Ankara Aşti - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Ankara Diyarbakır arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 00:58 Star Diyarbakır aracıdır. TRAV olan bu araç tahmini olarak 00:58 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Özlem Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,000.53 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 44dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
35

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 00:58 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 01:30 ÖZLEM DİYA, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 01:31 ROYAL CLAS, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 03:31 51K, 2+2 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 13:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 14:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 15:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 15:55 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 16:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 16:45 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KÜTAHYA > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 17:54 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 18:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 18:00 2+1 P 41 K, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 23.10.2021 18:57 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 18:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 19:28 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 19:30 20plaka, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 19:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 20:30 2+1 P 41 K, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 21:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 21:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 21:30 AİLE 41 (B, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 21:30 2+1 P 41 K, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 21:50 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 23.10.2021 22:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 95 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 22:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 22:45 2+1D, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 23.10.2021 23:00 ÖZLEM DİYA, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 23.10.2021 23:50 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 24.10.2021 01:30 ÖZLEM DİYA, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Diyarbakır Otogarı 24.10.2021 01:31 ROYAL CLAS, 2+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Diyarbakır Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Diyarbakır Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Diyarbakır Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Diyarbakır Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

ANKARA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ANKARA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin