Antalya - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Antalya İstanbul arası en yakın sefer 11 Kasım 2019 Saat 11:30 Isparta Petrol aracıdır. trav olan bu araç tahmini olarak 11:30 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
697.35 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 14dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
19

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Isparta Petrol Antalya > İstanbul (Esenler) 11.11.2019 11:30 trav, Travego 15 SHD ,2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > Silivri 11.11.2019 18:00 SUIT, 2+1 145 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Antalya > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 11.11.2019 18:30 PAMUKYOL, 2+1 150 TL Bilet Al
Efetur Antalya > İstanbul (Alibeyköy) 11.11.2019 19:00 PT46, PT46 ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > İstanbul (Alibeyköy) 11.11.2019 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > Antalya > İstanbul  (Esenler) 11.11.2019 19:30 2+1, Temsa Safir 2+1 rahat hat ,2+1 120 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > Antalya > İstanbul (Esenler) 11.11.2019 19:30 PLUS, TEMSA SAFİR PLUS VİP ,2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > Silivri 11.11.2019 20:00 C.I.P SUIT, 2+1 145 TL Bilet Al
Alanyalılar Turizm Alanya > Antalya > İstanbul 11.11.2019 20:30 SF41, SAFİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Antalya > İstanbul 11.11.2019 20:30 TRVE, 46 TRAVEGO ,2+2 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bozyazı > Antalya > İstanbul  (Esenler) 11.11.2019 21:00 ,2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Antalya > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 11.11.2019 21:00 PAMUKYOL, 2+1 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB Antalya > İstanbul (Esenler) 11.11.2019 21:30 TR46, TRAVEGO ,2+2 110 TL Bilet Al
Alanyalılar Turizm Alanya > Antalya > İstanbul 11.11.2019 22:00 TR40, TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > İstanbul (Bayrampaşa) 11.11.2019 22:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Antalya > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 11.11.2019 22:01 PAMUKYOL, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > İstanbul (Alibeyköy) 11.11.2019 23:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm Antalya > İstanbul (Alibeyköy) 11.11.2019 23:59 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm Antalya > İstanbul-Avrupa(Alibeyköy 11.11.2019 23:59 PAMUKYOL, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Antalya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Antalya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Antalya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur İstanbul Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli İstanbul Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın İstanbul Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak İstanbul Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla İstanbul Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Afyon Pamukkale Turizm 40 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 170 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 75 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Ankara Antalya Metro Turizm 80 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Erzincan İstanbul Esadaş 150 TL Bilet Al
Malatya İstanbul Medine Turizm 160 TL Bilet Al
Erzurum İstanbul Esadaş 160 TL Bilet Al
Van İstanbul Vangölü Turizm 250 TL Bilet Al

ANTALYA İSTANBUL GÜZERGAHI

ANTALYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde devam edin

21 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

1,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde hafif sağa dönün

1,8 km / 4 dakika: Namık Kemal Blv. yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: Soldan devam edin

5,4 km / 6 dakika: Antalya Blv. / D650 yönünde hafif sola dönün

10,5 km / 10 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönündeki 2. çıkışa girin D350/D650 boyunca ilerleyin

249 km / 2 saat 51 dakika: Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,2 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kutahya / Istanbul / Afyonkarahisar / Ankara / konya tabelalarını takip edin

2,9 km / 2 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 üzerine çıkın

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin

87,0 km / 57 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

69,5 km / 47 dakika: Atatürk Blv. / D230 / D650 yönündeki rampaya girin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Antalya Haberler
  • Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı

    Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce düzenlenen 'Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı', Antalya'da devam ediyor.

  • İşitme Engelliler Avrupa Tekvando Şampiyonası

    Bu yıl ikincisi düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Tekvando Şampiyonası, Antalya'da sürüyor.

  • Nöbet dönüşü kaza yapan hemşire hayatını kaybetti

    Antalya'da meydana gelen trafik kazasında, sürücü hayatını kaybetti.

  • Gözyaşları Özlem hemşire için aktı

    Antalya'da nöbet dönüşü otomobiliyle geçirdiği kazada hayatını kaybeden hemşirenin, mesai arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

  • Tarihi Kentler Birliğinden Konak Belediyesine ödül

    Konak Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği tarafından düzenlenen Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında ödül aldı.

İstanbul Haberler
  • Depremin minik kahramanlarına Sultangazi Belediyesi'nden ...

    İstanbul'da meydana gelen depremde Sultangazi'deki bir okulda 2 minik öğrenci, bedensel engelli arkadaşlarının kollarına girerek onu, okuldan çıkarmıştı.

  • SANCAKTEPE'DE ÇOCUK SÜRÜCÜNÜN BABASINA DA CEZA: 4 ...

    Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA13 yaşındaki R.A babasına ait araçla yaptığı kazada 2 çocuğun ölümüne neden olmuştu.

  • İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesinin yeni yılda ...

    İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesinin 2020 yılı Haziran ayı sonunda açılmasının hedeflendiğini bildirdi.

  • Sancaktepe'de çocuk sürücünün babasına da ceza 4 yıl ...

    Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA13 yaşındaki R.A babasına ait araçla yaptığı kazada 2 çocuğun ölümüne neden olmuştu.

  • Tuzla'da fabrika yangini aktuel

    (Tür: İstanbul)