Antalya – Kayseri arasında 610 kilometre mesafe vardır. İki şehir arasında otobüs yolculuğu yapacaksanız bu mesafe 7 saat 50 dakika kadar sürmektedir. Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası ise 0 242 332 01 05 ve Kayseri Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası (0352) 327 45 00’dır. Terminale ulaştığınız an kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Kayseri Terminal Taksi telefon numarası (0352) 326 44 88 en yakın otel Ommer Hotel telefon numarası 0 (352) 315 00 00. En uygun Antalya Terminali – Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Antalya Kayseri arası en yakın sefer 20 Nisan 2021 Saat 14:00 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. H91 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Vangölü Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
610.55 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 49dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.04.2021 14:00 H91, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > KAYSERİ > VAN 20.04.2021 14:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KAYSERİ > ERZURUM 20.04.2021 18:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Kemer > ANTALYA > KAYSERİ 20.04.2021 20:00 MRTN, MARATON 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANTALYA > KAYSERİ > SİVAS 20.04.2021 20:30 2+t, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > KAYSERİ 20.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 00:32 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 02:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 09:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 19:59 h93, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 20:00 e2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANTALYA > Kemer 20.04.2021 21:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 21:01 trv4, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ANTALYA 20.04.2021 23:00 1+2, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Antalya Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur Kayseri Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta Kayseri Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli Kayseri Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın Kayseri Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak Kayseri Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla Kayseri Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ANTALYA KAYSERİ GÜZERGAHI

ANTALYA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde sağa dönün

27 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

3,8 km / 3 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

63,6 km / 51 dakika: Gazi Blv. / D400 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

17,8 km / 15 dakika: Antalya Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D695 çıkışına girin

122 km / 1 saat 45 dakika: D695 yönünde devam edin

6,6 km / 5 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde sağa dönün

78,1 km / 49 dakika: Konya Manavgat Yolu / D696 yönünde hafif sağa dönün Konya Manavgat Yolu boyunca ilerleyin

7,2 km / 8 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / D696 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / D696 boyunca ilerlemek için düz devam edin

5,6 km / 6 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. / D696 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Saadet Cd. yönünde hafif sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ünen Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ünen Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aslım Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

5,4 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aslım Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün