Ankara Aşti - Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Ankara Erzurum arası en yakın sefer 16 Aralık 2019 Saat 03:30 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
876.74 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 18dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
24

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İzmir > Ankara > Erzurum 16.12.2019 03:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Erzurum 16.12.2019 10:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Ankara > Erzurum > Van 16.12.2019 10:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Vanyolu Seyahat Ankara > Erzurum > Van 16.12.2019 13:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Aras Turizm Ankara > Erzurum > Nahcıvan 16.12.2019 13:30 VİP, VİP 2+1 38KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Erzurum 16.12.2019 14:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Ankara > Erzurum > Doğubeyazıt 16.12.2019 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 75 TL Bilet Al
Esadaş Ankara > Erzurum > Ardahan 16.12.2019 16:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Turgut Reis Ankara > Erzurum > Kars 16.12.2019 16:45 TV41, 2+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi Ankara > Erzurum > Kars 16.12.2019 17:00 TR15, 2+2 90 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars Bursa > Ankara > Erzurum > Ardahan 16.12.2019 17:00 2+.1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Bursa > Ankara > Erzurum > Doğubeyazıt 16.12.2019 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bursa > Ankara > Erzurum > Erciş 16.12.2019 18:00 TOUR, 2+2 90 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > Ankara > Erzurum > Oltu 16.12.2019 18:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 92 TL Bilet Al
Esadaş Yalova > Ankara > Erzurum > Ardahan 16.12.2019 18:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Balıkesir > Ankara > Erzurum > Nahcıvan 16.12.2019 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş Ankara > Erzurum 16.12.2019 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İzmir > Ankara > Erzurum > Oltu 16.12.2019 19:59 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 92 TL Bilet Al
Esadaş İzmir > Ankara > Erzurum > Ardahan 16.12.2019 20:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İzmir > Ankara > Erzurum > Doğubeyazıt 16.12.2019 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İzmir > Ankara > Erzurum > Doğubeyazıt 16.12.2019 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Esadaş Balıkesir > Ankara > Erzurum 16.12.2019 22:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İzmir > Ankara > Erzurum > Nahcıvan 16.12.2019 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş İzmir > Ankara > Erzurum 16.12.2019 23:59 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 120 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Ankara Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Erzurum Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Erzurum Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Erzurum Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Erzurum Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Erzurum Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Erzurum Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Ankara Kırklareli Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Samsun Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Van Metro Turizm 80 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Mersin Ankara Köksallar Turizm 55 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al

ANKARA ERZURUM GÜZERGAHI

ANKARA ERZURUM YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

484 km / 5 saat 35 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

Ankara Haberler
  • Erol Evgin "50. Sanat Yılı Konserleri"nin görkemli ...

    Türk pop müziğinin duayen sanatçısı Erol Evgin, '50. Sanat Yılı Konserleri' Türkiye turnesinin Ankara'daki finalinde, unutulmaz bir müzik şöleni sundu.

  • Evliliğe dair her şey bu fuarda

    Ankara'da başlayan Düğün Fuarı düğün hazırlığında olan çiftlere yüzlerce çeşit seçenek sunuyor.

  • Başkentte şüpheli ölüm

    Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde bir kadının, boş arazide başından vurulmasıyla ilgili yakalanan iki zanlı tutuklandı.

  • Kalp nakli yapıldığı hastanede ölen Yusuf toprağa ...

    Ankara'da 5 ay önce kalp nakli olan ancak hayata tutunamayıp dün hayatını kaybeden 7 yaşındaki Yusuf, Bursa'da toprağa verildi.

  • SANKON'dan İspanya Krallığı Ankara Büyükelçisine ziyaret

    Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkanı ile yönetim kurulu üyeleri İspanya Krallığı Ankara Büyükelçiliği'ni ziyaret ettti.

Erzurum Haberler
  • Palandöken Ülkü Ocaklarında görev değişimi

    Erzurum Ülkü Ocakları Palandöken İlçe Başkanlığına Şahin Çelik getirildi.

  • Kars'ta yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki ...

    Kars'ın Selim ilçesinde, yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki 3 kişi yaşamını yitirdi.

  • Palandöken'de toplu açılış töreni

    Erzurum'un Palandöken ilçesinde tüm sezon boyunca yapılan hizmetler için toplu açılış töreni düzenlendi.

  • Erzurum'da sis ulaşımı aksatıyor

    Erzurum'da etkili olan yoğun sis Palandöken'de görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü.

  • Ceza, eksi 7 derecede, hayranlarının karşısına çıktı

    ERZURUM'da, kar kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, hem coştu, hem coşturdu.