Antalya - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Antalya İstanbul arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 08:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
697.35 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 14dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
20

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Kontur Turizm ANTALYA > İSTANBUL (Esenler) 22.09.2020 13:00 1+1(orjin), 2+2 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 22.09.2020 18:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 20:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm ANTALYA > İSTANBUL 22.09.2020 20:30 y34-, 2+1 99 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bozyazı > ANTALYA > İSTANBUL  (Esenler) 22.09.2020 21:00 1+1), 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANTALYA > İSTANBUL (Esenler) 22.09.2020 21:30 KR-TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 22:00 C.I.P SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 22:01 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 22:01 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 23:59 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 22.09.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 22.09.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 135 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Antalya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Antalya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Antalya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Antalya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur İstanbul Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli İstanbul Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın İstanbul Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak İstanbul Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla İstanbul Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Bilecik Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Yozgat Şanal Turizm 115 TL Bilet Al
Antalya Düzce Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Sakarya Antalya Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bolu Antalya Isparta Petrol 102 TL Bilet Al
Düzce Antalya Isparta Petrol 102 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al

ANTALYA İSTANBUL GÜZERGAHI

ANTALYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde devam edin

21 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

1,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde hafif sağa dönün

1,8 km / 4 dakika: Namık Kemal Blv. yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: Soldan devam edin

5,4 km / 6 dakika: Antalya Blv. / D650 yönünde hafif sola dönün

10,5 km / 10 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönündeki 2. çıkışa girin D350/D650 boyunca ilerleyin

249 km / 2 saat 51 dakika: Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,2 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kutahya / Istanbul / Afyonkarahisar / Ankara / konya tabelalarını takip edin

2,9 km / 2 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 üzerine çıkın

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin

87,0 km / 57 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

69,5 km / 47 dakika: Atatürk Blv. / D230 / D650 yönündeki rampaya girin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün