Ankara – Mersin arasında otobüs yolcuğu yapacaksanız bu iki şehir arasındaki mesafe 495 kilometredir. Bu mesafe otobüsle yaklaşık 5 buçuk saat sürmektedir. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Mersin Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (324) 324 01 55’dir. Şehre vardığınız zaman terminalde kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Mersin Terminal Taksi telefon numarası (0324) 232 15 77 ve en yakın otel Tahtalı Otel telefon numarası (0324) 238 88 53. En uygun AŞTİ Otogarı – Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Ankara Mersin arası en yakın sefer 22 Ocak 2020 Saat 00:30 Efetur aracıdır. PT46 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mersin Vif Turizm, Villa Seyahat, Köksallar Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
494.76 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 25dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
21

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Efetur Ankara > Mersin 22.01.2020 00:30 PT46, PT46 ,2+2 100 TL Bilet Al
Şimşek Turizm Ankara > Mersin > Anamur 22.01.2020 09:00 2+1/, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat İstanbul > Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 09:00 2+1P, 2+1 85 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 09:30 YTRZ, 2+1 85 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 09:30 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 11:00 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 12:30 2+1P, 2+1 85 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 13:00 YTRZ, 2+1 85 TL Bilet Al
Lüks Mersin Ankara > Mersin 22.01.2020 13:00 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 80 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 13:00 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat Karabük > Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 15:00 1+2L, 2+1 85 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 17:00 YTRZ, 2+1 85 TL Bilet Al
Lüks Mersin Ankara > Mersin 22.01.2020 17:00 2+1y, 2+1 80 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 17:00 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat Bursa > Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 17:30 2+1P, 2+1 85 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin > Erdemli 22.01.2020 23:00 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 23:30 YTRZ, 2+1 85 TL Bilet Al
Lüks Mersin Ankara > Mersin 22.01.2020 23:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 80 TL Bilet Al
Şimşek Turizm Ankara > Mersin > Silifke 22.01.2020 23:30 2+1., 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Ankara > Mersin 22.01.2020 23:30 2+1P, 2+1 85 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Ankara > Mersin 22.01.2020 23:59 2+1M, 2+1 85 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Ankara Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Ankara Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Ankara Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Ankara Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Ankara Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Ankara Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Mersin Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Mersin Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Mersin Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Mersin Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Mersin Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Mersin Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Has Turizm A.Ş. 45 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 48 TL Bilet Al
Ankara Amasya Erektaş Seyahat 50 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Adıyaman Ünal Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Burdur Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Mersin İzmir Güney Akdeniz Seyahat 190 TL Bilet Al
Mersin Ankara Şimşek Turizm 85 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Elazığ Ankara Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Iğdırlı Turizm 40 TL Bilet Al
Sivas Ankara Öz Doğu Kars 50 TL Bilet Al
Konya Ankara Metro Turizm 50 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 55 TL Bilet Al
Uşak Ankara Anadolu Ulaşım 82 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Batman Mersin Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Mersin Köksallar Turizm 150 TL Bilet Al
İzmir Mersin Güney Akdeniz Seyahat 190 TL Bilet Al
Ankara Mersin Villa Seyahat 80 TL Bilet Al

Ankara Mersin Otobüs Firmaları

ANKARA MERSİN GÜZERGAHI

ANKARA MERSİN YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 çıkışına girin Paralı yol

36,3 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

Ankara Haberler
  • Ankara'da tır'ın sokak köpeğini ezme anı kamerada

    Ankara'da sokak köpeğini ezen TIR sürücüsü, arkasına bile bakmadan yoluna devam etti.

  • Mamak Belediye Başkanı Köse 2019 yılını değerlendirdi

    Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, 2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı'nda basın mensupları ile bir araya geldi.

  • Ankara burun ameliyatına gitti, kalbinin doğuştan ...

    Burun ameliyatına gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendiAnkara'da oturan Mehmet Akyar (21), burun ameliyatı olmak için gittiği hastanede, kalbinin delik olduğunu öğrendi.

  • Başpınar Millet Bahçesi için çalışmalar başladı

    Altındağ Belediyesince Ankara'ya kazandırılacak Başpınar Millet Bahçesi, 50 dönüm arazi üzerine kurulacak.

  • Ağaca çarpan otomobil takla attı: 2 yaralı

    Ankara'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin ağaca çarpıp takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı.

Mersin Haberler
  • Yangında iki ev kullanılamaz hale geldi

    Mersin'in Tarsus ilçesinde çıkan yangında iki ev kullanılmaz hale geldi.

  • Tarsus'ta iki evin kullanılmaz hala geldiği yangın ...

    Mersin'in Tarsus ilçesinde çıkan yangında iki ev kullanılmaz hale geldi.

  • Otostopla dünyayı gezen Alman gencin son durağı Mersin ...

    Almanya'nın Frankfurt kentinden otostopla yola çıkarak 12 ülke gezen Lasse Stein, Mersin'in Erdemli ilçesine geldi.

  • Öğrenciler için taşıma karla festival düzenlendi

    Mersin'in Erdemli ve Silifke ilçelerinde, yarıyıl tatili başlayan öğrenciler için kamyonlarla getirilen karla festival düzenlendi.

  • Mersin'de 2 katlı metruk binada yangın çıktı

    Mersin'in Tarsus ilçesinde 2 katlı metruk binada çıkan yangın söndürüldü.