Artvin Terminali - Niğde Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali - Niğde Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
929.80 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 35dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Artvin Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Artvin Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Artvin Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Artvin Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Artvin Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Artvin Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Niğde Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Niğde Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Niğde Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Niğde Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Niğde Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Niğde Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ARTVİN NİĞDE GÜZERGAHI

ARTVİN NİĞDE YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

144 km / 2 saat 3 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sola dönün D950 boyunca ilerleyin

185 km / 2 saat 9 dakika: Kars-Erzincan Yolu / D100 yönündeki rampaya girin D100 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

165 km / 1 saat 57 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

109 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin