Artvin Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Artvin Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Artvin Sakarya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 11:00 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR12(1+1)( olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Artvin şehrinden kalkacaktır. Artvin ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Artvin Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,224.09 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 22dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Artvin Terminali

0466 511 49 49

Erzurum Caddesi No:9 Merkez/Artvin

ARTVİN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat ARTVİN > ADAPAZARI 12.02.2021 11:00 KR12(1+1)(, 2+2 179 TL Bilet Al
Sakarya VIB ARTVİN > ADAPAZARI 12.02.2021 13:00 TRV2+1 ART, 2+2 170 TL Bilet Al

SAKARYA ARTVİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat ADAPAZARI > ARTVİN 05.03.2021 14:35 KR12(1+1)(, 2+2 170 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ARTVİN 05.03.2021 16:00 TRV2+1 ART, TRV2+1 ART ,2+1 170 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Artvin Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ARTVİN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Artvin - Erzurum Sakarya Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Artvin - Ardahan Sakarya Uzaklık: 1,830.79 km / Süre: 03:25 Bilet Al
Artvin - Rize Sakarya Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Artvin - Bayburt Sakarya Uzaklık: 2,314.46 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Artvin - Kars Sakarya Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Artvin - Trabzon Sakarya Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Artvin Kalkışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Artvin Samsun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Artvin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Artvin Çorum Sakarya VIB 150 TL Bilet Al
Artvin Malatya Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Ankara Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Artvin Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 160 TL Bilet Al
Artvin Sakarya Lüks Artvin Seyahat 180 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Artvin Varışlı En Ucuz Artvin Biletleri
Giresun Artvin Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Samsun Artvin Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Artvin Sakarya VIB 115 TL Bilet Al
Çorum Artvin Lüks Artvin Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırıkkale Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Bingöl Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Elazığ Artvin Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Artvin Sakarya Otobüs Firmaları

ARTVİN SAKARYA GÜZERGAHI

ARTVİN SAKARYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,3 km / 12 dakika: Sola dönün

20,2 km / 28 dakika: Sağa dönün

39,3 km / 36 dakika: Erzurum Artvin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 2. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

11,4 km / 9 dakika: Atatürk Blv. / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz