Ankara Aşti - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 46 TL olduğu Ankara Sakarya arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:30 Hatay Nur Seyahat aracıdır. erco olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Villa Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
309.32 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 17dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
48

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > ADAPAZARI > İSTANBUL 26.02.2021 00:30 erco, 2+1 75 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 26.02.2021 00:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 00:35 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 01:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+1 75 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 01:00 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > SAKARYA > EDİRNE 26.02.2021 01:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > SAKARYA > YALOVA 26.02.2021 03:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 05:00 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 06:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 06:29 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 06:59 H+3, HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 07:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > SAKARYA (ADAPAZARI) > İSTANBUL 26.02.2021 07:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 07:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 08:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ANKARA > SAKARYA > BURSA 26.02.2021 08:24 TRV1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 09:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 09:30 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 10:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 10:30 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 11:30 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 13:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 13:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 14:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 26.02.2021 14:30 SFR3, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 15:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 15:30 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 16:30 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 17:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 18:30 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 26.02.2021 19:00 T34, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 19:30 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 19:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 22:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > SAKARYA > Çerkezköy 26.02.2021 22:30 T34, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ANKARA > SAKARYA > Çerkezköy 26.02.2021 23:29 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar Bor > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:30 1+2, 1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > SAKARYA > TEKİRDAĞ 26.02.2021 23:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > ADAPAZARI 26.02.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:59 2+1H, 2+1 55 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:59 hz+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 23:59 MT38, 2+1 100 TL Bilet Al

SAKARYA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > DİYARBAKIR 26.02.2021 00:00 HJ50, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > SAKARYA > ANKARA > ŞANLIURFA 26.02.2021 01:45 T34, 2+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 01:45 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 07:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 08:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 10:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 11:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 11:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 75 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 11:30 34-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 12:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 13:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 13:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 75 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > MERSİN 26.02.2021 13:15 34-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > NİĞDE 26.02.2021 13:45 s1+2, 1+1 75 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > VAN 26.02.2021 13:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 85 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Patnos 26.02.2021 14:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Kahta 26.02.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 14:30 T34, 2+1 65 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > SİİRT 26.02.2021 15:00 1++2, 1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silopi 26.02.2021 15:00 NOHE, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 15:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Patnos 26.02.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 15:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 75 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > SİİRT 26.02.2021 15:00 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Midyat 26.02.2021 15:55 m7, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > IĞDIR 26.02.2021 16:00 TR46, 2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silopi 26.02.2021 16:30 TR22, 2+2 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > BATMAN 26.02.2021 16:30 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADAPAZARI > ANKARA > HATAY 26.02.2021 17:00 erco, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > BATMAN 26.02.2021 17:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 17:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > BATMAN 26.02.2021 17:31 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silvan 26.02.2021 18:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > ELAZIĞ 26.02.2021 18:00 2+1t, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > DİYARBAKIR 26.02.2021 18:15 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 19:00 T2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 19:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Divriği 26.02.2021 19:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 19:44 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > MERSİN 26.02.2021 20:00 z,2+, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 20:29 AEV, AEV ,2+1 59 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 46 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > ANKARA > GAZİANTEP 26.02.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > DİYARBAKIR 26.02.2021 20:30 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 21:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > İmranlı 26.02.2021 21:00 tr40, 2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Kadirli 26.02.2021 21:00 1+1p, 2+1 60 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 21:30 C32, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 21:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Afşin 26.02.2021 22:00 TR35, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 22:30 T2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 22:30 KO30, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 22:30 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > ANKARA > KAYSERİ 26.02.2021 22:30 PLS1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 22:30 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > MALATYA 26.02.2021 23:00 H1+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Zara 26.02.2021 23:00 TR32, 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 26.02.2021 23:45 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > NİĞDE 26.02.2021 23:59 AİLE, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Silifke 26.02.2021 23:59 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 26.02.2021 23:59 X+NY, 2+1 80 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Sakarya Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Sakarya Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Sakarya Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Sakarya Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Sakarya Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ANKARA SAKARYA GÜZERGAHI

ANKARA SAKARYA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,1 km / 1 dakika: İvedik Kavşağı yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Batıkent / İstanbul yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

3,6 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv girin

1,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

3,1 km / 3 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

6,6 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

2,3 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, İstanbul / Eskişehir / Konya / O-20 / O-4 tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz