Ankara Aşti - Mardin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Mardin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Ankara Mardin arası en yakın sefer 04 Ağustos 2021 Saat 01:00 Cizre İtimat aracıdır. 2+1N olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Mardin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Mardin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Cizre İtimat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,042.20 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 18dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
14

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 04.08.2021 01:00 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 09:45 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 16:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 04.08.2021 17:29 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 17:29 2+1,, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 19:00 2+1,, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 19:01 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Dargeçit 04.08.2021 19:54 T38., 2+1 200 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Midyat 04.08.2021 19:55 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Midyat 04.08.2021 19:55 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 19:59 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 20:00 TR45, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > ŞIRNAK 04.08.2021 20:59 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > MARDİN > Silopi 04.08.2021 22:59 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al

MARDİN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Midyat Turizm Midyat > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 12:58 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 13:00 R2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 13:00 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 13:00 INT1, 2+2 200 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 13:00 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 15:31 NEOP, Neoplan Starliner ,2+2 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > BURSA 04.08.2021 15:59 R2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > BURSA 04.08.2021 16:00 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA 04.08.2021 17:30 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ANKARA 04.08.2021 17:30 TR41, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 18:00 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2021 18:29 R2+1, 2+1 200 TL Bilet Al

MARDİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Ankara Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Batman - Mardin Ankara Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Ankara Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Siirt - Mardin Ankara Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Elazığ - Mardin Ankara Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Bingöl - Mardin Ankara Uzaklık: 2,583.83 km / Süre: 03:33 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Mardin Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Mardin Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Mardin Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Mardin Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Mardin Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Mardin Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Bingöl Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al

ANKARA MARDİN GÜZERGAHI

ANKARA MARDİN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

319 km / 3 saat 9 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

73,2 km / 50 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde soldan çıkın

43,1 km / 29 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

16,9 km / 13 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde sola dönün

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

22,2 km / 24 dakika: Sola dönün