Ankara – Sivas arası mesafe 440 kilometredir. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (346) 226 15 90’dır. Ankara ve Sivas arası otobüs yolculuğunuz ortalama 5 saat sürmektedir. Terminale ulaştığınız an kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Sivas Terminal Taksi telefon numarası (0346) 226 20 85 ve en yakın otel Sivas Otel Revag Palace telefon numarası (0346) 223 41 05. En uygun AŞTİ Otogarı – Sivas otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Ankara Sivas arası en yakın sefer 18 Kasım 2020 Saat 00:59 Öz Sivas Seyahat aracıdır. MT38 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
440.19 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 14dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
28

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > İmranlı 18.11.2020 00:59 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > ANKARA > SİVAS 18.11.2020 01:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 18.11.2020 02:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Zara 18.11.2020 02:45 TR32, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > SİVAS 18.11.2020 03:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 18.11.2020 03:30 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 18.11.2020 09:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > SİVAS > VAN 18.11.2020 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 18.11.2020 12:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > IĞDIR 18.11.2020 14:00 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 18.11.2020 16:30 k43, 2+1 90 TL Bilet Al
Turgut Reis ANKARA > SİVAS > KARS 18.11.2020 16:45 1+1H, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 18.11.2020 16:55 2+.1, 2+1 45 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > SİVAS > KARS 18.11.2020 16:59 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 18.11.2020 18:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 18.11.2020 18:00 İ 46, 2+2 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > SİVAS > Erciş 18.11.2020 18:00 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > SİVAS > Oltu 18.11.2020 18:29 1+2., 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 18.11.2020 18:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > SİVAS > ERZURUM 18.11.2020 19:00 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 18.11.2020 20:00 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > IĞDIR 18.11.2020 20:25 A-46, 2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 18.11.2020 20:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 18.11.2020 22:00 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 18.11.2020 23:00 H1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 18.11.2020 23:59 46 1, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 18.11.2020 23:59 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 18.11.2020 23:59 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Ankara Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Ankara Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Ankara Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Ankara Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Sivas Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Sivas Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Sivas Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Sivas Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Sivas Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Sivas Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Mersin Esadaş 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Sinop Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sivas Adana Esadaş 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Uşak Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sinop Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Adıyaman Sivas Adıyaman Ünal Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Konya Sivas Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al

ANKARA SİVAS GÜZERGAHI

ANKARA SİVAS YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

313 km / 3 saat 32 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. çıkışına girin

75 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Muhsin Yazıcıoğlu Blv. devam edin

4,2 km / 7 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için çatalın sağından ilerleyin

1,3 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İnönü Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz