Antalya - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Antalya Nevşehir arası en yakın sefer 07 Mart 2021 Saat 09:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
528.84 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 42dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANTALYA > NEVŞEHİR 07.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > NEVŞEHİR > VAN 07.03.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > NEVŞEHİR > ERZURUM 07.03.2021 18:00 İ34, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > NEVŞEHİR 07.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Antalya Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Antalya Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Antalya Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Antalya Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Antalya Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Antalya Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur Nevşehir Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta Nevşehir Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli Nevşehir Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın Nevşehir Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak Nevşehir Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla Nevşehir Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

ANTALYA NEVŞEHİR GÜZERGAHI

ANTALYA NEVŞEHİR YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde sağa dönün

27 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

3,8 km / 3 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

63,6 km / 51 dakika: Gazi Blv. / D400 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

17,8 km / 15 dakika: Antalya Blv. / Mersin - Antalya Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D695 çıkışına girin

122 km / 1 saat 45 dakika: D695 yönünde devam edin

6,6 km / 5 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde sağa dönün

78,1 km / 49 dakika: Konya Manavgat Yolu / D696 yönünde hafif sağa dönün Konya Manavgat Yolu boyunca ilerleyin

7,2 km / 8 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / D696 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / D696 boyunca ilerlemek için düz devam edin

5,6 km / 6 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. / D696 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,6 km / 1 dakika: Saadet Cd. yönünde hafif sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ünen Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ünen Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aslım Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

5,4 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aslım Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

66,9 km / 45 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Nevşehir - Aksaray Yolu çıkışına girin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Nevşehir - Aksaray Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 5 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin