Ankara – Sivas arası mesafe 440 kilometredir. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00 ve Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (346) 226 15 90’dır. Ankara ve Sivas arası otobüs yolculuğunuz ortalama 5 saat sürmektedir. Terminale ulaştığınız an kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Sivas Terminal Taksi telefon numarası (0346) 226 20 85 ve en yakın otel Sivas Otel Revag Palace telefon numarası (0346) 223 41 05. En uygun AŞTİ Otogarı – Sivas otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ankara Sivas arası en yakın sefer 28 Şubat 2021 Saat 00:59 Öz Sivas Seyahat aracıdır. MT38 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
440.19 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 14dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
16

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > İmranlı 28.02.2021 00:59 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 28.02.2021 05:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 28.02.2021 09:45 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 28.02.2021 12:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > IĞDIR 28.02.2021 14:00 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 28.02.2021 16:30 bu30, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 28.02.2021 16:45 TRV1, 2+1 60 TL Bilet Al
Hedef Turizm ANKARA > SİVAS 28.02.2021 17:00 B1+1, TOU, B1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 28.02.2021 18:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > SİVAS > ERZURUM 28.02.2021 19:00 İ34, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 28.02.2021 19:30 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > IĞDIR 28.02.2021 20:25 TR46, 2+2 60 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZİNCAN 28.02.2021 21:00 aile, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 28.02.2021 22:00 İ34, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > Karaçoban 28.02.2021 23:59 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 28.02.2021 23:59 bu30, 2+1 90 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Ankara Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Ankara Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Ankara Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Ankara Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Ankara Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Sivas Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Sivas Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Sivas Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Sivas Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Sivas Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Sivas Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ANKARA SİVAS GÜZERGAHI

ANKARA SİVAS YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

313 km / 3 saat 32 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. çıkışına girin

75 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Muhsin Yazıcıoğlu Blv. devam edin

4,2 km / 7 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için çatalın sağından ilerleyin

1,3 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İnönü Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz