Ankara Aşti - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Ankara Diyarbakır arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 03:00 Star Diyarbakır aracıdır. V1+1 olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Lider Siirt Turizm, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,000.53 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 44dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
21

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 14:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 15:00 1+1H, 1+1 240 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 15:30 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 18:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 18:00 L1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 18:55 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 19:00 A1+1, A1+1 54 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 19:00 N1+1, NEOPLAN 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 19:30 H1*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 20:32 +1+1, 1+1 230 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 20:55 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 06.06.2020 21:00 1+1,, 1+1 220 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 21:00 A1+1, A1+1 54 KİŞİLİK ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 21:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 21:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 21:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 21:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 22:00 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 06.06.2020 22:30 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 23:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Diyarbakır Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Diyarbakır Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Diyarbakır Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Diyarbakır Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Batman Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Şırnak Diyarbakır Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Diyarbakır Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Diyarbakır Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Diyarbakır Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Ağrı Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al

ANKARA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ANKARA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Diyarbakır Haberler
  • Karantinaya alınan köyde vaka sayısı arttı

    Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde korona virüs nedeni ile karantinaya alınan köyde vaka sayısı arttı.

  • Diyarbakır da yanlış kılınan cuma namazı tekrarlandı

    Diyarbakır'da yanlış kılınan cuma namazı tekrarlandıDİYARBAKIR'da, İslam aleminin 5'inci Harem-i Şerifi kabul edilen Ulu Cami'de, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske takılıp, sosyal mesafe kuralına uyularak, ikinci kez cuma namazı kılındı.

  • DHA YURT BÜLTENİ - 16

    16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya alındı DİYARBAKIR'ın Çınar ilçesine bağlı Avdallı Mahallesi, 16 kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı.

  • 16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya ...

    16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya alındıDİYARBAKIR'ın Çınar ilçesine bağlı Avdallı Mahallesi, 16 kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı.

  • HDP önündeki eylemde 277 nci gün

    DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, 277'nci günde de koronavirüse karşı alınan tedbir kapsamında sosyal mesafe kuralına uyarak sürdürdü.