Ardahan Otogarı - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ardahan Otogarı - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Ardahan Erzurum arası en yakın sefer 18 Eylül 2020 Saat 08:00 Özlem Ardahan aracıdır. H23 olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Ardahan şehrinden kalkacaktır. Ardahan ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ardahan Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Özlem Ardahan, Cesur Bingöl Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
243.72 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 14dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
12

ARDAHAN ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Ardahan ARDAHAN > ERZURUM 18.09.2020 08:00 H23, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL 18.09.2020 09:31 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > ERZURUM > K.MARAŞ 18.09.2020 10:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Ardahan ARDAHAN > ERZURUM 18.09.2020 10:00 E1+1, 560, E1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > ERZURUM > MERSİN 18.09.2020 10:30 1+1A, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > YALOVA 18.09.2020 11:01 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > ERZURUM > HATAY 18.09.2020 12:00 1+1A, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > ERZURUM > KAHRAMANMARAŞ 18.09.2020 12:00 X+1+, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > İZMİR 18.09.2020 13:01 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > BURSA 18.09.2020 14:00 0101, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA 18.09.2020 15:30 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Özlem Ardahan ARDAHAN > ERZURUM 18.09.2020 17:00 E1+1, 560, E1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al

ERZURUM ARDAHAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır KAHRAMANMARAŞ > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 03:30 X+1+, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 04:30 İ 50, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 04:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat HATAY > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 05:00 1+1B, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 05:30 İ 50, 2+2 70 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat MERSİN > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 06:00 1+1A, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ERZURUM > ARDAHAN 20.09.2020 08:00 İ 50, 2+2 70 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Ardahan Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Ardahan Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Ardahan Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Ardahan Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Ardahan Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Ardahan Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ARDAHAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ardahan - Kars Erzurum Uzaklık: 794.83 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Ardahan - Artvin Erzurum Uzaklık: 1,914.11 km / Süre: 03:31 Bilet Al
Ardahan - Iğdır Erzurum Uzaklık: 2,121.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Ardahan - Ağrı Erzurum Uzaklık: 2,489.94 km / Süre: 03:38 Bilet Al
Ardahan - Rize Erzurum Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Ardahan - Trabzon Erzurum Uzaklık: 3,625.43 km / Süre: 05:28 Bilet Al
Ardahan Kalkışlı En Ucuz Ardahan Biletleri
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ardahan Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Ardahan Ağrı Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Ardahan Giresun Özlem Ardahan 120 TL Bilet Al
Ardahan Sivas Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Ardahan Bitlis Öz Doğu Kars 130 TL Bilet Al
Ardahan Yozgat Öz Doğu Kars 130 TL Bilet Al
Ardahan Van Elçi Vanyolu Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Ardahan Varışlı En Ucuz Ardahan Biletleri
Ağrı Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Giresun Ardahan Özlem Ardahan 120 TL Bilet Al
Sivas Ardahan Esadaş 120 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Van Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al

ARDAHAN ERZURUM GÜZERGAHI

ARDAHAN ERZURUM YOL TARİFİ

0,9 km / 2 dakika: Ardahan Çıldır Yolu / D010 yönünde doğu ilerleyin

3,3 km / 3 dakika: Ardahan Çıldır Yolu / D010 yönünde sağa dönün

14,8 km / 12 dakika: Kars Ardahan Yolu / D965 / E691 konumunda U dönüşü yapın D010 boyunca ilerleyin

41,4 km / 32 dakika: Ardahan Göle Yolu / D955 yönünde dümdüz ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Kars Artvin Yolu / D060 yönünde sağa dönün

40,6 km / 32 dakika: Kars Artvin Yolu / D060 boyunca ilerlemek için düz devam edin D060 boyunca ilerleyin

19,7 km / 14 dakika: Erzurum Ardahan Yolu / D060 yönünde dümdüz ilerleyin Erzurum Ardahan Yolu boyunca ilerleyin

5,6 km / 5 dakika: Döner kavşakta, Oltu Çevre Yolu üzerinden düz devam edin

35,6 km / 25 dakika: D062 yönünde sağa dönün

12,1 km / 9 dakika: D062 yönünde devam edin

63,6 km / 52 dakika: Erzurum Artvin Yol / D950 yönünde sola dönün D950 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: 50. Yıl Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: 50. Yıl Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hastaneler Cd. yönündeki 3. çıkışa girin