Ankara Aşti - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ankara Aşti - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 49 TL olduğu Ankara Yozgat arası en yakın sefer 01 Mart 2021 Saat 00:59 Öz Sivas Seyahat aracıdır. MT38 olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Ankara şehrinden kalkacaktır. Ankara ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ankara Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Yeni Sivas Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
216.20 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 34dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
23

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > YOZGAT > İmranlı 01.03.2021 00:59 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 02:30 TR32, 2+1 49 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 03:00 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YOZGAT 01.03.2021 05:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YOZGAT 01.03.2021 09:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 12:30 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 16:30 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > YOZGAT > KARS 01.03.2021 16:45 T2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > YOZGAT > ARDAHAN 01.03.2021 16:45 02-0, 2+1 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > YOZGAT > Doğubeyazıt 01.03.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > YOZGAT > Erciş 01.03.2021 18:00 T2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > YOZGAT > Oltu 01.03.2021 18:30 1+2., 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 18:30 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > YOZGAT > ERZURUM 01.03.2021 19:00 İ34, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > YOZGAT > ARDAHAN 01.03.2021 19:30 İ 46, 2+2 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > YOZGAT > IĞDIR 01.03.2021 20:25 TR46, 2+2 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > YOZGAT > Doğubeyazıt 01.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > YOZGAT > ERZURUM 01.03.2021 22:00 İ34, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > YOZGAT > İmranlı 01.03.2021 22:00 40LI, 2+1 49 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > YOZGAT > Divriği 01.03.2021 23:00 H1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > YOZGAT > ERZURUM 01.03.2021 23:59 İ 50, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 01.03.2021 23:59 bu30, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > YOZGAT > Divriği 01.03.2021 23:59 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ANKARA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale Yozgat Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Ankara - Çankırı Yozgat Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Yozgat Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Ankara - Bolu Yozgat Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Ankara - Aksaray Yozgat Uzaklık: 2,300.58 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Ankara - Eskişehir Yozgat Uzaklık: 2,345.14 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ANKARA YOZGAT GÜZERGAHI

ANKARA YOZGAT YOL TARİFİ

0,6 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv yönünden Kantarcılar Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Talatpaşa Blv boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin ( Keçiören / Havalimanı / Samsun işaretleri)

0,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. girmek için tam sağa dönün

1,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Siteler / Çankırı / Samsun yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

8,5 km / 7 dakika: Turgut Özal Blv. / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: 19 Mayıs Blv. / Kayaş Altgeçidi / D200 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin 19 Mayıs Blv./D200 boyunca ilerleyin

103 km / 1 saat 12 dakika: 19 Mayıs Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

94,5 km / 1 saat 3 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. çıkışına girin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Sola dönün