Ankara Aşti - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Ankara Erzincan arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 10:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.52 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 04dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
17

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > VAN 09.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 09.03.2021 14:00 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Posof 09.03.2021 16:00 2-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 09.03.2021 16:45 2+.1, 2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 09.03.2021 17:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 09.03.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Erciş 09.03.2021 18:00 T2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 09.03.2021 18:30 1+2., 2+1 105 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 09.03.2021 19:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 09.03.2021 19:30 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 09.03.2021 20:00 1+2., 2+1 105 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN 09.03.2021 20:20 aile, 2+1 85 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 09.03.2021 20:25 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN 09.03.2021 20:28 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 09.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 09.03.2021 22:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 09.03.2021 23:59 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzincan Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzincan Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzincan Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzincan Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzincan Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN GÜZERGAHI

ANKARA ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin