Ankara Aşti - Malatya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Malatya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ankara Malatya arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 01:00 Beydağı Turizm aracıdır. 2020 MERCE olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Beydağı Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
620.77 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 23dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
31

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 23.10.2021 01:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 02:30 T37, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 23.10.2021 08:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > VAN 23.10.2021 12:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > MALATYA > SİİRT 23.10.2021 15:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > SİİRT 23.10.2021 15:55 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > VAN 23.10.2021 17:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KÜTAHYA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 23.10.2021 17:54 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > ANKARA > MALATYA > VAN 23.10.2021 18:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 23.10.2021 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 23.10.2021 18:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Malatya Otogarı 23.10.2021 18:00 2+1 P 41 K, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > MALATYA > Malazgirt 23.10.2021 18:15 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 85 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > MALATYA > TUNCELİ 23.10.2021 18:55 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Hizan 23.10.2021 19:00 tr3, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 19:00 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 19:00 e2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > MALATYA > Patnos 23.10.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > VAN 23.10.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > Patnos 23.10.2021 21:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 23.10.2021 21:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > MALATYA > DİYARBAKIR 23.10.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 23.10.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Ankara (Aşti) Otogarı > Malatya Otogarı 23.10.2021 21:30 2+1 P 41 K, 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > TUNCELİ 23.10.2021 22:25 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 22:28 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 22:30 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 23:00 Y2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > MALATYA 23.10.2021 23:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > MALATYA 23.10.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > ANKARA > MALATYA > ELAZIĞ 23.10.2021 23:59 e2+1, 2+1 100 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Ankara Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Ankara Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Ankara Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Ankara Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Ankara Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Ankara Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Malatya Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Malatya Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Malatya Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Malatya Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Malatya Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Malatya Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

ANKARA MALATYA GÜZERGAHI

ANKARA MALATYA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

56,3 km / 42 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün