Antalya - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Antalya Mersin arası en yakın sefer 07 Mart 2021 Saat 06:30 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1` olan bu araç tahmini olarak 06:30 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Ben Turizm, Lüks Kahramanmaraş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
483.57 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 26dk.
Firma Sayısı
19
Sefer Sayısı
25

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > MERSİN > ADANA 07.03.2021 06:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ANTALYA > MERSİN > ADANA 07.03.2021 09:00 1+1_, 2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer ANTALYA > MERSİN > ERZİNCAN 07.03.2021 11:30 2+1,, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MERSİN > VAN 07.03.2021 11:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANTALYA > MERSİN 07.03.2021 12:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > VAN 07.03.2021 12:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > MERSİN > ADANA 07.03.2021 13:00 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 07.03.2021 13:59 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 07.03.2021 16:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 07.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ANTALYA > MERSİN > HATAY 07.03.2021 17:30 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANTALYA > MERSİN > KAHRAMANMARAŞ 07.03.2021 18:00 C32, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN 07.03.2021 18:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > MERSİN > BATMAN 07.03.2021 18:01 TR40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > MERSİN 07.03.2021 18:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 75 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > MERSİN > ŞIRNAK 07.03.2021 19:00 HJ3, 2+1 75 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 07.03.2021 19:00 EL07, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > MERSİN (İÇEL) > GAZİANTEP 07.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > MERSİN > GAZİANTEP 07.03.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Finike > ANTALYA > MERSİN > HATAY 07.03.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > MERSİN > Kadirli 07.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANTALYA > MERSİN > Kahta 07.03.2021 21:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Bodrum > ANTALYA > MERSİN > ADANA 07.03.2021 22:30 1+1!, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > MERSİN 07.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > ANTALYA > MERSİN > ADANA 07.03.2021 23:59 1+1>, 2+1 90 TL Bilet Al

MERSİN ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 07.03.2021 00:30 2+1N, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 00:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İZMİR 07.03.2021 01:00 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 01:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 02:30 +1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 08:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > İSTANBUL (Esenler) 07.03.2021 10:30 1+1`, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA > Akçay 07.03.2021 13:30 1+1>, 2+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 14:30 1-1-, 2+2 90 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 20:15 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MERSİN > ANTALYA > Marmaris 07.03.2021 20:45 brş2, 2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 21:01 1+1D, 2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > MERSİN > ANTALYA > ISPARTA 07.03.2021 21:30 1+1_, 2+1 80 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > MERSİN > ANTALYA > Kumluca 07.03.2021 21:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 74 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:30 1+1`, 2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > MERSİN > ANTALYA > Finike 07.03.2021 22:30 EL07, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:44 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:45 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 22:59 X+8, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 23:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 23:00 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 07.03.2021 23:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > MERSİN > ANTALYA > Finike 07.03.2021 23:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > MERSİN (İÇEL) > ANTALYA 07.03.2021 23:59 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Antalya Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Antalya Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Antalya Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Antalya Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Antalya Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Antalya Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur Mersin Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta Mersin Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli Mersin Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın Mersin Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak Mersin Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla Mersin Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ANTALYA MERSİN GÜZERGAHI

ANTALYA MERSİN YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde sağa dönün

27 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

3,8 km / 3 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

63,6 km / 51 dakika: Gazi Blv. / D400 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

65,3 km / 59 dakika: Antalya Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

247 km / 4 saat 0 dakika: Keykubat Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

61,3 km / 1 saat 0 dakika: Alparslan Türkeş Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 yönünde sağa dönün Mersin - Antalya Yolu/D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara / Adana yönündeki rampaya girin

29,7 km / 18 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Liman yönünde Serbest Bölge çıkışına girin

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin