Bursa Pamukkale Turizm 28 TL Bilet Al
Ankara Bursa Süha Turizm 50 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al

Ankara Bursa Otobüs Firmaları

ANKARA BURSA GÜZERGAHI

ANKARA BURSA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

275 km / 3 saat 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Ankara Haberler
  • Belarus Ankara Büyükelçiliğinden KATSO'ya ziyaret

    Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tezcan Biçicioğlu'nu ziyaret etti.

  • H.Ü Ankara Devlet Konservatuvarı öğrencileri için ...

    Ankara Büyükşehir Belediyesi, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin yararlanması için ring seferleri başlatacak.

  • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, Kent Konseyi ...

    Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu'nun 8. Olağan Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın katılımıyla yapıldı.

  • AFAD'dan kreş çocuklarına çök, kapan, tutun eğitimi

    Çankaya Belediyesi, AFAD Ankara İl Müdürlüğü işbirliğinde kreşlerinde 'Temel Afet Bilinci' eğitimlerine başladı.

  • Elazığ depreminde hayatını kaybedenler için gıyabi ...

    Başkentte, Elazığ merkezli depremde hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı, dua edildi.

Bursa Haberler
  • Bursa'nın tek madalyası Osmangazi'den

    Osmangazi Belediyespor Taekwondo Takımı sporcularından Melike Ağralı, Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonası'nda bronz madalyanın sahibi oldu.

  • İş dünyası glutensiz besinler için mutfağa girdi

    Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından hizmet sektörüne nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla kurulan BTSO Mutfak Akademi, 'Çölyakla Yaşam İçin Gluteniz Besin Farkındalık Etkinliği'ne ev sahipliği yaptı.

  • Evinde beslediği posta güvercinlerini yarışlara hazırlıyor

    Kahramanmaraş'ta 13 yıldır hobi olarak evinde posta güvercini besleyen bir kişi, kuşlarını antrenmanlarla yarışlara hazırlıyor.

  • HDP önünde evlat nöbeti tutan ailelerden Bursa'da ...

    Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiası ile HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi başlatan aileler, Bursa'da kendileri adına yapılması planlanan 'Diyarbakır anaları Bursa'da' etkinliğine tepki göstererek, 'Vatan Partililerin adımıza çadır...

  • Evinde beslediği posta güvercinlerini yarışlara hazırlıyor

    Kahramanmaraş'ta 13 yıldır hobi olarak evinde posta güvercini besleyen bir kişi, kuşlarını antrenmanlarla yarışlara hazırlıyor.