Ankara Aşti - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Ankara Osmaniye arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 00:00 Hassoy Turizm aracıdır. E1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
588.91 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 27dk.
Firma Sayısı
19
Sefer Sayısı
47

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 00:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 00:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 00:30 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Kadirli 03.03.2021 01:00 1+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 01:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 01:30 mers, mercedes torismo ,2+1 79 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > Ceyhan 03.03.2021 01:30 1+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 03:00 HJ50, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 03:30 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 05:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 06:58 Ş1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 09:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 11:00 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 12:30 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > OSMANİYE 03.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 14:00 A1-2, 1+1 75 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 15:00 1++2, 1+1 75 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 16:00 TR41, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 16:44 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > OSMANİYE > ŞIRNAK 03.03.2021 17:29 HJ4, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > OSMANİYE > Kahta 03.03.2021 18:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 18:58 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 19:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 19:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 19:00 HES+, 2+1 99 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 19:00 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 19:28 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 19:29 Nİ, 2+1 79 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > OSMANİYE > Kahta 03.03.2021 20:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞIRNAK 03.03.2021 20:30 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 20:30 TR22, 2+2 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 20:30 G1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 21:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > OSMANİYE 03.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 22:00 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > Silvan 03.03.2021 22:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 22:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 22:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 22:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 22:31 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 23:58 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Osmaniye Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Osmaniye Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Osmaniye Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Osmaniye Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Osmaniye Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA OSMANİYE GÜZERGAHI

ANKARA OSMANİYE YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz