Ankara – İstanbul arası 448 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. İstanbul’un en çok kullanılan ve en eski otogarı olan Esenler Otogar telefon numarası 0 (212) 658 10 10’dur. Bunun dışında Alibeyköy, Samandıra, Harem,  Dudullu otobüs terminalleri de mevcuttur Bu iki rota arası yolculuğunuz ortalama 5 - 6 saat sürmektedir. Ulaşımın en sık olduğu bu rotada günün her saatinde kolaylıkla araç bulabilirsiniz. En uygun otobüs biletine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara İstanbul arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 00:30 Hatay Nur Seyahat aracıdır. erco olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Villa Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
450.39 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 51dk.
Firma Sayısı
32
Sefer Sayısı
99

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 00:30 erco, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 00:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 00:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 00:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 33 T, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 01:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 01:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 01:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 09.03.2021 01:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL > EDİRNE 09.03.2021 01:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 01:30 G1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 02:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 02:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 03:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 03:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 05:30 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 05:30 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 05:30 HJ47, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 06:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 06:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 06:15 1+1C, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 06:59 hy+8, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 07:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 07:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 07:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 07:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 08:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 08:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 09:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 09:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 09:30 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 10:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 10:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 10:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 11:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 12:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 12:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 12:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 09.03.2021 14:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 14:30 1+2, 1+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 14:30 SFR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 14:30 SFR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 15:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 16:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 16:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 17:00 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 17:00 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 17:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 17:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 18:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 19:00 MLT, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 09.03.2021 19:00 MLT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 19:30 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 19:30 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 20:15 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 22:00 H1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 22:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİLİVRİ 09.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) > Çerkezköy 09.03.2021 22:30 T33, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:00 34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 09.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:00 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > Alibeyköy > Çerkezköy 09.03.2021 23:29 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > İSTANBUL > Çerkezköy 09.03.2021 23:29 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Ankara As Turizm Mecitözü > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:30 B1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 23:45 T2.1, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:45 T2.1, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 09.03.2021 23:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 09.03.2021 23:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:45 TR35, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 23:55 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:59 1+2Y, 2+1 55 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:59 _2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 23:59 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 23:59 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 23:59 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al

İSTANBUL ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 00:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 00:20 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 00:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 00:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 00:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 00:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silifke 09.03.2021 00:44 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 00:50 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 00:55 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 01:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 01:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 01:06 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 01:25 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 01:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 02:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 02:25 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 05:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 06:05 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 07:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 07:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 08:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 08:25 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 09.03.2021 09:00 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 09:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > ANKARA > KAYSERİ 09.03.2021 09:20 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MERSİN 09.03.2021 09:30 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 10:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > MERSİN 09.03.2021 10:15 35-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 10:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 10:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > Patnos 09.03.2021 10:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > Patnos 09.03.2021 11:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 11:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 11:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 11:20 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 11:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > ANKARA > Kahta 09.03.2021 11:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 11:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİİRT 09.03.2021 12:00 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > Patnos 09.03.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > SİİRT 09.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > SİİRT 09.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 12:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > SİİRT 09.03.2021 12:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > ANKARA 09.03.2021 12:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 09.03.2021 12:30 H+3, HİJYEN ,2+1 55 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > Midyat 09.03.2021 12:55 M2, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > IĞDIR 09.03.2021 13:00 TR46, 2+2 50 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > Silopi 09.03.2021 13:00 TR22, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > IĞDIR 09.03.2021 13:20 TR46, 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 13:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 09.03.2021 13:30 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 13:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 09.03.2021 13:30 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 14:00 erco, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > İmranlı 09.03.2021 14:00 40LI, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 09.03.2021 14:01 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 14:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 14:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > Silvan 09.03.2021 15:00 HJ51, 2+1 55 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 09.03.2021 15:00 2+1p, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 15:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ANKARA 09.03.2021 15:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 09.03.2021 15:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 09.03.2021 15:01 HJ47, 2+1 80 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silvan 09.03.2021 15:20 HJ51, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 15:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 15:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > HATAY 09.03.2021 15:45 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > ANKARA 09.03.2021 16:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > Divriği 09.03.2021 16:00 H1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 16:00 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > Divriği 09.03.2021 16:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 16:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 16:25 JUMBO, 2+1 115 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Silifke 09.03.2021 16:29 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > ANKARA > MERSİN 09.03.2021 16:30 _2+1, 2+1 59 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 09.03.2021 17:00 A34, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 17:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > ANKARA 09.03.2021 17:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > GAZİANTEP 09.03.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silifke 09.03.2021 17:15 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > İmranlı 09.03.2021 17:30 MT38, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 17:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > İmranlı 09.03.2021 17:50 MT38, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 17:55 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 18:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 18:29 stra, 2+1 59 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 09.03.2021 18:30 C32, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Afşin 09.03.2021 18:30 TR35, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Silifke 09.03.2021 18:30 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > HATAY 09.03.2021 18:59 stra, 2+1 59 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 09.03.2021 19:00 1+2Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 19:00 T2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 19:00 K040, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > ANKARA 09.03.2021 19:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 09.03.2021 19:00 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > HATAY 09.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silifke 09.03.2021 19:15 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > ANKARA > KAYSERİ 09.03.2021 19:20 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 19:30 h950, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > Zara 09.03.2021 19:30 TR32, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 19:50 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > ANKARA 09.03.2021 20:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA 09.03.2021 20:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 20:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ANKARA 09.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Çiftlik 09.03.2021 20:30 AİLE, 2+1 60 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > ANKARA > Mecitözü 09.03.2021 21:00 B1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ANKARA > Kadirli 09.03.2021 21:00 1+1p, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Silifke 09.03.2021 21:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ANKARA > HATAY 09.03.2021 21:00 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 09.03.2021 21:00 HJ50, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 21:20 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > HATAY 09.03.2021 21:30 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silifke 09.03.2021 21:45 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ANKARA 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 22:30 tr40, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Silifke 09.03.2021 22:30 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 22:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 22:50 tr40, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > ANKARA 09.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ANKARA > Silifke 09.03.2021 23:15 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 23:25 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ANKARA 09.03.2021 23:25 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm BÜYÜKÇEKMECE > ANKARA 09.03.2021 23:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 23:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BEYLİKDÜZÜ) > ANKARA 09.03.2021 23:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ANKARA 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (AVCILAR) > ANKARA 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ANKARA 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ANKARA 09.03.2021 23:59 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 23:59 SFR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > Silifke 09.03.2021 23:59 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Ankara Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Ankara Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İstanbul Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İstanbul Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İstanbul Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA İSTANBUL GÜZERGAHI

ANKARA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,1 km / 1 dakika: İvedik Kavşağı yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Batıkent / İstanbul yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

3,6 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv girin

1,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

6,6 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, İstanbul / Eskişehir / Konya / O-20 / O-4 tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün