Ankara Aşti - Uşak otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Uşak otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Ankara Uşak arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 00:15 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Uşak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Uşak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
370.03 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 20dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
9

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > UŞAK 29.05.2020 00:15 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ANKARA > UŞAK > İZMİR 29.05.2020 00:30 02O, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > UŞAK 29.05.2020 00:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > UŞAK > İZMİR 29.05.2020 02:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > UŞAK 29.05.2020 03:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > UŞAK 29.05.2020 12:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > UŞAK > İZMİR 29.05.2020 23:00 hıj, 1+1 150 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat ANKARA (Aşti) > UŞAK > Çeşme 29.05.2020 23:00 4020, 40 KİŞİLİK 2+1 7-6 ,1+1 170 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > UŞAK > İZMİR 29.05.2020 23:59 1+1, 2+1 130 TL Bilet Al

UŞAK ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Nuhoğlu Karadeniz İZMİR > UŞAK > ANKARA > BATUM 29.05.2020 15:00 1/1, yeni1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İZMİR > UŞAK > ANKARA > Hopa 29.05.2020 15:15 46/1, 1+1 150 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > UŞAK > ANKARA > Doğubeyazıt 29.05.2020 15:30 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > UŞAK > ANKARA > ERZİNCAN 29.05.2020 15:30 B1+1, TR46, B1+1 HİJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İZMİR > UŞAK > ANKARA > TRABZON 29.05.2020 16:15 02O, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > ANKARA 29.05.2020 17:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz İZMİR > UŞAK > ANKARA 29.05.2020 18:30 1/1, yeni1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > UŞAK > ANKARA > SİVAS 29.05.2020 19:15 hıj, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > ANKARA 29.05.2020 20:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al

UŞAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Uşak Ankara Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Uşak Ankara Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Uşak Ankara Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Isparta - Uşak Ankara Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Aydın - Uşak Ankara Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Manisa - Uşak Ankara Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Uşak Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Uşak Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Uşak Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Uşak Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Yozgat Uşak Uzaklık: 2,161.98 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Ankara - Aksaray Uşak Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Ankara Aksaray Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kırıkkale Yeşil Erciş Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Konya Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Uşak Kırıkkale Öz Sivas Seyahat 160 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Uşak Iğdır Metro Turizm 170 TL Bilet Al
Uşak Ankara Metro Turizm 170 TL Bilet Al
Uşak Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 200 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Cesur Bingöl Seyahat 200 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Adana Ankara Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Konya Uşak Yeni Aksaray 120 TL Bilet Al
Erzurum Uşak Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Aydın Uşak Villa Seyahat 140 TL Bilet Al
Çorum Uşak Fındıkkale Turizm 145 TL Bilet Al
Ankara Uşak Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Nevşehir Uşak Lider Muş Tur 150 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Yeni Sivas Turizm 150 TL Bilet Al
Aksaray Uşak Yeni Aksaray 160 TL Bilet Al

ANKARA UŞAK GÜZERGAHI

ANKARA UŞAK YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Eskişehir / Konya yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

4,0 km / 4 dakika: Mevlana Blv. / D200 girin

0,4 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönündeki rampaya doğru sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: İstanbul / Ümitköy / Eskişehir yönünde soldaki rampaya girin

2,5 km / 2 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 girin

128 km / 1 saat 27 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

98,2 km / 1 saat 9 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Zübeyde Hanım Cd. sağa döner ve Doğan Özkaraman Cd. başlar Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Ankara Haberler
  • Marmaray'dan geçen trenin yükleri Tekirdağ'da

    ANKARA'dan aldığı 72 konteyner yükü Marmaray'dan geçerek Tekirdağ'a getiren yurtiçi yük treninin yükleri burada Asyaport Limanı'ndan deniz yoluyla gideceği limanlara gönderilmeye başlandı.

  • Ankara'da gençler parklara akın etti

    ANKARA'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında 4 saat için sokağa çıkmalarına izin verilen 15-20 yaş arasındaki gençler, parklara akın etti.

  • Ankara'nın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu

    Ankara'nın Çubuk ilçesinin yüksek kesimlerine mayısın son günlerinde kar yağdı.

  • 74 gün aradan sonra Ankara'da ilk cuma namazı kılındı

    Korona virüs tedbirleri nedeniyle 16 Mart'ta kılınmasına ara verilen cuma namazı, Ankara'da 74 gün sonra başta Kocatepe Camii olmak üzere İl Müftülüğünün belirlediği camilerde eda edildi.

  • Ankara'da kar yağışı

    ANKARA'nın Kızılcahamam ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, bazı köyler beyaza büründü.

Uşak Haberler
  • Manisa'da trafik kazasında 2 kişi yaralandı

    Manisa'nın Kula ilçesinde, tırla otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.

  • Faaliyetler, video konferans yöntemiyle değerlendirildi

    Zafer Kalkınma Ajansı (ZAFER) Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak Valisi ve Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Funda Kocabıyık'ın başkanlığında video konferans yöntemiyle yapıldı.

  • Uşak'ta 74 gün aradan sonra sosyal mesafeli namaz ...

    Uşak'ta 74 gün aradan sonra cemaatle ilk kez Cuma namazı kılındı.

  • Trafik kazasında 2 kişi yaralandı

    Manisa'nın Kula ilçesinde, tırla otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.

  • 4 saatlik izinlerini karate antrenmanıyla değerlendiriyorlar

    20 yaşın altında oldukları için sokağa çıkmaları kısıtlanan Uşaklı karate sporcuları, bir hafta aranın ardından yeniden dışarı çıktı.