Ankara – İstanbul arası 448 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. İstanbul’un en çok kullanılan ve en eski otogarı olan Esenler Otogar telefon numarası 0 (212) 658 10 10’dur. Bunun dışında Alibeyköy, Samandıra, Harem,  Dudullu otobüs terminalleri de mevcuttur Bu iki rota arası yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Ulaşımın en sık olduğu bu rotada günün her saatinde kolaylıkla araç bulabilirsiniz. En uygun otobüs biletine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara İstanbul arası en yakın sefer 27 Ekim 2021 Saat 00:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
450.39 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 51dk.
Firma Sayısı
37
Sefer Sayısı
121

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 27.10.2021 00:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 27.10.2021 00:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 00:29 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 59 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 00:30 2+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 00:30 2+1U, Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 00:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar Bor > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 00:30 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 00:30 tou1, tourizmo ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 00:30 tou1, tourizmo ,2+1 80 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 00:45 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 01:00 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 01:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 85 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 01:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 85 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 27.10.2021 02:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL > EDİRNE 27.10.2021 02:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 02:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 02:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 02:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 02:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 02:30 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 69 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 04:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 04:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 04:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 04:30 ROYAL CLAS, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 05:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 69 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat Çaldıran > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 05:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 06:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 06:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 06:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 69 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 06:30 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 07:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 07:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 07:00 ÖZLEM DİYA, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 07:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 07:00 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 07:00 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 07:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 80 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 07:30 T2*1, 2+1 85 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 07:30 T2*1, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 08:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 08:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 08:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat VAN > ANKARA > İSTANBUL > Çerkezköy 27.10.2021 08:30 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 08:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 27.10.2021 09:15 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 09:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
İstanbul Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 09:30 MERCEDES T, 2+1 100 TL Bilet Al
Kale Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Alibeyköy Otogarı 27.10.2021 10:00 MERCEDES T, 2+1 76 TL Bilet Al
Kale Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 10:00 MERCEDES T, 2+1 76 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 10:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 10:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 10:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
İstanbul Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 10:30 TOURISMO P, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 10:30 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 10:30 20plaka, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 10:30 ÖZLEM DİYA, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 11:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Selçuk Canlar Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Alibeyköy Otogarı 27.10.2021 11:30 MAN 46 / E, 2+2 60 TL Bilet Al
Selçuk Canlar Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 11:30 MAN 46 / E, 2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 12:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 12:30 tou1, tourizmo ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 12:30 tou1, tourizmo ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Vip Travel Mecitözü > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 13:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Vip Travel Mecitözü > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 13:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 13:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 14:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar Bor > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 14:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Alibeyköy Otogarı 27.10.2021 14:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 14:00 2+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 14:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 14:30 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 14:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 14:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 15:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 16:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 16:29 1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 17:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 17:59 41-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 17:59 41-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 18:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 19:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 19:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 27.10.2021 19:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İmranlı > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 19:44 40tr, 2+1 95 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 20:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 20:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
İstanbul Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 21:00 TOURISMO P, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 21:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 21:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 21:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 22:30 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 22:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 22:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL > Çerkezköy 27.10.2021 22:30 TR38, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) > Çerkezköy 27.10.2021 22:30 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
İstanbul Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 23:00 MERCEDES T, 2+1 100 TL Bilet Al
Kale Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Alibeyköy Otogarı 27.10.2021 23:00 MERCEDES T, 2+1 76 TL Bilet Al
Kale Seyahat Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 23:00 MERCEDES T, 2+1 76 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 27.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:00 2+1M, 2+1 65 TL Bilet Al
Ankara As Turizm Kadışehri > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:30 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 69 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Kemaliye > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:30 e2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 27.10.2021 23:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 23:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:45 TR41, 41 KİŞİLİK TORİZMA ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 23:55 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:59 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > İSTANBUL (Esenler) 27.10.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:59 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > İSTANBUL 27.10.2021 23:59 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 27.10.2021 23:59 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 27.10.2021 23:59 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Selçuk Canlar Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Alibeyköy Otogarı 27.10.2021 23:59 2+2, 2+2 80 TL Bilet Al
Selçuk Canlar Turizm Ankara (Aşti) Otogarı > Esenler Otogarı 27.10.2021 23:59 2+2, 2+2 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > Çerkezköy 27.10.2021 23:59 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL > Çerkezköy 27.10.2021 23:59 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Ankara Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İstanbul Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İstanbul Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İstanbul Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA İSTANBUL GÜZERGAHI

ANKARA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,1 km / 1 dakika: İvedik Kavşağı yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Batıkent / İstanbul yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

3,6 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv girin

1,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

6,6 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, İstanbul / Eskişehir / Konya / O-20 / O-4 tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün