Ankara Aşti - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Ankara Erzincan arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 03:30 Esadaş aracıdır. İ 50 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.52 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 04dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
32

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 15.08.2020 03:30 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 09:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > VAN 15.08.2020 10:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat ANKARA > ERZİNCAN > VAN 15.08.2020 13:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > ERZİNCAN > VAN 15.08.2020 14:00 HJ46, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 14:30 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 15:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 15.08.2020 16:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Turgut Reis ANKARA > ERZİNCAN > KARS 15.08.2020 16:45 1+1H, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi ANKARA > ERZİNCAN > KARS 15.08.2020 17:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 15.08.2020 17:00 0101, 2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Edremit > ANKARA > ERZİNCAN > VAN 15.08.2020 17:45 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Erciş 15.08.2020 18:00 A2/1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > VAN 15.08.2020 18:00 HK40, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 15.08.2020 18:01 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 15.08.2020 18:30 1+2., 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 15.08.2020 18:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 15.08.2020 19:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > KARS 15.08.2020 19:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 15.08.2020 20:00 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 15.08.2020 20:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 20:30 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN > İspir 15.08.2020 20:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 20:30 2+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > İspir 15.08.2020 21:00 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Kelkit 15.08.2020 21:00 TVGO, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 21:30 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 15.08.2020 21:35 1+2., 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 15.08.2020 22:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 22:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN 15.08.2020 23:00 2+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 15.08.2020 23:59 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 00:30 HJ46, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat Kelkit > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 15.08.2020 12:00 TVGO, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 15.08.2020 12:15 aile, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 15.08.2020 12:45 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar Çayırlı > ERZİNCAN > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 15:00 1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 15:45 1+2Y, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 15:45 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm IĞDIR > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 15.08.2020 16:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 16:00 ail2, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm Çaldıran > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 15.08.2020 17:30 A1+1, 49 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 140 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm ERZİNCAN > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 17:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 17:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 17:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 17:45 1+2., 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 18:00 aile, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 18:30 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > ANKARA > YALOVA 15.08.2020 19:00 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 19:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 19:30 +1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 20:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > ANKARA > Edremit 15.08.2020 21:30 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 21:30 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 15.08.2020 22:00 0101, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 22:15 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 22:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 23:59 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 15.08.2020 23:59 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzincan Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzincan Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzincan Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzincan Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzincan Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Sivas Yeşil Erciş Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Ağrı Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Erzincan Lüks Kahramanmaraş 125 TL Bilet Al
Niğde Erzincan Turay Seyahat 125 TL Bilet Al
Konya Erzincan Ağrı Ses Turizm 130 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN GÜZERGAHI

ANKARA ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin