Ankara Aşti - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Ankara Erzincan arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 03:30 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.52 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 04dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
24

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 22.09.2020 03:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 22.09.2020 09:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > VAN 22.09.2020 10:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 22.09.2020 14:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 22.09.2020 16:30 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Turgut Reis ANKARA > ERZİNCAN > KARS 22.09.2020 16:45 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 22.09.2020 16:59 0101, 2+1 75 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > KARS 22.09.2020 17:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 22.09.2020 18:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 22.09.2020 18:00 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Erciş 22.09.2020 18:00 A2-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 22.09.2020 18:15 1+2., 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > ANKARA > ERZİNCAN > Çıldır 22.09.2020 18:59 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 22.09.2020 19:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 22.09.2020 20:00 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 22.09.2020 20:25 46K, 2+1 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 22.09.2020 20:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN 22.09.2020 20:30 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 22.09.2020 20:30 2+2, 2+1 99 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 22.09.2020 20:45 HJ45, 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > İspir 22.09.2020 21:00 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN 22.09.2020 21:00 033, 2+1 99 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 22.09.2020 22:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 22.09.2020 23:59 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzincan Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzincan Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzincan Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzincan Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzincan Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Tokat Yeni Barış Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Ağrı Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Malatya Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kars Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN GÜZERGAHI

ANKARA ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin