Ankara Aşti - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Ankara Bursa arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 01:00 Niksarkale Turizm aracıdır. 1+2A olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Seç Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
387.93 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
25
Sefer Sayısı
39

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ANKARA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > BURSA 26.02.2021 01:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 39 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 01:00 JUMBO, 2+1 85 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > BURSA > ÇANAKKALE 26.02.2021 01:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 55 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 01:30 İ34, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 01:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 01:45 MT38, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 02:00 Z34, 2+1 65 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 02:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > BURSA 26.02.2021 03:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 49 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 03:00 1+1p, 2+1 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > BURSA 26.02.2021 03:00 MRT2+1 40, 2+2 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > BURSA > ÇANAKKALE 26.02.2021 03:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ANKARA > BURSA 26.02.2021 03:30 1+2., 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ANKARA > BURSA 26.02.2021 03:45 KR12(1+1)(, 2+2 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > BURSA 26.02.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 04:00 1+2Z, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 04:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 55 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 04:31 İ 50, 2+2 50 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 05:15 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 55 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ANKARA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 05:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > BURSA 26.02.2021 06:00 mers, mercedes torismo ,2+1 49 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > BURSA 26.02.2021 07:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 07:00 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ANKARA > BURSA 26.02.2021 08:24 TRV1, 2+1 35 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ANKARA > BURSA 26.02.2021 09:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 09:30 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 26.02.2021 12:30 1741, 1741 ,2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 26.02.2021 14:30 1741, 1741 ,2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 17:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 20:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 21:30 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BURSA 26.02.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Dilek Seyahat Vezirköprü > ANKARA > BURSA 26.02.2021 23:30 HJ50, 2+1 40 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > BURSA 26.02.2021 23:59 1+2, 1+1 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > BURSA 26.02.2021 23:59 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 60 TL Bilet Al

BURSA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 26.02.2021 00:30 1241, 1241 ,2+2 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 01:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 02:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 03:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ANKARA > Niksar 26.02.2021 10:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 39 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ANKARA 26.02.2021 10:00 TRM2+1 ART, 2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ANKARA 26.02.2021 10:30 KR12(1+1)(, 2+2 60 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > KARS 26.02.2021 10:45 T2+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ARDAHAN 26.02.2021 10:45 02-0, 2+1 35 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > VAN 26.02.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > ANKARA > ŞIRNAK 26.02.2021 11:30 HJ4, 2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > BURSA > ANKARA > ARDAHAN 26.02.2021 11:30 İ 46, 2+2 50 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > Silopi 26.02.2021 11:30 KAYA, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 11:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > Doğubeyazıt 26.02.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > ANKARA > Oltu 26.02.2021 12:00 1+2., 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 12:00 JUMBO, 2+1 85 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > Erciş 26.02.2021 12:00 T2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 26.02.2021 12:59 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 26.02.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > Patnos 26.02.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 26.02.2021 14:00 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > Kahta 26.02.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 26.02.2021 14:59 X+12, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 26.02.2021 16:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 56 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 17:00 1+2C, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 17:00 PAMUKYOL, 2+1 84 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > ANKARA 26.02.2021 17:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 17:30 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ANKARA 26.02.2021 18:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 50 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 55 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 18:00 34-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 26.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ANKARA > NİĞDE 26.02.2021 19:00 t1+2, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > ANKARA > SİVAS 26.02.2021 19:00 MT38, 2+1 49 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 44 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ANKARA > Vezirköprü 26.02.2021 19:30 HJ46, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > Ceyhan 26.02.2021 20:00 1+1p, 2+1 50 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Ankara Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Ankara Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Ankara Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Ankara Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Bursa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Bursa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Bursa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Bursa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Bursa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Bursa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA BURSA GÜZERGAHI

ANKARA BURSA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

275 km / 3 saat 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz