Antalya - Isparta  otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - Isparta otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Antalya Isparta arası en yakın sefer 08 Ağustos 2020 Saat 05:30 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Isparta Petrol, Pamukkale Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
128.09 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 47dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
42

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 05:30 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > ANKARA 08.08.2020 06:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 07:00 1+1^, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > ANKARA 08.08.2020 07:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > BALIKESİR 08.08.2020 08:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > ÇANAKKALE 08.08.2020 08:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm ANTALYA > ISPARTA > IĞDIR 08.08.2020 09:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL (Esenler) 08.08.2020 09:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 09:30 1338, 1338 ,2+1 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > KONYA 08.08.2020 09:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 09:30 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > ANTALYA > ISPARTA > ANKARA 08.08.2020 10:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL (Esenler) 08.08.2020 11:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 11:30 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > KIRKLARELİ 08.08.2020 12:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ISPARTA > DİYARBAKIR 08.08.2020 13:00 HJ47, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > ANTALYA > ISPARTA > ANKARA 08.08.2020 13:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 14:30 H112, 2+1 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > BURSA 08.08.2020 14:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > KONYA 08.08.2020 15:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 16:00 C.I.P SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 16:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > Biga 08.08.2020 16:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 17:30 1338, 1338 ,2+1 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL (Esenler) 08.08.2020 17:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 18:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 18:00 P281, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 18:30 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Show Time Turizm ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL 08.08.2020 19:00 1+1A, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL (Esenler) 08.08.2020 19:30 VP33, 2+1 32 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ISPARTA > IĞDIR 08.08.2020 20:00 HJ47, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > BALIKESİR 08.08.2020 21:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 21:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ADANA > ANTALYA > ISPARTA > İSTANBUL (Esenler) 08.08.2020 22:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > ISPARTA 08.08.2020 22:01 PAMUKYOL, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > DÜZCE 08.08.2020 23:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > ISPARTA > BURSA 08.08.2020 23:59 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > ANTALYA > ISPARTA > ANKARA 08.08.2020 23:59 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Antalya Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Denizli - Isparta Antalya Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta Antalya Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Antalya Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Antalya Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al
Konya - Isparta Antalya Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur Isparta Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Denizli Isparta Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın Isparta Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak Isparta Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla Isparta Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya - Konya Isparta Uzaklık: 3,045.38 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Bilecik Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Yozgat Şanal Turizm 115 TL Bilet Al
Antalya Düzce Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Bilecik Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Karaman Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Bursa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Adana Öz Elbistan 105 TL Bilet Al
Isparta Yalova Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta İzmit Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Sakarya Antalya Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Manisa Antalya Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Antalya Yeni Aksaray 110 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Bursa Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Manisa Isparta Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Sakarya Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Isparta Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ANTALYA ISPARTA GÜZERGAHI

ANTALYA ISPARTA YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde sağa dönün

27 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

3,8 km / 3 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

8,4 km / 7 dakika: Gazi Blv. / D400 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Isparta yönünde D685 çıkışına girin

54,4 km / 43 dakika: D685 yönünde devam edin

13,6 km / 10 dakika: Isparta - Antalya Yolu / D685 yönünde dümdüz ilerleyin

42,2 km / 32 dakika: Isparta - Antalya Yolu / D685 yönünde devam edin D685 boyunca ilerleyin

1,9 km / 3 dakika: Adnan Menderes Blv. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksu Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Dursun Aksoy Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Şht. Fethi Bey Cd. yönünde sağa dönün

6 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin