Ankara Aşti - İzmir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - İzmir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara İzmir arası en yakın sefer 20 Nisan 2021 Saat 00:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. 0607 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Kanberoğlu Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
584.44 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 06dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
10

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 00:30 0607, 2+1 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 02:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 07:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 21:30 1+2D, 41 LİK 1+2 ,2+1 69 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA > İZMİR > MANİSA 20.04.2021 22:25 TR32, 2+1 54 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > İZMİR 20.04.2021 22:30 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 22:30 2+1Z, 2+1 58 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 20.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 23:00 1+ 2, 2+1 55 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 20.04.2021 23:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 50 TL Bilet Al

İZMİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > Doğubeyazıt 20.04.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > ANKARA > Tercan 20.04.2021 12:00 T2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İZMİR > ANKARA > Doğubeyazıt 20.04.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN 20.04.2021 12:00 T40, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İZMİR > ANKARA > TRABZON 20.04.2021 13:00 TV40, 2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 20.04.2021 15:00 İZRR, 2+1 70 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > ANKARA > Niksar 20.04.2021 16:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 69 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > İZMİR > ANKARA > SİVAS 20.04.2021 18:00 TR32, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > SİVAS 20.04.2021 18:30 1+2, 2+1 65 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İZMİR > ANKARA 20.04.2021 20:30 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 65 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Ankara Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Ankara Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Ankara Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Ankara Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Ankara Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Ankara Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İzmir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İzmir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İzmir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İzmir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İzmir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ANKARA İZMİR GÜZERGAHI

ANKARA İZMİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

128 km / 1 saat 27 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin