Ankara Aşti - Kırşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Kırşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Ankara Kırşehir arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:30 Beydağı Turizm aracıdır. TRAVEGO 46 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Kırşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Kırşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanal Turizm, RH Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
185.49 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 19dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
35

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm Ankara > Kırşehir 06.06.2020 01:30 TRAVEGO 46, 50 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 01:30 NN-1, 1+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm Bandırma > ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 03:00 NN-1, 1+1 110 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > Ortaköy 06.06.2020 04:30 1+1K, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 05:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 05:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Şanal Turizm İZMİR > ANKARA > KIRŞEHİR > Hacıbektaş 06.06.2020 06:00 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 06:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm Alanya > ANKARA > KIRŞEHİR > Hacıbektaş 06.06.2020 07:00 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kırşehir 06.06.2020 08:00 MESAFELİ K, 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 08:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > Hacıbektaş 06.06.2020 09:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 10:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 12:00 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > KIRŞEHİR > VAN 06.06.2020 12:00 1++1, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 12:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 13:00 S38, 1+1 60 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 13:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 14:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > KIRŞEHİR > VAN 06.06.2020 14:30 1++1, 1+1 60 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > Doğubeyazıt 06.06.2020 15:00 1+1, 1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 15:00 0.0, 1+1 110 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > Hacıbektaş 06.06.2020 15:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 16:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 17:00 İ.İ, 1+1 110 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 06.06.2020 17:00 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > VAN 06.06.2020 18:00 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 18:00 0.0, 1+1 110 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > Mucur 06.06.2020 18:30 1+1P, 1+1 40 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > GAZİANTEP 06.06.2020 19:00 3/3, 1+1 110 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 22:00 S38, 1+1 60 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > VAN 06.06.2020 22:00 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 70 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kırşehir 06.06.2020 23:00 TRAVEGO, 170 TL Bilet Al
Öz Elbistan BURSA > ANKARA > KIRŞEHİR > Elbistan 06.06.2020 23:00 1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 23:59 3/3, 1+1 110 TL Bilet Al

KIRŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kırşehir Ankara Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Ankara Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Kırşehir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Kırşehir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Bolu Kırşehir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Kırşehir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Kırşehir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Kırşehir Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Bursa Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yozgat Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Sivas Hedef Turizm 120 TL Bilet Al
Kırşehir Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Kırşehir Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kırşehir Afyon Şanal Turizm 140 TL Bilet Al
Kırşehir Konya Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Yozgat Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Kırşehir Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kırşehir Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ağrı Kırşehir Lider Ağrı Doğuş Turizm 120 TL Bilet Al
Çorum Kırşehir Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Sivas Kırşehir Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Konya Kırşehir Metro Turizm 140 TL Bilet Al

ANKARA KIRŞEHİR GÜZERGAHI

ANKARA KIRŞEHİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

39,1 km / 27 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

23 m / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Zübeyde Hanım Cd. devam edin

0,5 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Mehmet Ali Yapıcı Blv. üzerinden düz devam edin

78 m / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

26 m / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünde sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Kırşehir Haberler
  • Rektör Karakaya, "Yarın eğitime başlayacak gibi hazır ...

    KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nde (KAEÜ), korona virüs tedbirleri alınan ek önlemlerle sürdürülüyor.

  • KAEÜ bünyesinde sterilizasyon ekibi oluşturuldu

    Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında üniversite bünyesinde sterilizasyon ekibi oluşturulduğunu bildirdi.

  • Kırşehir de, Çağırkan Müzesi ve kütüphaneler hizmete ...

    Çin'in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü önlemleri kapsamında kapatılan kütüphaneler ve müzeler normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden hizmet vermeye başladı.

  • Kırşehir de köylere 19 kolektör ve 18 su terfi hattı ...

    Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, köy içme suyu çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdi.

  • Son dakika haber! Kırşehir Valisi İbrahim Akın a Dünya ...

    Son dakika haberlerine göre Kırşehir Çevre ve Şehircilik Müdürü Necmettin Şeker ve beraberindeki heyet, Dünya Çevre Günü dolayısıyla Vali İbrahim Akın'ı ziyaret etti.