Ankara Aşti - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ankara Gaziantep arası en yakın sefer 20 Ocak 2021 Saat 00:15 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
700.20 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 34dk.
Firma Sayısı
21
Sefer Sayısı
54

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 00:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 00:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 00:30 G1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 01:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 01:30 mers, mercedes torismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 01:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 20.01.2021 02:30 HJ50, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 03:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 04:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 05:30 T34, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 07:30 TR33, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 09:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 11:00 TR33, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 11:00 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 12:30 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 20.01.2021 14:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 20.01.2021 15:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 17:00 HL41, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 17:00 34 g, 2+1 80 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > GAZİANTEP > ŞIRNAK 20.01.2021 17:29 HJ3, 2+1 85 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 20.01.2021 17:30 BRŞ, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 20.01.2021 18:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 18:30 VİR 41, 2+2 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 20.01.2021 18:50 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 20.01.2021 18:58 JH40, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > SİİRT 20.01.2021 18:58 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 19:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 19:00 PLS2, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 19:30 HL41, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 19:30 G ÖN, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Midyat 20.01.2021 19:55 M1, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 20.01.2021 20:00 T2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞIRNAK 20.01.2021 20:30 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 20.01.2021 20:30 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 20:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 21:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 21:00 HL41, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > BATMAN 20.01.2021 21:30 34-3, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 22:00 vip , 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silvan 20.01.2021 22:00 HJ51, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 22:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 22:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 20.01.2021 22:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 20.01.2021 22:30 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 20.01.2021 22:31 HJ47, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > Silopi 20.01.2021 23:00 KAYA, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 20.01.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 20.01.2021 23:58 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Ankara Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Gaziantep Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Gaziantep Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Gaziantep Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Gaziantep Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Gaziantep Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA GAZİANTEP GÜZERGAHI

ANKARA GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz