Ankara Aşti - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 29 TL olduğu Ankara Eskişehir arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Balıkesir Uludağ, Yeni Barış Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
234.51 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 46dk.
Firma Sayısı
28
Sefer Sayısı
39

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 01:00 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.09.2021 01:00 16rh, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > ESKİŞEHİR > YALOVA 19.09.2021 01:15 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ANKARA > ESKİŞEHİR > YALOVA 19.09.2021 01:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 01:45 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.09.2021 02:30 2-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 02:30 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm KAHRAMANMARAŞ > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 03:00 TR40, 2+1 40 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 03:00 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.09.2021 03:00 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 03:30 RH40, TRAVEGO2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 03:30 TO 2+1, 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.09.2021 04:00 54AR, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 04:15 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 04:30 C.I.P SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > ESKİŞEHİR > YALOVA 19.09.2021 04:31 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ANKARA > ESKİŞEHİR > YALOVA 19.09.2021 05:15 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ANKARA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 19.09.2021 05:30 TT21, 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 05:30 MRCD, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 06:00 mers, mercedes torismo ,2+2 50 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 06:00 2+1Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 07:00 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > ESKİŞEHİR > İSTANBUL 19.09.2021 07:00 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 07:30 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 09:00 TR15, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars KARS > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 09:15 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 10:00 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 11:30 2846, 2846 ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 12:30 1644, 2+2 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 14:30 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Ankara As Turizm Kadışehri > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 15:30 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > ANKARA > ESKİŞEHİR > KÜTAHYA 19.09.2021 16:00 2+1Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 18:30 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 22:30 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Dilek Seyahat Vezirköprü > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 23:30 TO51, tourısmo 51 kişilik ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ESKİŞEHİR 19.09.2021 23:30 SUIT, 2+1 55 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 23:45 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 29 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > ESKİŞEHİR > BURSA 19.09.2021 23:59 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 02:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 04:15 1741, 1741 ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 06:15 1644, 2+2 55 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Posof 19.09.2021 12:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > SİİRT 19.09.2021 12:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ARDAHAN 19.09.2021 13:15 2+.1, 2+1 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > NAHCİVAN 19.09.2021 13:29 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 13:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 13:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ŞIRNAK 19.09.2021 13:45 a2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Seyahat KÜTAHYA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TOKAT 19.09.2021 13:45 2+1Z, 2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 14:00 1741, 1741 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 14:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TUNCELİ 19.09.2021 15:15 2+1., 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > BATMAN 19.09.2021 15:29 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Patnos 19.09.2021 15:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > GÜMÜŞHANE 19.09.2021 16:15 Y2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 16:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ERZİNCAN 19.09.2021 16:30 T2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Kahta 19.09.2021 17:00 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 17:30 1741, 1741 ,2+1 45 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > DİYARBAKIR 19.09.2021 17:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > ERZİNCAN 19.09.2021 18:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > Niksar 19.09.2021 19:15 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 49 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ANKARA > HATAY 19.09.2021 20:00 54AR, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 20:00 TR40, 2+1 40 KİŞİLİK ,2+1 40 TL Bilet Al
Tokat Seyahat YALOVA > ESKİŞEHİR > ANKARA > TOKAT 19.09.2021 20:00 2+1Z, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 20:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ESKİŞEHİR > ANKARA > Silifke 19.09.2021 20:30 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > SİVAS 19.09.2021 21:01 16rh, 2+1 50 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ESKİŞEHİR > ANKARA > NİĞDE 19.09.2021 21:30 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 21:45 1741, 1741 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ANKARA 19.09.2021 22:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Ankara Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Ankara Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Ankara Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Ankara Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Ankara Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Ankara Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Eskişehir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Eskişehir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Eskişehir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Eskişehir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Eskişehir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Eskişehir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

ANKARA ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

219 km / 2 saat 24 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün