Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 350 TL olduğu Artvin Bursa arası en yakın sefer 03 Haziran 2020 Saat 10:00 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR11 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Artvin şehrinden kalkacaktır. Artvin ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Artvin Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,393.06 KM
Yolculuk Süresi
17sa. 01dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
3

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ARTVİN BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > BURSA 03.06.2020 10:00 KR11, KR11 ,2+1 350 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > BURSA 03.06.2020 12:00 KR11, KR11 ,2+1 350 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > BURSA 03.06.2020 14:00 TRV7, TRV7 ,2+2 350 TL Bilet Al

BURSA ARTVİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ARTVİN 03.06.2020 10:30 KR11, KR11 ,2+1 375 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ARTVİN 03.06.2020 11:00 KR11, KR11 ,2+1 375 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Artvin Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Artvin Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Artvin Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Artvin Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Artvin Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Bursa Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Bursa Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Bursa Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Bursa Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Bursa Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Bursa Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Giresun Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Rize Özlem Ardahan 160 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 165 TL Bilet Al
Artvin Ordu Lüks Artvin Seyahat 170 TL Bilet Al
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 190 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 200 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Alibeyköy Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Bursa Esenler Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Bursa Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Uşak Anadolu Ulaşım 125 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Erzurum Artvin Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ardahan Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 165 TL Bilet Al
Giresun Artvin Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Ordu Artvin Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 200 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Afyon Bursa Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
Kırşehir Bursa Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Esenler Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak Bursa Anadolu Ulaşım 125 TL Bilet Al

Artvin Bursa Otobüs Firmaları

ARTVİN BURSA GÜZERGAHI

ARTVİN BURSA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

39,3 km / 36 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 2. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

253 km / 2 saat 27 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Bursa / Yalova / D575 yönündeki 16 çıkışına girin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin, Bursa / D575 tabelalarını takip edin ve Yeni Yalova Blv. / D575 / E881 üzerine çıkın

7,0 km / 11 dakika: Yeni Yalova Blv. / İstanbul Cd / D575 / E881 yönünde devam edin İstanbul Cd/D575/E881 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Artvin Haberler
  • Yusufeli ndeki yangında 7 ev kullanılamaz hale gelirken, ...

    Yusufeli'ndeki yangında 7 ev kullanılamaz hale gelirken, yangından geriye harabe bir köy kaldı Artvin'in Yusufeli ilçesi Yaylalar köyünde dün gece çıkan yangında 7 ahşap yandı.

  • Artvin de iş yerleri ve kapalı mekanlarda maske takma ...

    Artvin'de, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında kamu kurum ve kuruluşları, özel iş yerleri ile kapalı alanlarda ağız ve burnu tam kapatacak şekilde maske takma zorunluluğu getirildi.

  • Son dakika güncel: Artvin de maske takma zorunlu hale ...

    Son dakika haberleri... ARTVİN'de, İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında kamu kurumu ve kuruluşları, özel iş yerleri ile kapalı alanlarda; ağız ve burnu tam kapatacak şekilde maske takma zorunluluğu getirildi.

  • Artvin de maske takma zorunlu hale getirildi

    Artvin'de maske takma zorunlu hale getirildi ARTVİN'de, İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında kamu kurumu ve kuruluşları, özel iş yerleri ile kapalı alanlarda; ağız ve burnu tam kapatacak şekilde maske takma zorunluluğu getirildi.

  • Artvin de maske takma zorunlu hale getirildi

    Artvin'de maske takma zorunlu hale getirildiARTVİN'de, İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında kamu kurumu ve kuruluşları, özel iş yerleri ile kapalı alanlarda; ağız ve burnu tam kapatacak şekilde maske takma zorunluluğu getirildi.

Bursa Haberler
  • Bursa da yıldırım düşen camide yangın çıktı

    Bursa'da yıldırım düşmesi sonucu bir camide yangın çıktı.

  • Bursa da yıldırım düşen camide yangın çıktı

    Bursa'da yıldırım düşmesi sonucu bir camide yangın çıktı.

  • Mudanya Belediyesi nin kazandığı dava emsal sayılacak

    Mudanya Belediyesi, Sayıştay Başkanlığı'nın denetim raporuna aykırı olarak altyapı kurumlarının kazı ruhsat bedellerini ilçe belediyelerine devretmeyi reddeden Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne açtığı davayı kazandı.

  • Coronavirüs Oraya Hiç Uğramadı! İşte Hiç Vaka Görülmeyen ...

    Tüm dünyada coronavirüs (covid-19) ile mücadele devam ederken, Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesindeki Alacaat Mahallesi'nde hiç coronavirüs vakası görülmemesi dikkat çekti.

  • Tarımda hedef akıllı üretim

    Tarımda hedef akıllı üretim Bursa'nın marka değerini kültür ve turizmde olduğu gibi tarımda da artırmak istediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ekilebilir alanlarda akıllı üretim ve hassas tarım uygulamalarını yaygınlaştırmak için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.