Ankara Aşti - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Ankara Hatay arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:30 Jet Turizm aracıdır. 1+1Y olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Jet Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
658.96 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 18dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
10

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Jet Turizm İSTANBUL > ANKARA > HATAY 06.06.2020 00:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm Çorlu > ANKARA > HATAY 06.06.2020 02:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > ANKARA > HATAY 06.06.2020 06:30 TR46, Travego 15 SHD ,1+1 170 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 06.06.2020 11:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 155 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > HATAY 06.06.2020 12:00 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > HATAY 06.06.2020 20:00 TR46, Travego 15 SHD ,1+1 170 TL Bilet Al
Jet Turizm KASTAMONU > ANKARA > HATAY 06.06.2020 20:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Çorlu > ANKARA > HATAY 06.06.2020 22:15 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 170 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > HATAY 06.06.2020 22:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 155 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > HATAY 06.06.2020 23:00 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 170 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Ankara Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Ankara Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Ankara Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Ankara Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Ankara Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Ankara Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Hatay Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Hatay Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Hatay Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Hatay Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Hatay Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Hatay Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Kahramanmaraş Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Şanlıurfa Öz Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Jet Turizm 135 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Hatay Niğde Süha Turizm 150 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 150 TL Bilet Al
Hatay Ankara Jet Turizm 155 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Osmaniye Hatay Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Hatay Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 150 TL Bilet Al
Niğde Hatay Has Turizm A.Ş. 150 TL Bilet Al
Malatya Hatay Tuncelililer 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Has Turizm A.Ş. 160 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 160 TL Bilet Al

ANKARA HATAY GÜZERGAHI

ANKARA HATAY YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Hatay Haberler
  • AK Parti Hatay Milletvekili Yayman dan Hassa ya 50 ...

    AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa ilçesinde 50 yataklı hastane yapılacağının müjdesini verdi.

  • Titus Tüneli yakınında kuru ot yangını

    Hatay'ın Samandağ ilçesinde çıkan ot yangını söndürüldü.

  • AK Parti Hatay Milletvekili Yayman dan Hassa ya 50 ...

    AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa ilçesinde 50 yataklı hastane yapılacağının müjdesini verdi.

  • Son dakika haberleri... Hatay da fuhuş operasyonunda ...

    Son dakika güncel haberi... Hatay'ın İskenderun ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 7 kişi yakalandı.

  • Hatay da kumsalda yaralı bulunan 2 caretta caretta ...

    Hatay'ın Erzin ilçesinde kumsalda 2 yaralı caretta caretta bulundu.