AS BAFRA BİLETİ

As Bafra bileti almak için As Bafra bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

As Bafra

Samsunun önde gelen turizm firmalarından biri olan As Bafra turizm, hizmet kalitesi ile her geçen gün gelişerek müşterilerine birinci kalite bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Konforlu ve güvenilir seyahat için gelişime ve yenilenmeye açık olan As Bafra turizm müşteri memnuniyet ve konforunu öncelikli görevi olarak yerine getirirken yolcu güvenliğine de önem vermiştir. Online olanakları sayesinde hiçbir yolcu işinden, evinden ya da okulundan ayrılmadan online olanaklar aracığı ile istediği işlem yapabilme olanaklarına sahiptir. Daha önce yaptığı bütün seyahatleri inceleme olanağına sahip olan As Bafra turizm yolcuları diğer firmalardan bir adım ileride ayrıcalıklara sahip olup bilet rezervasyonu ve bilet alımı gibi özellikleri kullanırken aynı zamanda satın almış olduğu bileti iptal edebilme ya da açığa alma olanağına da sahip olabilmektedir.

Her türlü sorun ve isteklerinizde bir telefon kadar size yakın olacak olan As Bafra turizm güler yüzlü personel ve çalışanları ile gününüze neşe katacaktır. Üye sistemi bulunan As Bafra turizm üyelerine özel olanak, avantaj, kampanya ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissedip güven ve konfor dolu bir seyahat edeceğiniz yolculuğunuzun yanı sıra As Bafra turizm otobüslerin tümünde wifi hizmeti de bulunarak yolculara internetten faydalanma imkânı, uydu yayını ile televizyon izleme imkanı ve mp3 müzik dinleyebilmek olanakları da tanınmaktadır. Yolcuların istek ve arzuları çerçevelerinde genişleyen ve gelişen As Bafra turizm Non-stop seferleri ile daha ayrılacıklı ve daha erken ulaşım hizmetini de sunmaktadır.  

Birinci sınıf kalitesi ve özel filosu ile yolcularına her zaman kendilerini özel hissettiren bir yolculuk olanağı sağlayan As Bafra turizm, turizm alanında birinci sınıf olma özelliği ile hizmet sunmaktadır.

AS Bafra turizm iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adres: Emirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Bafra/SAMSUN/TÜRKİYE

Telefon: (0362) 544 06 03

E-Posta: bilgi@asbafra.com