Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 270 TL olduğu Artvin Bursa arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 09:30 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. TOUR 41 olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Artvin şehrinden kalkacaktır. Artvin ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Artvin Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,393.06 KM
Yolculuk Süresi
17sa. 01dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ARTVİN BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > BURSA 05.07.2021 09:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 270 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > BURSA 05.07.2021 12:00 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 270 TL Bilet Al
Sakarya VIB ARTVİN > BURSA 05.07.2021 12:00 TO46, TO46 ,2+1 270 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Artvin Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Artvin Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Artvin Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Artvin Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Bursa Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Bursa Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Bursa Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Bursa Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Bursa Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Bursa Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Artvin Bursa Otobüs Firmaları

ARTVİN BURSA GÜZERGAHI

ARTVİN BURSA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

39,3 km / 36 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 2. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

253 km / 2 saat 27 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Bursa / Yalova / D575 yönündeki 16 çıkışına girin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin, Bursa / D575 tabelalarını takip edin ve Yeni Yalova Blv. / D575 / E881 üzerine çıkın

7,0 km / 11 dakika: Yeni Yalova Blv. / İstanbul Cd / D575 / E881 yönünde devam edin İstanbul Cd/D575/E881 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz