Ankara Aşti - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Ankara Elazığ arası en yakın sefer 16 Mayıs 2021 Saat 13:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT-TEKLI olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
753.76 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 08dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
18

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ANKARA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 16.05.2021 13:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ELAZIĞ > VAN 16.05.2021 13:01 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 16.05.2021 17:30 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > BATMAN 16.05.2021 18:00 2+11, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > BATMAN 16.05.2021 18:00 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Hizan 16.05.2021 19:00 tr3, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > ELAZIĞ 16.05.2021 19:00 1+1+, 1+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > ELAZIĞ 16.05.2021 19:00 +1, 1+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 16.05.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > Malazgirt 16.05.2021 19:05 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 16.05.2021 19:15 H1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 16.05.2021 19:30 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 16.05.2021 21:00 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 16.05.2021 21:00 1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > BATMAN 16.05.2021 21:30 X+14, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > ELAZIĞ 16.05.2021 22:30 1+1+, 1+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 16.05.2021 23:00 +1, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 16.05.2021 23:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Ankara Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Elazığ Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Elazığ Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Elazığ Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Elazığ Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Elazığ Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA ELAZIĞ GÜZERGAHI

ANKARA ELAZIĞ YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın