Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Ankara Şanlıurfa arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 00:30 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Y1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Lüks Batman Seyahat, Hassoy Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
842.56 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 53dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
43

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 00:30 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 03:15 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 03:30 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 03:30 HJ50, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 06:58 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 11:00 K1-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 11:00 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 14:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 14:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 15:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 16:00 2++2, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 17:00 HL41, 2+1 85 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 17:00 34-2, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 17:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 15.08.2020 17:29 tr51, 1+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 17:30 HIJ5, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 18:30 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 19:00 HJ47, 2+1 75 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 19:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 19:00 1++2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 19:30 HL41, 2+1 85 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 19:30 HJ43, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 19:30 34-2, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Midyat 15.08.2020 19:55 M2, 2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Dargeçit 15.08.2020 19:56 2+2U, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 19:58 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Midyat 15.08.2020 20:00 477, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 15.08.2020 20:30 TR50, Mercedes Tourismo ,2+2 90 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 20:30 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 20:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 20:31 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 21:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 21:00 HL41, 2+1 85 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 22:00 HJ47, 2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 22:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 22:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 22:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 23:00 HM40, 2+1 85 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 15.08.2020 23:30 2+1N, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 23:30 34 g, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 23:30 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 23:58 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 15.08.2020 23:59 F1+1, TRV1,F1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 08:00 1AC, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 10:00 Ş1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 13:00 G1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 15.08.2020 15:00 34-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 15.08.2020 15:00 Ş1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 15.08.2020 15:30 HM40, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 15:30 HJ47, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:15 2++2, 2+1 180 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:30 tr51, 1+1 160 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 16:30 Y-44, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 15.08.2020 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 17:29 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > ZONGULDAK 15.08.2020 18:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 18:30 G1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 15.08.2020 19:30 2+1S, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:30 34-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:30 HJ50, 2+1 180 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 20:00 2++2, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 20:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 15.08.2020 20:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 190 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 20:30 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 21:00 W1-2, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 21:30 HM40, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 21:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 15.08.2020 21:30 46-Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 22:30 HK55, 2+1 180 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Şanlıurfa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Şanlıurfa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Şanlıurfa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Şanlıurfa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Şanlıurfa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Malatya Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kahramanmaraş Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Mersin Şanlıurfa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Star Batman 120 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 125 TL Bilet Al
Konya Şanlıurfa Mardin Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Şanlıurfa Öz Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Eskişehir Şanlıurfa Cizre Nuh İtimat 149 TL Bilet Al

ANKARA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

ANKARA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz