ANTALYA TOROS BİLETİ

Antalya Toros bileti almak için Antalya Toros bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Antalya Toros

2013 yılında kurulmuş olan Antalya Toros turizm, hizmet vermeye ilk başladığı zamanlarda yalnızca dar bir alana hizmet veriyor iken zamanla müşteri memnuniyetinin ve kendisine olan ilginin artması nedeni ile İstanbul, Bilecik, Afyon, Burdur, Isparta, Antalya, Manavgat, Alanya’ya kadar birçok yerde hizmet vermeye başlamış, satış ofislerini ve satış ağlarını genişletmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişen Antalya Toros turizm Ulusal ve uluslar arası hizmet standartları çerçevesinde hizmet verip her yıl modern koşullara göre kendisini ve ulaşım kaynaklarını yenilemiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan, gelişim ve dönüşümlerini bu koşullar çerçevesinde yenileyen Antalya Toros turizm müşterilerine daima evinde yaşadıkları konforu ve rahatlığı yaşatıp, aile samimiyetini hissettirir.

Genç, yaşlı herkes gönül rahatlığı ile tek başına Antalya Toros turizm aracılığı ile seyahat ederken Antalya Toros turizm ailesinin birer üyesi olurlar. Antalya Toros turizm ile modern koşullarda konforlu seyahat edip kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmenizin yanı sıra kendinizi her türlü dış tehlikeye ve trafiğe karşı güvende hissedersiniz. Hizmet kalitesini her geçen gün geliştirerek yolcularına ideal bir seyahat avantajı sunmaktadır. Online sunulan servis güzergâhları, sefer ve satış ofisi bilgileri bilet olanakları ile bulunduğunuz yerden size hizmet sunma olanaklarına sahiptir. Üstün teknolojileri ve gelişmiş modernlikleri ile rakiplerine fark atan Antalya Toros turizm özel ve her geçen gün gelişen olanakları ile uzun seneler hizmet sunma gayesi içerisindedir.

Şehir İçi bir çok noktaya Ücretsiz Servis İmkânı ile saat kaç olursa olsun asla müşterilerini mağdur etmemekte, Yeni Model Güvenli ve Konforlu araçları ile müşterilerinin konforundan ödün vermemekte, Yolculuk Süresince MP3 Dinleme İmkânı tanımakta, wifi hizmeti ile seyahat boyunca yolculara internetten faydalanma imkânı da tanınmakta ve uydu ile Kesintisiz TV Yayını imkanını bütün müşterilerine sunmaktadır.

Antalya Toros turizm iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adres : Yahya Kahya Mah. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu / İST.

E-Mail :info@antalyatorosseyahat.com

Web :www.antalyatorosseyahat.com