Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,393.06 KM
Yolculuk Süresi
17sa. 01dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
1

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Artvin Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Artvin Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Artvin Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Artvin Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Bursa Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Bursa Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Bursa Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Bursa Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Bursa Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Bursa Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
İstanbul Bursa Metro Turizm 75 TL Bilet Al

ARTVİN BURSA GÜZERGAHI

ARTVİN BURSA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

39,3 km / 36 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 2. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

253 km / 2 saat 27 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Bursa / Yalova / D575 yönündeki 16 çıkışına girin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin, Bursa / D575 tabelalarını takip edin ve Yeni Yalova Blv. / D575 / E881 üzerine çıkın

7,0 km / 11 dakika: Yeni Yalova Blv. / İstanbul Cd / D575 / E881 yönünde devam edin İstanbul Cd/D575/E881 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Artvin Haberler
  • Artvin'in saklı güzellikleri "Göğe Komşu Rotalar" ...

    Artvin'de faaliyet gösteren bir turizm acentesi, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün desteğiyle başlattığı 'Göğe Komşu Rotalar' projesiyle, kentte yeni safari rotaları belirleyerek bunları turizme kazandırmayı amaçlıyor.

  • Erzurum'da 105 şişe kaçak içki ele geçirildi

    Erzurum'da jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda bir valizdeki 105 şişe kaçak alkollü içki ele geçirildi.

  • Artvin'de 100 bin fidan toprakla buluşturuldu

    Tarım ve Orman Bakanlığı'nın koordinasyonunda gerçekleştirilen 'Geleceğe Nefes' etkinliği kapsamında Artvin'de 100 bin fidan toprakla buluşturuldu.

  • Artvin'in saklı güzellikleri "Göğe Komşu Rotalar" ...

    Artvin'de faaliyet gösteren bir turizm acentesi, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün desteğiyle başlattığı 'Göğe Komşu Rotalar' projesiyle, kentte yeni safari rotaları belirleyerek bunları turizme kazandırmayı amaçlıyor.

  • Atmacalar bu kez özgürlüğe kanat çırptı

    Artvin'in Hopa ilçesinde 55 atmaca tulum eşliğinde düzenlenen törenle yeniden doğaya salındı.

Bursa Haberler
  • Drama ile dersler müzede

    Başkan Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi'nin 'Drama ile Dersler Müzede' projesi çerçevesinde Bursa Göç Tarihi Müzesi'nde ilkokul öğrencileriyle birlikte derse girdi.

  • Kucaklarında kundaktaki bebekleriyle böyle yolculuk ...

    Bursa'nın İnegöl ilçesinde motosiklet ile yapılan yolculuklar yürekleri ağızlara getiriyor.

  • Sevgilisinden ayrıldığı için intihar girişiminde bulunan ...

    Sevgilisinden ayrıldığı için intihar girişiminde bulunan genci müzakereci polis kurtardıBURSA - Bursa'da bir kişi kendisinden ayrılan sevgilisi ile barışmak için köprüye çıktı.

  • Muşlu öğrencileri "ısıtan" yardım

    Bursa'da yaşayan Muşlu iş adamı Behçet Ongur, 450 öğrenciye bot ve giyim yardımında bulundu.

  • 'Küresel Fuar Acentesi' Bursalı firmalara ihracatın ...

    Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri, Küresel Fuar Acentesi (KFA) kapsamında düzenlenen organizasyonlarla prestijli fuarlarda boy göstermeye devam ediyor.