Ankara Aşti - Kırşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Kırşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Ankara Kırşehir arası en yakın sefer 20 Nisan 2021 Saat 05:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Kırşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Kırşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Lüks Kahramanmaraş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
185.49 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 19dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
27

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 05:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 20.04.2021 05:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 20.04.2021 09:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 45 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KIRŞEHİR > Silopi 20.04.2021 09:45 2+1,, 2+1 35 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 12:30 S2+1, S2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 20.04.2021 13:00 C 50, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 13:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 20.04.2021 13:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 45 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > VAN 20.04.2021 13:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 35 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > KIRŞEHİR > IĞDIR 20.04.2021 14:00 2+1T, 2+1 45 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KIRŞEHİR > SİİRT 20.04.2021 15:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Aksaray(İst) > ANKARA > KIRŞEHİR > Kerkük 20.04.2021 16:00 2+1,, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 20.04.2021 16:00 .2+1, TRAVEGO 1+2 ,2+1 45 TL Bilet Al
Hedef Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > SİVAS 20.04.2021 16:30 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 17:00 MERCEDES 2, 2+2 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KIRŞEHİR > BATMAN 20.04.2021 17:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 18:30 VİR 41, VİR 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > Hizan 20.04.2021 19:00 tr3, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 20.04.2021 21:00 C46, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 22:00 TR38, TR38 ,2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 23:29 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 20.04.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al

KIRŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kırşehir Ankara Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Ankara Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Kırşehir Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Kırşehir Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Bolu Kırşehir Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Kırşehir Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Kırşehir Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Kırşehir Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA KIRŞEHİR GÜZERGAHI

ANKARA KIRŞEHİR YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

39,1 km / 27 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

23 m / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Zübeyde Hanım Cd. devam edin

0,5 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Mehmet Ali Yapıcı Blv. üzerinden düz devam edin

78 m / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

26 m / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünde sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz