Ankara Aşti - Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ankara Erzurum arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 09:45 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 09:45 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
876.74 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 18dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
11

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 19.04.2021 09:45 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZURUM > VAN 19.04.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 19.04.2021 14:00 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.04.2021 16:45 2+.1, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.04.2021 17:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZURUM > Erciş 19.04.2021 18:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM 19.04.2021 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.04.2021 20:00 S2+2, 2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 19.04.2021 20:25 TR46, 2+2 90 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZURUM > Doğubeyazıt 19.04.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 19.04.2021 23:59 İZRR, 2+1 130 TL Bilet Al

ERZURUM ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 10:00 TOUR, 2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 13:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 300 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof Posof > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.04.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > YALOVA 19.04.2021 16:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > ANKARA 19.04.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 19.04.2021 17:30 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.04.2021 17:30 T2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 18:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.04.2021 19:29 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ANKARA 19.04.2021 19:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.04.2021 19:30 TR15, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA 19.04.2021 20:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 130 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzurum Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzurum Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzurum Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzurum Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzurum Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzurum Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ANKARA ERZURUM GÜZERGAHI

ANKARA ERZURUM YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin