Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ankara Şanlıurfa arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 00:00 Hassoy Turizm aracıdır. G1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Hassoy Turizm, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
842.56 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 53dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
36

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 00:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 00:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 03:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 03:30 HJ50, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 04:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 05:30 T33, 2+1 125 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 06:58 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 07:30 T34, 2+1 125 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 10:00 BRŞ, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 11:00 T34, 2+1 125 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 11:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 14:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 15:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 16:00 TR41, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 16:00 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 09.03.2021 17:29 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 17:29 BRŞ, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 18:45 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 18:58 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 18:59 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 19:00 1+1+, 1+1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 19:28 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Midyat 09.03.2021 19:55 M2, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 09.03.2021 20:30 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 20:30 TR22, 2+2 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 20:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 21:31 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silvan 09.03.2021 22:00 HJ51, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA 09.03.2021 22:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 22:31 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > Çerkezköy 09.03.2021 08:30 T33, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 10:00 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > YALOVA 09.03.2021 12:30 TOU2, 2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 13:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 13:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 09.03.2021 14:59 TR40, 2+1 105 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 09.03.2021 15:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 HJ4, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 16:29 Nİ, 2+1 105 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 09.03.2021 17:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 17:15 2+11, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 2/1, 1+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 1++2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 18:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > ZONGULDAK 09.03.2021 18:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 18:30 HES+, 2+1 109 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 18:30 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 09.03.2021 19:00 KAYA, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 19:00 X+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 09.03.2021 19:30 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 20:00 BRŞ, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 20:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 20:30 1++2, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 20:31 TR40, 2+1 105 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 21:00 T33, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 09.03.2021 21:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Şanlıurfa Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Şanlıurfa Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Şanlıurfa Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Şanlıurfa Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Şanlıurfa Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ANKARA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

ANKARA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,8 km / 11 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin Mevlana Blv. boyunca ilerleyin

3,5 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 yönünde dümdüz ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz