Ankara Aşti - İzmir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - İzmir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara İzmir arası en yakın sefer 25 Ekim 2019 Saat 00:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. TRV1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
584.44 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 06dk.
Firma Sayısı
22
Sefer Sayısı
44

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Trabzon > Ankara > İzmir 25.10.2019 00:30 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 00:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 00:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 01:00 ART1, 2+1 99 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Keşap > Ankara > İzmir 25.10.2019 01:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > Ankara > İzmir 25.10.2019 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Mek Ağrı Turizm Doğubeyazıt > Ankara > İzmir 25.10.2019 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Nahcıvan > Ankara > İzmir 25.10.2019 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş İspir > Ankara > İzmir 25.10.2019 06:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 50 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > Ankara > İzmir 25.10.2019 06:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Esadaş Ardahan > Ankara > İzmir 25.10.2019 06:31 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 07:30 ART1, 2+1 99 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 08:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 09:30 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 10:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 11:30 ART4, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 12:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 13:30 ART1, 2+1 99 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Ankara > İzmir 25.10.2019 14:00 1737, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 14:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 15:30 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 16:30 ART4, 2+1 99 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 17:30 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 18:30 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 22:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Ses Turizm Boğazlıyan > Ankara > İzmir > Kuşadası 25.10.2019 22:30 E2+1, TRAVEGO 2+1 RAHAT KOLTUK ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm Erzincan > Ankara > İzmir 25.10.2019 22:44 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Tokat > Ankara > İzmir 25.10.2019 22:45 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Sivas > Ankara > İzmir > Manisa 25.10.2019 22:55 2+1S, 2+1 60 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 23:00 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Erova Turizm Niksar > Ankara > İzmir 25.10.2019 23:00 2+1S, SETRA 2+1 ,2+1 69 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Sivas > Ankara > İzmir 25.10.2019 23:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Ankara (Aşti) > İzmir > Çeşme 25.10.2019 23:00 3775, 37 KİŞİLİK 2+1 ROYAL CLASS ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 23:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
İnci Turizm Kayseri > Ankara > İzmir 25.10.2019 23:29 2+37, 2+1 70 TL Bilet Al
Şanal Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 23:29 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 65 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Ankara > İzmir 25.10.2019 23:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 23:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Özgül Bafra Turizm Alaçam > Ankara > İzmir 25.10.2019 23:58 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 23:58 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım Ankara > İzmir 25.10.2019 23:59 ART3, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 25.10.2019 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Ankara Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Ankara Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Ankara Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Ankara Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Ankara Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Ankara Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İzmir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İzmir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İzmir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İzmir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İzmir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Nevşehir Metro Turizm 70 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Efetur 80 TL Bilet Al
Ankara İzmir Anadolu Ulaşım 99 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 170 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Muş Ankara Lider Muş Tur 150 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Kastamonu Güven Turizm 40 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Lüks Afşınlılar Seyahat 45 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 80 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 80 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Mersin İzmir Güney Akdeniz Seyahat 190 TL Bilet Al
Kayseri İzmir Lider Elbistan 90 TL Bilet Al
Ankara İzmir Anadolu Ulaşım 99 TL Bilet Al

ANKARA İZMİR GÜZERGAHI

ANKARA İZMİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

128 km / 1 saat 27 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin

Ankara Haberler
  • Başkent trafiğinde 'yeşil flaş' uygulamasına son

    Başkent trafiğinde 'yeşil flaş' uygulamasına son Ankara Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik ışıklarında bulunan 'yeşil flaş' uygulamasını kaldırdı 'Viyana Konvansiyonu' karayolu işaretleri ve sinyalleri sözleşmesi gereği bundan sonra trafik ışıklarında yanıp yanıp sönen yeşil...

  • Bakan Kurum, Kahramanmaraş'ta

    ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş'a geldi.

  • Türk Telekom'un konuğu Dinamo Sassari!

    Ankara Spor Salonu'nda oynanacak mücadele, saat 19.30'da başlayacak.

  • Anadolu OSB'den Cumhuriyet Bayramı etkinliği

    Anadolu Organize Sanayi Bölgesi (Anadolu OSB), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Ankara'nın başkent oluşunun 96'ncı yılı dolayısıyla 4'üncü Cumhuriyet Haftası Etkinliği gerçekleştirdi.

  • Rehabilitasyon için gittiği saz kursunda cinsel istismar ...

    Ankara'da, cinsel istismara uğrayan 17 yaşındaki liseli kıza, yaşadığı travmadan kurtulabilmesi için annesi tarafından gönderildiği kursta, 38 yaşındaki saz öğretmeni E.M.'nin de istismarda bulunduğu iddia edildi.

İzmir Haberler
  • Üvey kardeşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kişi ...

    İzmir'in Karabağlar ilçesinde üvey kardeşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kişi, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

  • İzmir'de bir günde iki üvey kardeş dehşeti

    İzmir'in Karabağlar ilçesinde, berber koltuğunda üvey kardeşi tarafından pompalı tüfekle ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan Ali Ekber Aslan yaşamını yitirdi.

  • İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı

    İYİ Parti TBMM Grup Toplantısına katılan milletvekilleri ve vatandaşlar İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in salona girişi ve partililerle sohbeti Meral Akşener'in kürsüde konuşması Meral Akşener'in İzmir'de görevli bir parti çalışanıyla tokalaşması ve sarılması ANKARA - İYİ Parti Genel...

  • Üvey kardeşini pompalı tüfekle vuran şüpheli yakalandı ...

    KURTARILAMADIİzmir'in Karabağlar ilçesinde, üvey ağabeyi Yüksel Kerim Sargın'ın berberde tıraş olurken, pompalı tüfekle vurarak, ağır yaraladığı Ali Ekber Aslan (40), tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

  • Karaburun'da nergis dikim sahaları genişletilecek

    İZMİR'in Karaburun Belediyesi'nce ilçede son yıllarda en büyük gelir kaynağı haline gelen ve düzenlenen etkinliklerle binlerce turistin ilgisini çeken nergisin dikim alanının genişletilmesine karar verildi.