Ankara – Kayseri arası 316 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00’dır. Otobüs seferlerinin en sık olduğu rotalardan biri olan Ankara – Kayseri hattı için günün her saatinde kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Bu güzergahtaki otobüs yolculuğu ortalama 4 saat sürmektedir. En uygun Ankara- Kayseri otobüs biletine güvenli ödeme seçenekleri ile sayfamızdan sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Ankara Kayseri arası en yakın sefer 08 Ağustos 2020 Saat 00:00 Star Diyarbakır aracıdır. NEOP olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, RH Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
318.11 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
27
Sefer Sayısı
88

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 08.08.2020 00:00 NEOP, Neoplan Starliner ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 00:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 00:30 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 00:40 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 01:00 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 01:30 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 08.08.2020 01:31 33 T, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm Akçay > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 01:45 TB11, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 02:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 02:25 2+1E, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm Bandırma > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 03:00 F1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 03:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 03:30 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 03:30 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 08.08.2020 03:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 03:45 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 04:00 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 04:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 04:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > SİVAS 08.08.2020 04:31 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 05:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 05:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 05:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 06:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 06:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 07:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 07:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 07:30 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 07:30 2+1T, 2+1 45 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 08:00 MASKE ZORU, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 08:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 08:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 09:00 P12, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 10:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 10:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 10:30 TOUR, TOURLİNER ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 08.08.2020 11:00 Y1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 08.08.2020 11:15 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 08.08.2020 11:30 33 T, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 12:00 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 12:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 12:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 12:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 08.08.2020 13:00 C32, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 13:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 08.08.2020 13:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 14:00 Y1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > KAYSERİ > VAN 08.08.2020 14:00 HK46, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 14:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 15:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KAYSERİ > SİİRT 08.08.2020 16:00 A1-2, 1+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 16:00 Y1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 17:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 17:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 08.08.2020 17:30 HJ2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 08.08.2020 17:30 HK46, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 08.08.2020 18:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 08.08.2020 18:00 34+2, 2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 18:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 08.08.2020 18:00 X+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 08.08.2020 18:30 HJ2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 18:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Solhan 08.08.2020 19:00 +2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 19:00 1+2Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 19:00 2+1p, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 08.08.2020 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ > GAZİANTEP 08.08.2020 19:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 20:00 try1, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 08.08.2020 20:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 08.08.2020 21:00 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Afşin 08.08.2020 21:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 21:00 MASKE ZORU, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 08.08.2020 21:00 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 08.08.2020 21:00 X+3, 2+1 60 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 21:30 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 08.08.2020 21:30 X+4, 2+1 60 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 21:40 TRAVEGO 46, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > OSMANİYE 08.08.2020 22:00 C32, 2+1 40 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 08.08.2020 22:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 22:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 22:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 08.08.2020 22:30 1+2Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > TUNCELİ 08.08.2020 22:31 1+1C, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 23:00 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 08.08.2020 23:00 34, 2+1 55 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 23:15 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 08.08.2020 23:30 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 08.08.2020 23:59 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Kayseri Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Kayseri Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Kayseri Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA KAYSERİ GÜZERGAHI

ANKARA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin