Ankara – Kayseri arası 316 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00’dır. Otobüs seferlerinin en sık olduğu rotalardan biri olan Ankara – Kayseri hattı için günün her saatinde kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Bu güzergahtaki otobüs yolculuğu ortalama 4 saat sürmektedir. En uygun Ankara- Kayseri otobüs biletine güvenli ödeme seçenekleri ile sayfamızdan sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Ankara Kayseri arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 05:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Lüks Kahramanmaraş, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
318.11 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
21
Sefer Sayısı
34

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 05:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 19.04.2021 05:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 19.04.2021 07:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 08:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 09:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Silopi 19.04.2021 09:45 2+1,, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 19.04.2021 11:00 T2+1, tourlıner 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 12:30 TR38, TR38 ,2+1 60 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 13:00 C 50, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 13:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 13:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 19.04.2021 13:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > KAYSERİ > IĞDIR 19.04.2021 14:00 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Aksaray(İst) > ANKARA > KAYSERİ > Kerkük 19.04.2021 16:00 2+1,, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 16:00 M1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Hedef Turizm ANKARA > KAYSERİ > SİVAS 19.04.2021 16:30 TR1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 19.04.2021 17:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 19.04.2021 18:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 19.04.2021 18:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 18:30 S2+1, S2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Kahta 19.04.2021 18:45 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Hizan 19.04.2021 19:00 2+1Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 19.04.2021 19:00 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > TUNCELİ 19.04.2021 19:25 2+1., 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:00 C46, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 19.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Afşin 19.04.2021 21:00 TR35, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 19.04.2021 21:00 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 19.04.2021 21:30 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 22:00 TR38, TR38 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 23:29 TR38, TR38 ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 19.04.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al

KAYSERİ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 00:30 TR35, 2+1 45 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 01:15 S2+1, S2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 01:30 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 01:59 C 50, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 02:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 02:00 T2+1, tourlıner 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 02:30 2++1, 2+1 35 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 04:00 2*1, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 05:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 19.04.2021 07:00 tou1, tourizmo ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 19.04.2021 09:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 10:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 11:00 TR1, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 14:00 S2+1, S2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 14:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA > Çerkezköy 19.04.2021 17:00 A2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 18:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Kemaliye > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 L2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 18:58 2++1, 2+1 35 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 19:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 19:30 H1+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > ÇANAKKALE 19.04.2021 21:00 Y2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA > YALOVA 19.04.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 21:30 2++1, 2+1 30 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 19.04.2021 23:59 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Kayseri Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Kayseri Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Kayseri Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA KAYSERİ GÜZERGAHI

ANKARA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin