Artvin Terminali - Çankırı Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Çankırı Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
977.77 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 17dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

Çankırı Şehirler Arası Otobüs Terminali

Abdulhalik Renda Mahallesi, Bayramlar Sk. No:4, 18200 Merkez/Çankırı

ÇANKIRI VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kastamonu - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,068.40 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Ankara - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Çorum - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Karabük - Çankırı Artvin Uzaklık: 1,783.80 km / Süre: 02:34 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Çankırı Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Çankırı Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Çankırı Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Çankırı Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Çankırı Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Çankırı Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Çankırı Kalkışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
Çankırı İzmit Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı İstanbul Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Esenler Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Alibeyköy Çağdaş Güven Turizm 150 TL Bilet Al
Çankırı Antalya Çağdaş Güven Turizm 180 TL Bilet Al
Çankırı Kastamonu Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Çankırı Sinop Türkay Turizm 70.0 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Çankırı Varışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
İzmit Çankırı Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
İstanbul Çankırı Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Antalya Çankırı Çağdaş Güven Turizm 180 TL Bilet Al
Kastamonu Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Sinop Çankırı Türkay Turizm 50.0 TL Bilet Al
Kırıkkale Çankırı Özen Turizm 60 TL Bilet Al

ARTVİN ÇANKIRI GÜZERGAHI

ARTVİN ÇANKIRI YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

144 km / 2 saat 3 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sola dönün D950 boyunca ilerleyin

185 km / 2 saat 9 dakika: Kars-Erzincan Yolu / D100 yönündeki rampaya girin D100 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

356 km / 4 saat 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. yönündeki 1. çıkışa girin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

62,2 km / 43 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde sağa dönün

19,2 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D795 üzerine çıkın D795 boyunca ilerleyin

47,8 km / 36 dakika: İskilip Cd. / D180 yönünde sağa dönün D180 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D180 yönünde tam sola dönün

85,9 km / 1 saat 0 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D180 yönünde dümdüz ilerleyin D180 boyunca ilerleyin

19,9 km / 17 dakika: Ankara Çankırı Yolu / D765 yönünde sağa dönün D765 boyunca ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Alparslan Türkeş Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

38 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin