Ankara Aşti - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Ankara Hatay arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 02:30 Gökbey Seyahat aracıdır. T2*1 olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Gökbey Seyahat, Jet Turizm, Lüks Nur Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
658.96 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 18dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
10

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 19.04.2021 02:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat ANKARA > HATAY 19.04.2021 11:30 ooo7, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > HATAY 19.04.2021 14:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 19.04.2021 14:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 19.04.2021 20:00 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 19.04.2021 21:30 erco, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat KASTAMONU > ANKARA > HATAY 19.04.2021 22:30 T2.1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > HATAY 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > HATAY 19.04.2021 23:30 1+2Z, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 19.04.2021 23:59 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al

HATAY ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Jet Turizm HATAY > ANKARA 19.04.2021 08:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 14:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 14:30 2+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 16:30 SERA, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 17:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm Reyhanlı > HATAY > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 44T, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ANKARA 19.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 19:02 TR38, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA > KASTAMONU 19.04.2021 20:30 T2.1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ANKARA 19.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA 19.04.2021 22:00 ooo7, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ANKARA 19.04.2021 22:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA 19.04.2021 22:30 1+2A, VİP ,2+1 120 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Ankara Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Ankara Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Ankara Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Ankara Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Ankara Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Ankara Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Hatay Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Hatay Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Hatay Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Hatay Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Hatay Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Hatay Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

ANKARA HATAY GÜZERGAHI

ANKARA HATAY YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün