Ankara Aşti - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Ankara Bursa arası en yakın sefer 09 Mayıs 2021 Saat 02:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Öz Sivas Seyahat, Özlem Adana Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
387.93 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
8

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ANKARA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > BURSA 09.05.2021 02:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > BURSA > YALOVA 09.05.2021 02:15 1+2, 2,5,11,14,17,21,24,27,30,33,37 ,1+1 125 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 09.05.2021 03:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 09.05.2021 03:00 1+1-, 1+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > BURSA 09.05.2021 04:00 H1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > BURSA 09.05.2021 04:31 46-1, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > BURSA 09.05.2021 06:00 1+1 VİR - , 2+2 125 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ANKARA > BURSA 09.05.2021 08:30 yeni, 2+1 80 TL Bilet Al

BURSA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Nur Ardahan Posof BURSA > ANKARA > Posof 09.05.2021 10:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ARDAHAN 09.05.2021 11:00 yeni, 2+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > ANKARA > ŞIRNAK 09.05.2021 11:30 2+1C, 1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > Silopi 09.05.2021 11:30 HIJ1, 1+1 160 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > Erciş 09.05.2021 12:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > Malazgirt 09.05.2021 12:35 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 09.05.2021 13:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 09.05.2021 14:59 1+1L, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 09.05.2021 15:00 H1*1, 1+1 400 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > ANKARA 09.05.2021 17:30 1+1 VİR - , 2+2 100 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ANKARA > GÜMÜŞHANE 09.05.2021 18:00 1+1-, 1+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > ANKARA > SİVAS 09.05.2021 19:00 1+ 2, 1+1 150 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Ankara Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Ankara Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Ankara Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Ankara Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Bursa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Bursa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Bursa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Bursa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Bursa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Bursa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA BURSA GÜZERGAHI

ANKARA BURSA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

275 km / 3 saat 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz