Ankara Aşti - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Ankara Erzincan arası en yakın sefer 10 Aralık 2018 Saat 03:30 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Iğdırlı Turizm, Öz Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.52 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 04dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
18

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İzmir > Ankara > Erzincan > Erzurum 10.12.2018 03:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Öz Erciş Seyahat Ankara > Erzincan > Van 10.12.2018 10:00 TRZM, 2+2 79 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Ankara > Erzincan > Van 10.12.2018 10:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Ankara > Erzincan > Nahcıvan 10.12.2018 13:30 VİP3, 2+1 85 TL Bilet Al
Esadaş Ankara > Erzincan > Ardahan 10.12.2018 16:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Turgut Reis Ankara > Erzincan > Kars 10.12.2018 17:00 TV41, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Erciş Seyahat Bursa > Ankara > Erzincan > Van 10.12.2018 18:00 TRVG, 2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bursa > Ankara > Erzincan > Erciş 10.12.2018 18:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş Yalova > Ankara > Erzincan > Ardahan 10.12.2018 18:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Balıkesir > Ankara > Erzincan > Nahcıvan 10.12.2018 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 85 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Bursa > Ankara > Erzincan > Doğubeyazıt 10.12.2018 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş Ankara > Erzincan > Erzurum 10.12.2018 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İzmir > Ankara > Erzincan > Oltu 10.12.2018 20:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 75 TL Bilet Al
Esadaş İzmir > Ankara > Erzincan > Ardahan 10.12.2018 20:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat İstanbul > Ankara > Erzincan > Kelkit 10.12.2018 20:30 TR15, Mercedes Travego ,2+2 80 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İzmir > Ankara > Erzincan > Doğubeyazıt 10.12.2018 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş Balıkesir > Ankara > Erzincan > Erzurum 10.12.2018 22:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İzmir > Ankara > Erzincan > Nahcıvan 10.12.2018 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 85 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Ankara Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzincan Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzincan Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzincan Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzincan Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzincan Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Elazığ Elazığ Hazar Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Şanlıurfa Şanlıurfa Astor 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Gülaras 100 TL Bilet Al
Ankara Edirne Metro Turizm 108 TL Bilet Al
Ankara Bayburt Sıla Özlem Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Kilis Çayırağası Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Ağrı Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Erzurum Metro Turizm 33 TL Bilet Al
Erzincan Trabzon Turay Seyahat 45 TL Bilet Al
Erzincan Niğde Turay Seyahat 80 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Erzurum Ankara Esadaş 100 TL Bilet Al
Aksaray Ankara Ben Turizm 33 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Kastamonu Özlem Seyahat 40 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 50 TL Bilet Al
İzmir Ankara Dadaş Turizm 60 TL Bilet Al
Adana Ankara Seç Turizm 60 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 65 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 65 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
İstanbul Erzincan Iğdırlı Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Erzincan Esadaş 120 TL Bilet Al
Esenler Erzincan Iğdırlı Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Erzincan Lüks Erova Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Erzincan Iğdırlı Turizm 140 TL Bilet Al
Erzurum Erzincan Esadaş 30 TL Bilet Al
Iğdır Erzincan Iğdırlı Turizm 80 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Esadaş 80 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN GÜZERGAHI

ANKARA ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

Ankara Haberler
  • Verimlilik ve Teknoloji Fuarı - Engellilere Akülü ...

    Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü ve Büyükelçi Hasan Doğan, ihtiyaç sahibi engellilere akülü tekerlikli sandalye dağıtımına katıldı.

  • Bayburt Mağlubiyeti Unuttu

    BAYBURT DHATFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor, 16'ncı hafta sonunda 'Türkiye liglerindeki tek namağlup takım' unvanını korudu.

  • Aski Spor Şampiyon Oldu

    Serbest Güreş Süper Ligi'nde Ankara ASKİ Spor şampiyon oldu.

  • Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Doğan, Engelli ...

    - Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Doğan, engelli çocuklarla bir araya geldiANKARA - Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Verimlilik ve Teknoloji Fuarında bedensel engelli çocuklara akülü araba dağıttı.

  • Botaş - Fenerbahçe: 46-62

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe, deplasmanda BOTAŞ'ı 62-46 yendi.

Erzincan Haberler
  • Dha Yurt - Koruma Altındaki Yaban Keçisini Avlayanlar ...

    ** 2 kişiye, toplam 42 bin liralık para cezası kesildiTUNCELİ'nin Pülümür ilçesinde, nesli tükenmekte olan, koruma altındaki yaban keçisini avladıktan sonra kaçan A.A. ve S.Y., jandarma ekiplerince Erzincan'da yakalandı.

  • Erzincan'da Otomobil ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: ...

    Erzincan'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

  • Koruma Altındaki Yaban Keçisini Avlayanlar Yakalandı

    TUNCELİ'nin Pülümür ilçesinde, nesli tükenmekte olan, koruma altındaki yaban keçisini avladıktan sonra kaçan A.A. ve S.Y., jandarma ekiplerince Erzincan'da yakalandı.

  • Erzincan'da Kamyonet Devrildi: 3 Yaralı

    Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde, kamyonetin devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

  • Kamyonet Devrildi: 3 Yaralı

    Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde, kamyonetin devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.