Ankara Aşti - Ordu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Ordu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Ankara Ordu arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. 0O25 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Fındıkkale Turizm, Sahil Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
502.76 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 09dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
18

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Alanya > ANKARA > ORDU > TRABZON 06.06.2020 00:30 0O25, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz ANTALYA > ANKARA > ORDU > Kemalpaşa (Artvin) 06.06.2020 01:02 ++1, 1+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 01:15 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İZMİR > ANKARA > ORDU > Görele 06.06.2020 01:30 1+1T, 1+1 181 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 02:15 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 03:00 CLASS, 2+2 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 17:30 CLASS, 2+2 170 TL Bilet Al
Süzer Seyahat ANKARA > ORDU > TRABZON 06.06.2020 19:00 881, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 20:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İZMİR > ANKARA > ORDU > Hopa 06.06.2020 20:30 46/1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 20:35 CLASS, 2+2 170 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat İZMİR > ANKARA (Aşti) > ORDU > TRABZON 06.06.2020 22:30 4611, 46 KİŞİLİK 5-6 ,1+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İZMİR > ANKARA > ORDU > Görele 06.06.2020 23:00 1+1T, 1+1 181 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 23:00 CLASS, 2+2 170 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat ANTALYA > ANKARA (Aşti) > ORDU > GİRESUN 06.06.2020 23:30 4611, 46 KİŞİLİK 5-6 ,1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ORDU 06.06.2020 23:58 CLASS, 2+2 170 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ANKARA > ORDU > Görele 06.06.2020 23:59 1+1T, 1+1 149 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Didim > ANKARA > ORDU > RİZE 06.06.2020 23:59 1+1, 1+1 180 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Ankara Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu Ankara Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Ankara Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Ankara Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Ankara Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu Ankara Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Ordu Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Ordu Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Ordu Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Ordu Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Ordu Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Ordu Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Trabzon Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ordu Çorum Fındıkkale Turizm 149 TL Bilet Al
Ordu Sinop Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Ordu Tokat Kanberoğlu Turizm 150 TL Bilet Al
Ordu Amasya Öz Elbistan 150 TL Bilet Al
Ordu Kırıkkale Fındıkkale Turizm 160 TL Bilet Al
Ordu Ankara Fındıkkale Turizm 161 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Giresun Ordu Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Ordu Özgül Bafra Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Ordu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Trabzon Ordu Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Artvin Ordu Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Tokat Ordu Kanberoğlu Turizm 150 TL Bilet Al
Yozgat Ordu Has Turizm A.Ş. 160 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 170 TL Bilet Al

ANKARA ORDU GÜZERGAHI

ANKARA ORDU YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

55,4 km / 37 dakika: Kırıkkale Çorum Yolu / D190 yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu / D190 yönündeki rampaya girin

8,0 km / 6 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu / D190 yönünde devam edin

129 km / 1 saat 30 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu / D190 boyunca ilerlemek için sola dönün D190 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Zile Cd. yönünde sağa dönün

32,9 km / 26 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde devam edin

77 m / 1 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde sola dönün

1,5 km / 2 dakika: Pazar Zile Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Tokat Pazar Yolu yönünde devam edin

5,4 km / 5 dakika: Dümdüz ilerleyin

17,4 km / 16 dakika: Tokat Amasya Yolu / D180 yönünde hafif sağa dönün D180 boyunca ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Gültekin Topçam Blv. / D850 yönünde devam edin

24,2 km / 17 dakika: Gültekin Topçam Blv. / D850 boyunca ilerlemek için düz devam edin D850 boyunca ilerleyin

44,8 km / 44 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

23,5 km / 27 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 7 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

7,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 10 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

16 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu konumunda sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,3 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.

Ordu Haberler
  • Libya Ordu Sözcüsü: "Milis kalıntılarının şehirlerde ...

    Libya'nın doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'e bağlı milisleri Trablus il sınırlarının tamamından çıkartan ve Terhune kentinde kontrolü sağlayan Libya ordusu, 'saklanan milis kalıntılarının şehirlerde karışıklık çıkarmasına izin vermeyeceklerini' duyurdu.

  • Ordu da sağlıkçılar için fidanlar toprakla buluştu

    Ordu'da, Dünya Çevre Günü dolayısıyla sağlık çalışanlarına yönelik hatıra ormanı oluşturuldu.

  • Korona virüsü sürecinde üreticiler bahçeye girdi, ...

    Ordu'da serbest piyasada kabuklu fındık ortalama 24 liradan işlem görürken, bu fiyatın gelecek sezonu üreticiler için olumlu şekilde etkileyeceği bildirildi.

  • Kuzey Yıldızı oyuncuları fidan dikti

    Çekimleri Ordu'da gerçekleşen 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' dizisinde rol alan oyuncular Çevre Günü fidan dikimi etkinliğine katıldı.

  • Son dakika haber: Libya ordusunun Terhune vilayet ...

    Bir son dakika haberine göre Libya ordusunun, Terhune vilayet merkezini kontrol altına almasının ardından vatandaşlar sevinç gösterilerinde bulundu.