Artvin Terminali - Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,021.47 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 50dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

KARABÜK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Karabük Artvin Uzaklık: 801.33 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Kastamonu - Karabük Artvin Uzaklık: 1,053.55 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Zonguldak - Karabük Artvin Uzaklık: 1,180.54 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Bolu - Karabük Artvin Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Çankırı - Karabük Artvin Uzaklık: 1,779.87 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Düzce - Karabük Artvin Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Karabük Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Karabük Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Karabük Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Karabük Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Karabük Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Karabük Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Karabük Kalkışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Kayseri Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Karabük Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Alibeyköy Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Esenler Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Karabük Varışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Bilecik Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ARTVİN KARABÜK GÜZERGAHI

ARTVİN KARABÜK YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

39,3 km / 36 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 2. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Ordu yönünde Trabzon çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Atatürk Blv. devam edin

1,6 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sağa dönün

14,6 km / 21 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

15,8 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / Samsun Sinop Yolu / D010 yönündeki 2. çıkışa girin Samsun Sinop Yolu/D010 boyunca ilerleyin

6,9 km / 6 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin

3,2 km / 2 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin

16,0 km / 13 dakika: Samsun Sinop Yolu / Sinop Samsun Blv. / D010 yönünde devam edin D010 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Samsun Sinop Yolu / D010 yönünde devam edin

50,2 km / 33 dakika: Samsun Sinop Yolu / D010 yönünde devam edin

7,2 km / 5 dakika: Sinop Bafra Yolu / D010 girin

0,2 km / 1 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D785 çıkışına girin

53,1 km / 36 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D785 yönünde devam edin

80,2 km / 57 dakika: Boyabat Sinop Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

19,4 km / 13 dakika: Kastamonu Sinop Yolu / D030 yönünde devam edin D030 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D030 yönünde hafif sağa yönelin

1,4 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D030 yönünde hafif sağa dönün Kazım Karabekir Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: 57. Alay Cd. / Çevre Yolu / D765 yönünde devam edin Çevre Yolu/D765 boyunca ilerleyin

7,9 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Çevre Yolu / D765 boyunca ilerleyin

38,1 km / 25 dakika: Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

56,5 km / 43 dakika: Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönünde devam edin D030 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Navsaklar Köyü Yolu yönünde sola dönün

4,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Sola dönün

52 m / 1 dakika: Sola dönün