Ankara Aşti - Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 115 TL olduğu Ankara Erzurum arası en yakın sefer 05 Ağustos 2020 Saat 02:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Yeşil Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
876.74 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 18dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
25

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 02:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 03:30 İ 50, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 09:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZURUM > VAN 05.08.2020 10:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 165 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > ERZURUM > VAN 05.08.2020 14:00 HK40, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 14:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 05.08.2020 16:30 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Turgut Reis ANKARA > ERZURUM > KARS 05.08.2020 16:45 1+1H, 2+1 130 TL Bilet Al
Kars Kalesi ANKARA > ERZURUM > KARS 05.08.2020 17:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 05.08.2020 17:00 1+23, 2+1 115 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Edremit > ANKARA > ERZURUM > VAN 05.08.2020 17:45 ĞLO1, KORONA KOLTUK PLANI 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 05.08.2020 18:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZURUM > Erciş 05.08.2020 18:00 A2-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BURSA > ANKARA > ERZURUM > VAN 05.08.2020 18:00 HJ46, 2+1 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZURUM > Oltu 05.08.2020 18:30 1+2., 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 19:00 İ34, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 05.08.2020 19:29 0101, 2+1 115 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZURUM > KARS 05.08.2020 19:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 05.08.2020 20:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM > Karaçoban 05.08.2020 21:00 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 21:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm BURSA > ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 22:00 1+2Y, 2+1 125 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 22:30 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 22:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 05.08.2020 23:59 İ34, 2+1 150 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzurum Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzurum Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzurum Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzurum Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzurum Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzurum Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Giresun Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Yozgat Erzurum Esadaş 130 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Kırıkkale Erzurum Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Konya Erzurum Ağrı Ses Turizm 140 TL Bilet Al

ANKARA ERZURUM GÜZERGAHI

ANKARA ERZURUM YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin