Ankara Aşti - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Ankara Erzincan arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 03:30 Esadaş aracıdır. 46 7 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.52 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 04dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
27

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 03:30 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 19.06.2021 09:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > VAN 19.06.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat ANKARA > ERZİNCAN > VAN 19.06.2021 13:00 KL38, 38 KL 082 TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 19.06.2021 14:00 TT21, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 19.06.2021 16:30 50-7, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi ANKARA > ERZİNCAN > KARS 19.06.2021 17:00 TR15, 2+2 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 19.06.2021 17:01 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 19.06.2021 17:30 AA21, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 19.06.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Erciş 19.06.2021 18:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 19.06.2021 18:30 RH40, TRAVEGO2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 19:00 2+70, 2+1 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 19.06.2021 19:30 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN 19.06.2021 19:30 T40, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 19.06.2021 19:30 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > KARS 19.06.2021 19:30 TR15, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 19.06.2021 20:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 19.06.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Tercan 19.06.2021 20:30 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 19.06.2021 20:59 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 19.06.2021 20:59 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 21:30 2+70, 2+1 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 22:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 22:30 50-7, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN 19.06.2021 23:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 19.06.2021 23:59 2+70, 2+1 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzincan Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzincan Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzincan Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzincan Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzincan Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN GÜZERGAHI

ANKARA ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin