Ankara Aşti - İzmir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - İzmir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 48 TL olduğu Ankara İzmir arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ46 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
584.44 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 06dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
36

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 00:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 00:30 JUMBO, 2+1 110 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 01:00 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Keşap > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 01:15 1.3k, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm Çaldıran > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 01:30 46K, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 02:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 02:30 İ34, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 03:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 06:00 İ 46, 2+2 60 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 06:30 İ 50, 2+2 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 08:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 09:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 10:30 JUMBO, 2+1 110 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 11:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 12:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 13:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 14:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 15:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 17:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 21:30 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA > İZMİR > MANİSA 22.09.2020 22:25 TR32, 2+1 49 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:30 2-+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:44 aile, 2+1 48 TL Bilet Al
Tokat Seyahat TOKAT > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:45 J35, 2+1 69 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 22:59 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 59 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:00 H112, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:00 MT38, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanal Turizm Ortaköy (Aks) > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:29 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 63 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:30 İ 46, 2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:30 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > İZMİR 22.09.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Ankara Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Ankara Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Ankara Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Ankara Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Ankara Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Ankara Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İzmir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı İzmir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu İzmir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat İzmir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray İzmir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al

ANKARA İZMİR GÜZERGAHI

ANKARA İZMİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

128 km / 1 saat 27 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin