Ankara Aşti - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Ankara Elazığ arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
753.76 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 08dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
34

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ANKARA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 15.08.2020 01:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 02:25 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 02:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 02:30 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 15.08.2020 12:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ELAZIĞ > VAN 15.08.2020 13:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ELAZIĞ > SİİRT 15.08.2020 16:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > VAN 15.08.2020 17:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > VAN 15.08.2020 18:00 44KA, 44 PH KENAN ASLAN TORİSMO ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 15.08.2020 18:00 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Malazgirt 15.08.2020 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 15.08.2020 18:00 34+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 15.08.2020 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > Malazgirt 15.08.2020 18:30 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 15.08.2020 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Hizan 15.08.2020 19:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > Solhan 15.08.2020 19:00 1+1V, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 19:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 19:00 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 15.08.2020 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > TUNCELİ 15.08.2020 19:00 1+1D, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Malazgirt 15.08.2020 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 20:00 try1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 15.08.2020 21:00 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 15.08.2020 21:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 15.08.2020 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 21:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > BATMAN 15.08.2020 21:30 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > VAN 15.08.2020 22:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 22:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > TUNCELİ 15.08.2020 22:31 1+1A, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 23:00 c2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Adilcevaz 15.08.2020 23:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > ANKARA > ELAZIĞ 15.08.2020 23:59 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al

ELAZIĞ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 01:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 12:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > ÇANAKKALE 15.08.2020 14:00 c2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 14:30 1+1V, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > BALIKESİR 15.08.2020 14:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Varto > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 14:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 14:58 try1, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Ergani > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 15:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 15:00 c2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 15:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:00 X+4, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 15.08.2020 17:00 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 18:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 18:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 18:28 403I, O403 Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 18:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 15.08.2020 18:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 15.08.2020 18:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 18:30 1+1D, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 18:58 try1, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 c2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 19:30 2+1D, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 19:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 19:30 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 20:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Adilcevaz > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 21:00 TR2, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 21:00 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 21:01 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ELAZIĞ > ANKARA 15.08.2020 22:00 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 15.08.2020 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Elazığ Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Elazığ Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Elazığ Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Elazığ Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Elazığ Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Elazığ Yozgat Star Diyarbakır 140 TL Bilet Al
Elazığ İstanbul Elazığ Hazar Turizm 200 TL Bilet Al
Elazığ Yalova Star Diyarbakır 220 TL Bilet Al
Elazığ Malatya Cesur Bingöl Seyahat 30 TL Bilet Al
Elazığ Diyarbakır Mardin Seyahat 40 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Şanlıurfa Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al

ANKARA ELAZIĞ GÜZERGAHI

ANKARA ELAZIĞ YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın