Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Ankara Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 03:30 Süha Turizm aracıdır. T33 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Lüks Batman Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
842.56 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 53dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
37

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm YALOVA > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 03:30 T33, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.06.2021 03:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 05:30 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 06:58 2+1c, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 07:30 MLT, 2+1 140 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 09:00 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.06.2021 09:45 2+1,, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.06.2021 13:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.06.2021 14:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.06.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.06.2021 16:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 16:00 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.06.2021 17:29 tr51, 2+2 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.06.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.06.2021 18:58 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 19:00 1-N, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 19:28 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.06.2021 19:30 NE55, 2+2 140 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Midyat 19.06.2021 19:55 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Midyat 19.06.2021 19:55 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.06.2021 19:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.06.2021 20:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.06.2021 20:59 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 21:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 21:00 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 21:25 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 21:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silvan 19.06.2021 22:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 22:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.06.2021 22:30 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA 19.06.2021 22:30 2+1c, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.06.2021 22:30 HK38, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 22:55 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.06.2021 23:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.06.2021 23:58 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 08:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > Çerkezköy 19.06.2021 08:30 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 10:00 1+1m, 1+1+1 140 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > YALOVA 19.06.2021 12:30 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 15:00 VH, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 15:30 HP40, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:00 2+1S, 2+1 250 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:20 SFR, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:30 T-40, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bismil > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 17:00 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 17:00 2+1c, 2+1 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 17:30 TR38, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 180 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 17:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 18:01 NE55, 2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 18:31 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 19.06.2021 19:00 2*1, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 19:00 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 19.06.2021 19:29 2+1S, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 19:30 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:30 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 20:30 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 20:30 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 21:00 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.06.2021 21:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 21:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 22:31 51K, 2+2 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 23:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 200 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Şanlıurfa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Şanlıurfa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Şanlıurfa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Şanlıurfa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Şanlıurfa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ANKARA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

ANKARA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz