Ankara – Kayseri arası 316 kilometredir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00’dır. Otobüs seferlerinin en sık olduğu rotalardan biri olan Ankara – Kayseri hattı için günün her saatinde kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Bu güzergahtaki otobüs yolculuğu ortalama 4 saat sürmektedir. En uygun Ankara- Kayseri otobüs biletine güvenli ödeme seçenekleri ile sayfamızdan sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Ankara Kayseri arası en yakın sefer 17 Ocak 2020 Saat 16:00 Süha Turizm aracıdır. M1+2 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Medine Turizm, RH Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
318.11 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
21
Sefer Sayısı
37

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 16:00 M1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm İstanbul(Esenler) > Ankara > Kayseri 17.01.2020 17:00 tou1, tourizmo ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 17:30 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İstanbul > Ankara > Kayseri > Patnos 17.01.2020 18:00 T2+1, Tourismo 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Ankara > Kayseri > Diyarbakır 17.01.2020 18:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Ankara > Kayseri > Batman 17.01.2020 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 18:00 M1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 18:05 1+2., 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Bursa > Ankara > Kayseri > Malazgirt 17.01.2020 18:30 T2+1, Tourismo 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm Zonguldak > Ankara > Kayseri > Gaziantep 17.01.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Bursa > Ankara > Kayseri > Solhan 17.01.2020 19:00 2+1N, 2+1 40 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Yalova > Ankara > Kayseri > Patnos 17.01.2020 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İstanbul(Esenler) > Ankara > Kayseri 17.01.2020 19:00 M1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Tuncelililer İstanbul > Ankara > Kayseri > Tunceli 17.01.2020 19:30 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İstanbul > Ankara > Kayseri > Elazığ 17.01.2020 20:30 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm İstanbul(Esenler) > Ankara > Kayseri 17.01.2020 20:30 2+1N, 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:00 09 MERCEDE, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Elbistan Ankara > Kayseri > Elbistan 17.01.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Ankara > Kayseri > Afşin 17.01.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Medine Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:00 ELİT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Elbistan Ankara > Kayseri > Elbistan 17.01.2020 21:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Yalova > Ankara > Kayseri > Batman 17.01.2020 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:15 ROYAL, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İstanbul > Ankara > Kayseri > Batman 17.01.2020 21:29 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:30 RAHAT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:30 ROYAL, 2+1 70 TL Bilet Al
Medine Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:30 TEKNO MED, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 21:40 ELİT HAT K, 2+1 35 TL Bilet Al
Aksu Turizm Ankara > Kayseri > Kahramanmaraş 17.01.2020 22:00 2+1+, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm Ankara > Kayseri > Kahramanmaraş 17.01.2020 22:00 TR38, 2+1 40 TL Bilet Al
Ak Turizm Bursa > Ankara > Kayseri > Kahramanmaraş 17.01.2020 22:29 MANN, 2+2 35 TL Bilet Al
Medine Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 22:30 ELİT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Balıkesir > Ankara > Kayseri > Elazığ 17.01.2020 23:00 2+1/, 2+1 45 TL Bilet Al
Öz Elbistan Bursa > Ankara > Kayseri > Elbistan 17.01.2020 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Hedef Turizm Ankara > Kayseri > Şarkışla 17.01.2020 23:30 TOU2, 2+1 40 TL Bilet Al
Medine Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 23:30 TEKNO MED, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm Ankara > Kayseri 17.01.2020 23:59 N1+2, 2+1 60 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Kayseri Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Kayseri Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Kayseri Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Has Turizm A.Ş. 45 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Adıyaman Ünal Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri İzmir Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Kayseri Yozgat Ulusoy Seyahat 35 TL Bilet Al
Kayseri Sivas Esadaş 40 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Elazığ Ankara Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Iğdırlı Turizm 40 TL Bilet Al
Sivas Ankara Öz Doğu Kars 50 TL Bilet Al
Konya Ankara Metro Turizm 50 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 55 TL Bilet Al
Uşak Ankara Anadolu Ulaşım 82 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Ulusoy Seyahat 85 TL Bilet Al
İzmir Kayseri Esadaş 90 TL Bilet Al

ANKARA KAYSERİ GÜZERGAHI

ANKARA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin

Ankara Haberler
  • TIR'IN SOKAK KÖPEĞİNİ EZME ANI KAMERADA

    Ankara'da sokak köpeğini ezen TIR sürücüsü, arkasına bile bakmadan yoluna devam etti.

  • Ankara'da Afganistan uyruklu şüpheli 10 kilo 500 gram ...

    Ankara'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda Afganistan uyruklu şüpheli 10 kilo 500 gram eroinle yakalandı.

  • Ankara'da TIR'ın sokak köpeğini ezme anı kamerada

    ANKARA'da sokak köpeğini ezen TIR sürücüsü, arkasına bile bakmadan yoluna devam etti.

  • Burun ameliyatına gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu ...

    ANKARA'da oturan Mehmet Akyar (21), burun ameliyatı olmak için gittiği hastanede, kalbinin delik olduğunu öğrendi.

  • Başkent'te 10.5 kg eroin ele geçirildi

    Ankara'nın Altındağ ilçesinde polis ekiplerince tespit edilen adrese yapılan baskında 10.5 kg eroin maddesi ele geçirildi.

Kayseri Haberler
  • Bellona Kayseri Basketbol - Birevim Elazığ İl Özel ...

    SALON: Kadir HasHAKEMLER : Yücel Çilingir (xx), İbrahim Altındiş (xx), Tolga Edis (xx)BELLONA KAYSERİ BASKETBOL: Manolya (xx) 1, Davis (xxxx) 31, Beril (xx), Ayşegül (xxx) 14, Kübra (xx) 9, Ann Wauters (xx) 5, Ivankovic (xx) 10, Nazlı Bircan (xx), Burke (xxxx) 20BİREVİM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE:...

  • Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi maçında Bellona Kayseri Basketbol, sahasında Elazığ İl Özel İdare ile karşılaştı.

  • Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi maçında Bellona Kayseri Basketbol, sahasında Elazığ İl Özel İdare ile karşılaştı.

  • Kayseri 1. Amatör Küme B Grubu

    Kayseri Birinci Amatör Küme B Grubu'nda rahat bir konumda bulunan iki takımın karşılaşmasında Makfitspor, rakibi Akkışla Gençlikspor'u 3-2 yenerek haftayı üç puan ile kapattı.

  • Kayseri 1. Amatör Küme B Grubu

    Kayseri Birinci Amatör Küme B Grubu'nda şampiyonluk mücadelesi veren Gültepespor, ligde sıkıntılı günler geçiren Palasspor'u 6-3 yenerek puanını 33'e çıkarttı ve şampiyonluk iddiasını devam ettirdi.