Antalya - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Antalya - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Antalya Sakarya arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 08:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Antalya şehrinden kalkacaktır. Antalya ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Antalya Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Düzce Güven firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
573.99 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 51dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
9

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ANTALYA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ANTALYA > SAKARYA(ADAPAZARI) 02.03.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > SAKARYA(ADAPAZARI) 02.03.2021 12:00 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ADAPAZARI 02.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > SAKARYA(ADAPAZARI) 02.03.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Düzce Güven ANTALYA > ADAPAZARI 02.03.2021 19:00 TO40, TO40 ,2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > SAKARYA(ADAPAZARI) 02.03.2021 20:00 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 y34-, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ADAPAZARI 02.03.2021 22:00 CLASS, 2+2 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANTALYA > SAKARYA(ADAPAZARI) 02.03.2021 22:00 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al

SAKARYA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 01:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 03:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 11:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 13:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > ANTALYA 02.03.2021 21:30 TO40, TO40 ,2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 21:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANTALYA 02.03.2021 23:30 CLASS, 2+2 105 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > ANTALYA 02.03.2021 23:30 PAMUKYOL, 2+1 115 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Antalya Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ANTALYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Antalya - Burdur Sakarya Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Antalya - Isparta Sakarya Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Antalya - Denizli Sakarya Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Antalya - Aydın Sakarya Uzaklık: 2,950.32 km / Süre: 04:15 Bilet Al
Antalya - Uşak Sakarya Uzaklık: 2,980.77 km / Süre: 04:01 Bilet Al
Antalya - Muğla Sakarya Uzaklık: 3,026.84 km / Süre: 03:53 Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Antalya Sakarya Otobüs Firmaları

ANTALYA SAKARYA GÜZERGAHI

ANTALYA SAKARYA YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

1,6 km / 4 dakika: Kızılırmak Cd. yönünde hafif sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde devam edin

21 m / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sola yönelin

1,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Gazi Blv. / D400 boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Blv. Yanyolu yönünde hafif sağa dönün

1,8 km / 4 dakika: Namık Kemal Blv. yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: Soldan devam edin

5,4 km / 6 dakika: Antalya Blv. / D650 yönünde hafif sola dönün

10,5 km / 10 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönündeki 2. çıkışa girin D350/D650 boyunca ilerleyin

249 km / 2 saat 51 dakika: Akdeniz Blv. / D350 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,2 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kutahya / Istanbul / Afyonkarahisar / Ankara / konya tabelalarını takip edin

2,9 km / 2 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 üzerine çıkın

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin

87,0 km / 57 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

69,5 km / 47 dakika: Atatürk Blv. / D230 / D650 yönündeki rampaya girin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Bozüyük / Bilecik / Sakarya / Istanbul yönündeki rampaya girin

23,1 km / 15 dakika: Bilecik Eskişehir Yolu yönünde devam edin

95,0 km / 1 saat 4 dakika: Adapazarı Bilecik Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,1 km / 4 dakika: Kumbaşı Yolu çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Kumbaşı Yolu yönünde devam edin

2,4 km / 4 dakika: Sakarya Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sağa dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz