Ankara – İstanbul arası 448 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. İstanbul’un en çok kullanılan ve en eski otogarı olan Esenler Otogar telefon numarası 0 (212) 658 10 10’dur. Bunun dışında Alibeyköy, Samandıra, Harem,  Dudullu otobüs terminalleri de mevcuttur Bu iki rota arası yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Ulaşımın en sık olduğu bu rotada günün her saatinde kolaylıkla araç bulabilirsiniz. En uygun otobüs biletine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara İstanbul arası en yakın sefer 18 Ocak 2020 Saat 09:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efetur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
450.39 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 51dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
94

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 09:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Ankara (Aşti) > İstanbul 18.01.2020 09:00 TR54, Travego 17 SHD ,2+2 75 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 09:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 09:30 M176, 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm Şanlıurfa > Ankara > İstanbul 18.01.2020 09:30 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 10:30 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 10:32 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 10:45 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Diyarbakır > Ankara > İstanbul 18.01.2020 10:45 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Silivri 18.01.2020 11:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 11:05 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 11:15 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 11:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 11:30 JUMBO, 2+1 99 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 11:32 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 12:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Esenler) 18.01.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 12:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
RH Turizm Kayseri > Ankara > İstanbul(Esenler) 18.01.2020 12:30 N1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm Çorum > Ankara > İstanbul 18.01.2020 13:00 2+1Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 13:00 EL41, EL41 ,2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Esenler) 18.01.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm Kargı > Ankara > İstanbul 18.01.2020 14:00 MN51, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 14:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 14:00 JUMBO, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 14:15 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 14:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 14:30 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Kayseri > Ankara > İstanbul(Esenler) 18.01.2020 14:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 15:00 SF54, SF54 ,2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 15:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 15:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 15:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 15:30 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 16:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 16:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 16:30 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm Kayseri > Ankara > İstanbul(Esenler) 18.01.2020 16:30 T1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 17:00 SF54, SF54 ,2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 17:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat Erdemli > Ankara > İstanbul 18.01.2020 17:00 1+2L, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 17:05 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 17:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 17:45 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 18:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 18:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 18:30 JUMBO, 2+1 99 TL Bilet Al
Süha Turizm Kayseri > Ankara > İstanbul(Esenler) 18.01.2020 18:30 M1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 18:31 SF54, SF54 ,2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 19:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 19:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 20:00 SF54, SF54 ,2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 20:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 20:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 20:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Silivri 18.01.2020 21:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 21:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > Ankara > İstanbul 18.01.2020 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 22:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > Ankara > İstanbul 18.01.2020 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 22:15 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 22:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Süha Turizm Kayseri > Ankara > İstanbul(Esenler) 18.01.2020 22:30 M1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 22:35 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 23:00 TRV2, TRAVEGO ,2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Selimpaşa Tesis) 18.01.2020 23:00 SUIT, 2+1 121 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Esenler) 18.01.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm Şanlıurfa > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 23:15 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Ankara As Turizm Kadışehri > Ankara > İstanbul > Esenyurt- 18.01.2020 23:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Hatay > Ankara > İstanbul (Alibeyköy) > Edirne 18.01.2020 23:30 TS54, TOURISMO 54 ,2+2 90 TL Bilet Al
Medine Turizm Ankara > İst(Esenler) 18.01.2020 23:30 TEKNO MED, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > Silivri 18.01.2020 23:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Esenler) 18.01.2020 23:30 PAMUKYOL, 2+1 90 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm Osmancık > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:45 TRSM, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Bayrampaşa) 18.01.2020 23:45 C.I.P SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:45 1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 23:55 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 23:57 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > İst(Esenler) 18.01.2020 23:59 RAHAT HAT, 2+1 50 TL Bilet Al
Efetur Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 23:59 SF54, SF54 ,2+1 85 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Elazığ > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:59 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 80 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > İst(Esenler) 18.01.2020 23:59 ROYAL, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İstanbul (Alibeyköy) 18.01.2020 23:59 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:59 2+1E, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 18.01.2020 23:59 JUMBO, 2+1 99 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Aksaray > Ankara > İstanbul 18.01.2020 23:59 2**1, 2+1 65 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Ankara Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İstanbul Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İstanbul Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İstanbul Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Has Turizm A.Ş. 45 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Adıyaman Ünal Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Adana Siirt Has 110 TL Bilet Al
İstanbul Samsun Metro Turizm 147 TL Bilet Al
İstanbul Mersin Köksallar Turizm 150 TL Bilet Al
İstanbul Muş Elçi Vanyolu Seyahat 250 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 79 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 95 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Elazığ Ankara Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Iğdırlı Turizm 40 TL Bilet Al
Sivas Ankara Öz Doğu Kars 50 TL Bilet Al
Konya Ankara Metro Turizm 50 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 55 TL Bilet Al
Uşak Ankara Anadolu Ulaşım 82 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Amasya İstanbul Iğdırlı Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat İstanbul Net Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Yeni Sivas Turizm 145 TL Bilet Al
Samsun İstanbul Metro Turizm 147 TL Bilet Al
Kars İstanbul Kars Kalesi 150 TL Bilet Al
Erzurum İstanbul Esadaş 160 TL Bilet Al
Ardahan İstanbul Esadaş 190 TL Bilet Al
Tekirdağ İstanbul Pamukkale Turizm 41 TL Bilet Al

ANKARA İSTANBUL GÜZERGAHI

ANKARA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,1 km / 1 dakika: İvedik Kavşağı yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Batıkent / İstanbul yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

3,6 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv girin

1,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

6,6 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, İstanbul / Eskişehir / Konya / O-20 / O-4 tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Ankara Haberler
  • Mamak Belediye Başkanı Köse 2019 yılını değerlendirdi

    Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, 2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı'nda basın mensupları ile bir araya geldi.

  • Burun ameliyatına gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu ...

    ANKARA'da oturan Mehmet Akyar (21), burun ameliyatı olmak için gittiği hastanede, kalbinin delik olduğunu öğrendi.

  • Başpınar Millet Bahçesi için çalışmalar başladı

    Altındağ Belediyesince Ankara'ya kazandırılacak Başpınar Millet Bahçesi, 50 dönüm arazi üzerine kurulacak.

  • Yurtta hava durumu

    Yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın kuzeyi, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güney ve batısı, Güneydoğu Anadolu ile Çanakkale'nin iç kesimleri, Bursa'nın kuzey kesimleri, Eskişehir'in doğu kesimleri, Ankara, Yozgat, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Sivas,...

  • Ankara Kalesi ışıklandırılacak

    Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüm noktalardan akşam saatlerinde de görülebilmesi ve şehrin silüetini süslemesi amacıyla Ankara Kalesi'ni ışıklandıracak.

İstanbul Haberler
  • Boğaz'ın incisi yalılara gemi tehlikesine karşı özel ...

    (Tür: İstanbul)

  • Boğaz'ın incisi yalılara gemi tehlikesine karşı özel ...

    İSTANBUL Boğazı'nın simgesi yalılar, gemi çarpmasına karşı özel sigortayla korunuyor.

  • Boğaz'ın incisi yalılara gemi tehlikesine karşı özel ...

    İSTANBUL Boğazı'nın simgesi yalılar, gemi çarpmasına karşı özel sigortayla korunuyor.

  • Gazeteciler sıra gecesinde doyasıya eğlendi

    İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER) İstanbul'da bulunan gazetecilere özel bir gece düzenledi.

  • DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1

    KADIKÖY'DE ANNESİ İLE EŞİNİ SİLAHLA ÖLDÜREN ŞÜPHELİ YAKALANDICengiz ÇOBAN - Çağrı ÇALIŞKAN - İlkay DİKİCİ - Ali Kerem BENGİ-Ali ABLAY / İSTANBUL DHAKadıköy'de bir kişi, her ikisi de çiçekçilik yapan annesi ile eşini silahla vurarak ağır yaraladı.