Artvin Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
879.71 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 03dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Artvin Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Artvin Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Artvin Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Artvin Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Artvin Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Artvin Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Nevşehir Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Nevşehir Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Nevşehir Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Nevşehir Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Nevşehir Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Nevşehir Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al

ARTVİN NEVŞEHİR GÜZERGAHI

ARTVİN NEVŞEHİR YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

144 km / 2 saat 3 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sola dönün D950 boyunca ilerleyin

185 km / 2 saat 9 dakika: Kars-Erzincan Yolu / D100 yönündeki rampaya girin D100 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

165 km / 1 saat 57 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Kayseri Cd. / D765 yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Kayseri Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

17 m / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün